Verslag, Nieuws, Cultuur, Concertkalender -

Luisterpost: Concerten November 2011

Het concertseizoen op volle kracht met onder meer nog niet uitverkochte concerten van Fleet Foxes, Elbow, Veronica Falls, Elvis Costelo, Ryan Adams, Cowboy Junkies, Milow, School Is Cool, Agnès Obel, My Brightest Diamond en Loney Dear. Ook een paar mooie festivals: Crossing Border, Autumn Falls, het Brugges Festival en het Pluto Festival.

zondag 30 oktober 2011 23:56

Din 01-11
Dirty Beaches @ Trix, Antwerpen
DJ Tudo & Sua Gente De Todo Lugar Vs Steven De Bruyn @ De Centrale, Gent
Miles Kane @ Botanique, Brussel (uitverkocht)

Woe 02-11
Bill Wells & Aidan Moffat @ Botanique, Brussel
Braziliaanse Forro Voor Accordeon Met Ricardo Prado En Dj Tudo Aka Alfredo Bello @ De Centrale, Gent

Chatham County Line @ AB, Brussel

Don 03-11
Black Box Revelation @ AB, Brussel (uitverkocht)
Geike @ De Warande, Turnhout
School Is Cool @ Cactus Club@MaZ, Brugge

Vr 04-11
Veronica Falls, Sunday Bell Ringers @ Charlatan, Gent
Stephan Micus @ de Warande, Turnhout
United Vibrations @ Arenberg, Antwerpen
Pluto Festival @ Nijdrop, Opwijk
Black Box Revelation @ AB, Brussel (uitverkocht)

Zat 05-11
Braids @ Botanique, Brussel
Eefje de Visser @ AB, Brussel
Drum ‘n’ Bassment @ Cactus Club@MaZ, Brugge
Elbow @ Vorst Nationaal, Brussel (uitverkocht)
Ryan Adams @ Koninklijk Circus, Brussel
Guitar Wolf @ Charlatan, Gent
Pluto Festival @ Nijdrop, Opwijk
Siskiyou, Little Elmo @ 4AD, Diksmuide
Ryuichi Sakamoto Trio @ BOZAR, Brussel

Zon 06-11
Dum Dum Girls @ Botanique, Brussel
Elbow @ Lotto Arena, Antwerpen
Pluto Festival @ Nijdrop, Opwijk
Hypnotic Brass Ensemble @ De Kreun, Kortrijk
Kaiser Chiefs @ AB, Brussel (uitverkocht)

Ma 07-11
Braids @ De Kreun, Kortrijk
Cowboy Junkies @ CC Brugge
Fountains Of Wayne @ Botanique, Brussel
Kaiser Chiefs @ AB, Brussel (uitverkocht)

Din 08-11
Alex Winston, Ann Arbor @ Botanique, Brussel
Gillian Welch @ Arenberg, Antwerpen
Lanterns On The Lake @ Botanique, Brussel
Milow @ Koninklijk Circus, Brussel
Silver Apples @ Trix, Antwerpen
Wild Beasts, Dutch Uncles @ Botanique, Brussel

Woe 09-11
Bass Drum Of Death @ Trix, Antwerpen
Elvis Costello @ Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Eilen Jewell @ Manuscript, Oostende
Little Dragon @ Botanique, Brussel
One Night Only @ Botanique, Brussel
Orquesta Tangedeia @ cc Hasselt
Othin Spake, BRZZVLL @ AB, Brussel
Black Cassette, Maxon Blewitt @ Charlatan, Gent

Don 10-11
Brugges Festival @ Stadsschouwburg, Brugge
I Got You On Tape @ Vooruit, Gent
Lulu Gainsbourg @ Koninklijk Circus, Brussel
Urge Overkill @ Charlatan, Gent
Othin Spake, C Spencer Yeh, Dennis Tyfus & Joachim Badenhorst @ Netwerk, Aalst
Milow @ AB, Brussel (uitverkocht)
My Morning Jacket @ Trix, Antwerpen (uitverkocht)

Vr 11-11
Brugges Festival met Misia @ Stadsschouwburg, Brugge
School Is Cool @ Vooruit, Gent
Shining @ Stuk, Leuven
William Elliott Whitmore @ Botanique, Brussel

Zat 12-11
Brugges Festival met Clannad @ Stadsschouwburg, Brugge
Orchestre International Du Vetex @ De Kreun, Kortrijk
Rival Sons @ Trix, Antwerpen

Zon 13-11
Oorsmeer @ Handelsbeurs, Gent
K’s Choice @ Het Depot, Leuven
Othin Spake @ Stuk, Leuven

Ma 14-11
Cults @ Trix, Antwerpen
Kid Koala’s Space Cadet Experience @ Minnemeers, Gent
Puggy, Kiss & Drive @ KC, Brussel (uitverkocht)
The Rapture @ Botanique, Brussel (uitverkocht)

Din 15-11
Girls @ Trix, Antwerpen
Sharon Corr @ Handelsbeurs, Gent
Stephen Malkmus & The Jicks @ Trix, Antwerpen
Richard Buckner @ Drongendreef 12, Moerbeke-Waas
The Wombats @ Botanique, Brussel (uitverkocht)
Twin Sister @ Botanique, Brussel
Kid Koala’s Space Cadet Experience @ Minnemeers, Gent

Customs @ AB, Brussel (uitverkocht)

Woe 16-11
Arsenal @ De Kreun, Kortrijk
Caged Animals @ Botanique, Brussel
Jonathan Wilson @ AB, Brussel
School Is Cool @ Het Depot, Leuven
The Taj Mahal Trio @ Handelsbeurs, Gent
Vieux Farka Touré, Tamikrest @ AB, Brussel

Don 17-11
Cant, Blood Orange @ Botanique, Brussel
Elvis Costello, Larkin Poe @ Koninklijk Circus, Brussel
Laura Marling @ Botanique, Brussel (uitverkocht)
Sleep?Over, Pure X @ AB, Brussel
Familia Assad @ BOZAR, Brussel
Suarez @ AB, Brussel (uitverkocht)
Jazz & Sounds Festival @ Vooruit, Gent

Vr 18-11
Adam Cohen @ AB, Brussel
Arsenal @ Lotto Arena, Antwerpen
Familia Assad @ De Centrale, Gent
Barn Owl, Köhn @ Stuk, Leuven
Jazz & Sounds Festival @ Vooruit, Gent
Group Inerane @ De Kreun, Kortrijk
Moddi @ N9
Alexi Murdoch @ Handelsbeurs, Gent
Nieuwe Muziek voor Oude Instrumenten met Jozef van Wissem @ Netwerk, Aalst
The Ukelele Orchestra of Great Britain @ CC Brugge
Wiz Khalifa @ AB, Brussel (uitverkocht)

Zat 19-11
Crossing Border met Gavin Friday, Heather Nova, Joan as Police Woman, Josh T. Pearson… @ arenberg en Bourla, Antwerpen
Stevie Jackson @ Charlatan, Gent
Jazz & Sounds Festival @ Vooruit, Gent
Foster The People, Unknown Mortal Orchestra @ Botanique, Brussel (uitverkocht)
Nevermind De Kuub: Geppetto & the Whales, School Is Cool, Tamikrest @ De Warande, Turnhout, Turnhout
Muzikantendag @ AB, Brussel
Explosions In The Sky @ De Kreun, Kortrijk (uitverkocht)

Zon 20-11
Crossing Border met CAKE, Wye Oak, Patrick Wolf, James Vincent McMorrow, The Low Anthem @ Arenberg & Bourla, Antwerpen
Stevie Jackson, The Wellgreen @ Botanique, Brussel
Sade @ Lotto Arena, Antwerpen

Ma 21-11
Amatorski @ Botanique, Brussel (uitverkocht)
James Blake @ AB, Brussel (uitverkocht)

Din 22-11
Agnès Obel @ Koninklijk Circus, Brussel
Dub Syndicate @ Het Depot, Leuven
The Antlers @ Botanique, Brussel (uitverkocht)

Woe 23-11
Acordeões Do Brasil: Renato Borghetti, Olivinho, Lulinha Alencar @ Cactus@Stadsschouwburg, Brugge
Agnès Obel @ Koninklijk Circus, Brussel
Givers @ Botanique, Brussel
Heideroosjes @ Het Depot, Leuven (uitverkocht)
Moddi @ Vooruit, Gent
Shabazz Palaces @ Trix, Antwerpen
Spinvis @ AB, Brussel
Yuko, Sleepingdog @ CC Hasselt

Don 24-11
Autumn Falls: Low, Pinback, Bill Callahan @ Koninklijk Circus, Brussel
Bass Drum Of Death @ De Zwerver, Leffinge
Customs @ Het Depot, Leuven
Flat Earth Society: Hearsee @ Vooruit, Gent
Heideroosjes @ De Kreun, Kortrijk
Loney Dear @ Botanique, Brussel
Mintzkov @ De Warande, Turnhout
The Besnard Lakes @ Vooruit, Gent

Vr 25-11
Autumn Falls: Okkervil River, Gross Magic, Sunday Bell Ringers @ Botanique, Brussel
Amatorski @ De Zwerver, Leffinge
Balkan XL met Ivo Papasov – Balkanfestival @ Arenberg, Antwerpen
Fatoumata Diawara & Band @ N9, Eeklo
Autumn Falls: Matthew Herbert @ AB, Brussel
Sivert Høyem @ Het Depot, Leuven
Loney Dear @ Drongendreef 12, Moerbeke
Suuns @ Cactus Club@MaZ, Brugge

Zat 26-11
Autumn Falls: Pink Mountaintops, Siskiyou, Califone, She Keeps Bees… @ Botanique, Brussel
Autumn Falls: Metronomy, SX, Tarwater, Holloys, Babe Rainbow @ AB, Brussel (uitverkocht)
Scott Matthew @ Cactus Club@MaZ, Brugge
The Kills @ Koninklijk Circus, Brussel
4×4: Pinback, Black Cassette, Ed Wood Jr @ De Kreun, Kortrijk
Acordeões do Brasil @ BOZAR, Brussel
Benefit 4 Backline @ N9, Eeklo

Zon 27-11
Autumn Falls: Scott Matthew, Still Corners, A Winged Victory for The Sullen , Marissa Nadler… @ Botanique, Brussel
Ernest Ranglin @ Vooruit, Gent
Justin Townes Earle @ AB, Brussel
The Sonics @ Het Depot, Leuven
Nacht van de Akoestische Gitaar @ BOZAR, Brussel

Ma 28-11
Colin Stetson @ AB, Brussel
My Brightest Diamond, Victoire @ Stuk, Leuven
Panda Bear, Gang Gang Dance @ Botanique, Brussel
Zola Jesus @ Botanique, Brussel

Din 29-11
David Bartholomé @ Botanique, Brussel
Flat Earth Society @ CC Brugge
Dona Cila E Seus Pupilos @ De Centrale, Gent

Woe 30-11
Amatorski @ Vooruit, Gent
Bombay Bicycle Club, Lucy Rose @ Botanique, Brussel (uitverkocht)
David Bartholomé @ Botanique, Brussel
Eleanor Friedberger @ Botanique, Brussel
Eva De Roovere @ Arenberg, Antwerpen
Fleet Foxes @ Vorst Nationaal, Brussel

dagelijkse newsletter

take down
the paywall
steun ons nu!