Reportage, Nieuws, Cultuur, België, Cultuur, Nieuws, Concertkalender - KoenDeMeester

LuisterPost: concertkalender april 2013

De lente mag (eindelijk) beginnen, want er is heel wat op komst. Van regelrechte legendes van vroeger als Linton Kwesi Johnson en The Residents tot recente smaakmakers van eigen bodem als Sir Yes Sir en Marble Sounds. Met alles daartussen van jazz, wereldmuziek, soul, pop, elektronica en rock.

dinsdag 2 april 2013 12:30

Woensdag 3 april

Antipop Consortium @ Vk*, Brussel

Juke Boxes @ Ancienne Belgique, Brussel

Troy Von Balthazar @ Botanique, Brussel

Donderdag 4 april

Daughter @ Botanique, Brussel

De Nieuwe Snaar @ CC De Schakel, Waregem

Matthew E. White @ Ancienne Belgique, Brussel

Portico Quartet @ Ancienne Belgique, Brussel

Sir Yes Sir – Maya’s Moving Castle @ Arenberg, Antwerpen

The Growlers @ De Zwerver, Leffinge-Middelkerke

Vrijdag 5 april

De Nieuwe Snaar @ CC De Schakel, Waregem

Dez Mona @ Vooruit, Gent

Hans Mortelmans & Groep @ CC ‘t Getouw, Mol

Josephine @ Ancienne Belgique, Brussel

Locomondo @ De Roma, Borgerhout

Marble Sounds @ Trix, Borgerhout

Zita Swoon Group @ CC Zwaneberg, Heist-op-den-Berg

Zaterdag 6 april

Carbon Airways @ Botanique, Brussel

Carmen Souza @ De Roma, Borgerhout

De Nieuwe Snaar @ CC De Schakel, Waregem

Geppetto & The Whales @ CC De Meent, Alsemberg

Jaga Jazzist with Sinfonia Rotterdam @ Ancienne Belgique, Brussel

Roland & Mauro @ Muziekodroom, Hasselt

Zondag 7 april

Aranis @ CC Het Bolwerk, Vilvoorde

José James @ Ancienne Belgique, Brussel

Sinkane @ Trix, Borgerhout

Maandag 8 april

Astrid @ STUK, Leuven

Ethan Johns @ Ancienne Belgique, Brussel

Reel Big Fish @ De Kreun, Kortrijk

Dinsdag 9 april

Bearskin @ STUK, Leuven

Lisa Germano @ Handelsbeurs, Gent

Peace @ Botanique, Brussel

Woensdag 10 april

More Music! @ Concertgebouw, Brugge tot 13-04 met o.m. Sinead O’Connor, Mala in Cuba en Goran Bregovic

Bombino @ Ancienne Belgique, Brussel

Eels @Koninklijk Circus, Brussel

Fiction @ Botanique, Brussel

Iza @ Het Depot, Leuven

Tall Ships @ Nijdrop, Opwijk

The Sheepdogs @ Botanique, Brussel

Donderdag 11 april

Dez Mona @ De Kreun, Kortrijk

Gabrielle Aplin @ Ancienne Belgique, Brussel

Isbells + Marble Sounds @ Vooruit, Gent

JW-Jones @ Muziekodroom, Hasselt

Pallbearer + Royal Thunder @ Trix, Borgerhout

Quasiland @ STUK, Leuven

Vrijdag 12 april

Anika – Tape Cuts Tape @ 4AD, Diksmuide

Brussels Youth Jazz Orchestra @ CC De Meent, Alsemberg

Fixkes @ GC De Bosuil, Jezus-Eik

Gabriel Rios @ N9, Eeklo

Geppetto & The Whales @ CC De Woeker, Oudenaarde

Hong Kong Dong – Piano Club @ Nijdrop, Opwijk

John Parish @ De Zwerver, Leffinge-Middelkerke

Jools Holland @ Het Depot, Leuven

Orquesta Tanguedia @ CC Ter Dilft, Bornem

Sarah Blasko + Joe McKee @ Ancienne Belgique, Brussel

Vitalic @ Ancienne Belgique, Brussel

W. Victor @ De Roma, Borgerhout

Willy Moon @ Botanique, Brussel

Zaterdag 13 april

Brownswood Label Night: Gilles Peterson + Mala + LeFtO @ Het Depot, Leuven

John Parish @ De Warande, Turnhout

Little Waves: Lisa Hannigan – Moddi – Marble Sounds – Douglas Firs – Few Bits @ C-mine cultuurcentrum, Genk

Sarah Blasko + Joe McKee @ De Roma, Borgerhout

Stornoway + Brasstronaut @ Botanique, Brussel

Team Ghost @ Botanique, Brussel

The Growlers @ Trix, Borgerhout

Zjef Vanuytsel & Micheline Van Hautem @ CC Achterholmen, Maaseik

Zondag 14 april

António Zambujo @ CC Leopoldsburg, Leopoldsburg

Craig Taborn Trio @ De Roma, Borgerhout

Dans Dans @ Trix, Borgerhout

Zjef Vanuytsel & Micheline Van Hautem @ CC Ter Vesten, Beveren

Maandag 15 april

Steve Hackett @ Ancienne Belgique, Brussel

Dinsdag 16 april

Dez Mona @ Het Depot, Leuven

Emeli Sandé @ Ancienne Belgique, Brussel

Eros Ramazzotti @ Vorst Nationaal, Vorst

Gravetemple @ 4AD, Diksmuide

Woensdag 17 april

Balkan Trafik @ Bozar, Brussel tot 21-04Bastille

http://www.abconcerts.be/nl/concerten@ Ancienne Belgique, Brussel

Counting Crows @ Lotto Arena, Merksem

Eros Ramazzotti @ Vorst Nationaal, Vorst

Eternal Tapestry – Buffoon @ Trix, Borgerhout

Half Moon Run @ Botanique, Brussel

Ozark Henry @ Vooruit, Gent

Puggy @ Ancienne Belgique, Brussel

Wallace Vanborn @ Het Depot, Leuven

Donderdag 18 april

De Nieuwe Snaar @ CC Ter Dilft, Bornem

Eric Johnson @ Arenberg, Antwerpen

John Grant @ Botanique, Brussel

King Krule @ Trix, Borgerhout

Mariana Cornejo & Macarena Ramirez @ De Roma, Borgerhout

Puggy @ Ancienne Belgique, Brussel

Stiff Little Fingers @ Het Depot, Leuven

The Soft Moon @ Trix, Borgerhout

Vrijdag 19 april

De Dolfijntjes + Steven H @ 4AD, Diksmuide

Dez Mona @ De Roma, Borgerhout

Marina & The Diamonds @ Botanique, Brussel

Mr. Scruff @ Vooruit, Gent

Orchestre International du Vetex @ OC De Stekke, Moorsele

Zaterdag 20 april

Dez Mona @ De Casino, Sint-Niklaas

Karl Hyde @ Ancienne Belgique, Brussel

Propagandhi @ Muziekodroom, Hasselt

Zondag 21 april

Endless Boogie @ Trix, Borgerhout

Orquesta Tanguedia @ GC De Wildeman, Herent

Ozark Henry @ Ancienne Belgique, Brussel

Stiff Little Fingers @ 4AD, Diksmuide

The Pharcyde @ Vooruit, Gent

Maandag 22 april

Beth Orton @ Ancienne Belgique, Brussel

Sherman @ Het Depot, Leuven

Dinsdag 23 april

Afro-Cuban All Stars @ Het Depot, Leuven

Efterklang @ De Kreun, Kortrijk

Marble Sounds @ STUK, Leuven

Woensdag 24 april

Electric Electric  @ Nijdrop, Opwijk

Ibrahim Maalouf Quintet @ Bozar, Brussel

Melvins Lite @ Vk*, Brussel

The Residents @ Het Depot, Leuven

Donderdag 25 april

Ibrahim Maalouf Quintet @ De Roma, Borgerhout

Maya’s Moving Castle @ Muziekodroom, Hasselt

Vrijdag 26 april

Benjamin Biolay @ Ancienne Belgique, Brussel

Compact Disk Dummies @ De Kreun, Kortrijk

Daan @ Nijdrop, Opwijk

Eva De Roovere @ CC De Schakel, Waregem

Rosanne Cash @ De Roma, Borgerhout

The Luyas @ De Zwerver, Leffinge-Middelkerke

Wannes Cappelle (Het Zesde Metaal) – Flying Horseman @ 4AD, Diksmuide

Zaterdag 27 april

Black Veil Brides @ Trix, Borgerhout

Linton Kewsi Johnson @ Arenberg, Antwerpen

Netsky @ Lotto Arena, Merksem

The Bony King Of Nowhere @ 4AD, Diksmuide

The Excitements @ Cactus Club@MaZ, Brugge

Tim Hecker & Daniel Lopatin @ STUK, Leuven

Zondag 28 april

Dead Fingers @ De Zwerver, Leffinge-Middelkerke

Haim @ Ancienne Belgique, Brussel

Hans Mortelmans & Groep @ Arenberg, Antwerpen

Villagers + Marco Z @ Handelsbeurs, Gent

Maandag 29 april

Julien Clerc @ De Roma, Borgerhout

The Staves @ Ancienne Belgique, Brussel

Dinsdag 30 april

Het Zesde Metaal @ Ancienne Belgique, Brussel

Julien Clerc @ De Roma, Borgerhout

Motorpsycho @ 4AD, Diksmuide

Newton Faulkner @ Ancienne Belgique, Brussel

The Walkmen @ Vk*, Brussel

take down
the paywall
steun ons nu!