Nieuws, Cultuur, Concertkalender -

LuisterPost Concertkalender Maart 2014

Het weer is misschien te mooi om binnen te blijven, maar toch … deze kleine selectie uit het overweldigende aanbod aan wereld-, pop- en rockconcerten.

zondag 9 maart 2014 20:47
Spread the love

Zondag 9 maart

Bonobo @ Koninklijk Circus, Brussel

Deerhoof @ De Kreun, Kortrijk

Emily Jane White @ Minardschouwburg, Gent

Hjaltalín @ Botanique, Brussel

Soulfly @ Het Depot, Leuven

Tinariwen @ Ancienne Belgique, Brussel

Maandag 10 maart

Disclosure @ Ancienne Belgique, Brussel

John Murry @ Ancienne Belgique, Brussel

Laibach @ Het Depot, Leuven

Dinsdag 11 maart

Boy & Bear @ Botanique, Brussel

Brussels Jazz Orchestra @ CC Brugge, Brugge

The 1975 @ Trix, Borgerhout

The Boxer Rebellion @ Het Depot, Leuven

Transatlantic @ Trix, Borgerhout

Woensdag 12 maart

Admiral Freebee @ Ancienne Belgique, Brussel

Rufus Wainwright @ Koninklijk Circus, Brussel

The Veils @ Botanique, Brussel

William Fitzsimmons @ Het Depot, Leuven

Donderdag 13 maart

Admiral Freebee @ Ancienne Belgique, Brussel

Afro-Oriental Jazz Trio + Le Murmure de l’Orient @ Muziekpublique, Elsene

Clare Louise @ Botanique, Brussel

Horses @ Het Depot, Leuven

William Fitzsimmons @ Handelsbeurs, Gent

Zita Swoon Group @ CC De Spil, Roeselare

Vrijdag 14 maart

Dobet Gnahoré @ N9, Eeklo

El Juntacadáveres @ CC De Schakel, Waregem

Helena Ruegg – Michel Godard – Quique Sinesi @ Muziekpublique, Elsene

Lavvi Ebbel @ 4AD, Diksmuide

Seun Kuti & Egypt 80 @ Vooruit, Gent

The Go Find @ Cactus Club@MaZ, Brugge

Hossein Alizadeh & Hamavayan Ensemble @ De Centrale, Gent

Zaterdag 15 maart

Axl Peleman @ CC Lokeren, Lokeren

Falling Man + Stadt @ Cactus Club@MaZ, Brugge

Little Trouble Kids @ 4AD, Diksmuide

The Men @ Botanique, Brussel

The Sons Of Navarone @ GC De Lijsterbes, Kraainem

Vitorino Salome Quartet @ Muziekpublique, Elsene

Zondag 16 maart

Corrosion Of Conformity @ De Kreun, Kortrijk

Grails + Lilacs & Champagne @ Trix, Borgerhout

Joan As Police Woman @ Ancienne Belgique, Brussel

Dinsdag 18 maart

Architects @ Trix, Borgerhout

Chvrches @ Trix, Borgerhout

Woensdag 19 maart

Elvis Peeters & De Legende @ Ancienne Belgique, Brussel

Frank Turner & The Sleeping Souls @ Ancienne Belgique, Brussel

Geppetto & The Whales @ Handelsbeurs, Gent

Lean Left @ De Kreun, Kortrijk

Sophia @ C-mine cultuurcentrum, Genk

The Havana Lounge @ De Roma, Borgerhout

The Notwist @ Botanique, Brussel

The Sore Losers @ Het Depot, Leuven

Walrus @ OC De Stekke, Moorsele

Donderdag 20 maart

Anthony Joseph @ De Roma, Borgerhout

Delrue @ Het Depot, Leuven

Flying Horseman @ CC Ter Dilft, Bornem

High Wolf + Chicaloyoh @ Vooruit, Gent

The Prospects @ Muziekodroom, Hasselt

Vrijdag 21 maart

Andrew Ashong + Dorian Concept + Sampha @ Vooruit, Gent

Ebo Taylor @ N9, Eeklo

King Khan & The Shrines @ Vooruit, Gent

Osmans Martins Roda de Samba Choro @ Muziekpublique, Elsene

Sophia @ De Kreun, Kortrijk

The Sore Losers @ 4AD, Diksmuide

Wye Oak @ Botanique, Brussel

Zita Swoon Group @ Bourla, Antwerpen

Zaterdag 22 maart

Dez Mona & Sunday Bell Ringers @ STUK, Leuven

John Mayall @ Ancienne Belgique, Brussel

Marble Sounds @ De Kreun, Kortrijk

Renée + Eefje De Visser @ N9, Eeklo

Tuxedomoon @ Cactus Club, Brugge

Zondag 23 maart

araabMUZIK @ Ancienne Belgique, Brussel

Geppetto & The Whales @ De Roma, Borgerhout

Oguz Aksac @  De Centrale, Gent

Maandag 24 maart

Anna Calvi @ Ancienne Belgique, Brussel

Sun Kil Moon @ Handelsbeurs, Gent

Dinsdag 25 maart

Intergalactic Lovers @ Handelsbeurs, Gent

Zita Swoon Group @ CCHa, Hasselt

Woensdag 26 maart

Keziah Jones @ Het Depot, Leuven

Mokoomba @ Botanique, Brussel

Nina Nesbitt @ Botanique, Brussel

Donderdag 27 maart

Booka Shade @ Vooruit, Gent

Gabby Young & Other Animals @ Ancienne Belgique, Brussel

Intergalactic Lovers @ Het Depot, Leuven

La Chiva Gantiva @ Botanique, Brussel

Mokoomba + Ballaké Sissoko Quartet @ 30CC, Leuven

School Is Cool @ Trix, Borgerhout

Vrijdag 28 maart

A Winged Victory For The Sullen @ Botanique, Brussel

Ballaké Sissoko Quartet @ CC De Spil, Roeselare

Geppetto & The Whales @ Muziekodroom, Hasselt

Jools Holland @ Ancienne Belgique, Brussel

Lady Linn @ Handelsbeurs, Gent

Morgan Heritage @ Het Depot, Leuven

Pantelis Thalassinos @ Koninklijk Circus, Brussel

Renée + Eefje De Visser @ C-mine cultuurcentrum, Genk

Zaterdag 29 maart

Delrue @ CC Ter Vesten, Beveren

Geppetto & The Whales + Wolves & Moons @ 4AD, Diksmuide

Gruppo Di Pawlowski @ Trix, Borgerhout

La Chiva Gantiva @ Ancienne Belgique, Brussel

Mokoomba @ De Warande, Turnhout

Mahwash & Ensemble Radio Kaboul  @ De Centrale, Gent

Zondag 30 maart

Alex Hepburn @ Botanique, Brussel

Ballaké Sissoko Quartet @ CC Leopoldsburg, Leopoldsburg

Dez Mona @ Trix, Borgerhout

Mashrou Leila | Eye On Palestine @  De Centrale, Gent

Maandag 31 maart

Broken Bells @ Ancienne Belgique, Brussel

Elysian Fields @ Botanique, Brussel

Geppetto & The Whales @ Het Depot, Leuven

Temples @ Botanique, Brussel

take down
the paywall
steun ons nu!