Nieuws, Cultuur, Cultuur, Concertkalender oktober 2011 -

LuisterPost: Concertkalender oktober 2011

Een bruisende maand met topconcerten uit alle genres. Namen? Anna Calvi, Male Bonding, Brett Anderson (Suede), Ozark Henry, British Sea Power, Janis Ian, Mory Kanté, Bob Dylan (met Mark Knopfler van Dire Straits), Steve Earle, Senne Guns, Selah Sue, Throwing Muses, Bon Iver, Jaune Toujours, Ane Brun, Crosby & Nash (zonder Stills & Young), Zita Swoon, Roger McGuinn (The Byrds), Patti Smith...

zondag 2 oktober 2011 23:11

Zat 01-10
El Fish @ AB, Brussel (UV)
EMA @ Botanique, Brussel
Ozark Henry @ CC De Spil, Roeselare

Zon 02-10
Bert Joris Quartet @ De Roma, Antwerpen
Black Cassette @ Trix, Antwerpen
Enter Shikari @ AB, Brussel (UV)
The Sea @ Cafe Video, Gent

Ma 03-10
Anna Calvi @ AB, Brussel
Jose Vanders & Luke Leighfield @ Cafe Video, Gent

Din 04-10
Male Bonding @ Botanique, Brussel
Alessi’s Ark @ Cafe Video, Gent
Gregory Page @ Arenberg, Antwerpen
Noah and The Whale @ AB, Brussel

Woe 05-10
Brett Anderson @ Stuk, Leuven
Alessi’s Ark @ Botanique, Brussel
BackBack, Progressive Patriots @ Vooruit, Gent
Christy Moore, Declan Sinnott @ De Roma, Antwerpen
The Fortunate Few @ Cafe Video, Gent
Janis Ian @ CC De Spil
Ozark Henry @ Arenberg, Antwerpen

Don 06-10
Lyenn @ Trix, Antwerpen
The Bony King of Nowhere @ AB, Brussel
Fink @ Botanique, Brussel (UV)

Vr 07-10
British Sea Power @ Botanique, Brussel
Nacht Van De Fair Trade met Zita Swoon @ 30cc/Minnepoort, Leuven
Christy Moore with Declan Sinnott @ AB, Brussel
Goose, Alex Gopher @ De Kreun, Kortrijk
Fatback Brass Band @ N9, Eeklo
Mr Scruff @ Vooruit, Gent
Oscar & The Wolf, Conquering Animal Sound @ Cactus Club@MaZ, Brugge
The Get Up Kids @ Muziekodroom, Hasselt
True Widow, Crystal Antlers @ AB, Brussel

Zat 08-10
Mory Kanté @ De Centrale, Gent
Miossec @ Botanique, Brussel
Orquesta Tanguedia @ AB, Brussel
Sondre Lerche @ AB, Brussel
The Icarus Line @ Trix, Antwerpen
The Travelling Band @ De Zwerver, Leffinge
True Widow @ 4AD, Diksmuide
Zita Swoon Group @ De Warande, Turnhout

Zon 09-10
Kel Assouf @ De Centrale, Gent
City And Colour @ Trix, Antwerpen
Cw Stoneking & Primitive Hornorchestra @ Cactus Club@MaZ
Depedro @ Arenberg, Antwerpen
Joe Bonamassa @ Koninklijk Circus, Brussel

Ma 10-10
Alela Diane & Wild Divine @ Trix, Antwerpen
Jonathan Jeremiah @ Het Depot, Leuven (UV)
Steve Earle & The Dukes (and Duchesses) Feat. Allison Moorer @ AB, Brussel

Din 11-10
Chris Brokaw (Codeine, Come) @ Kinky star, Gent
Codes In The Clouds @ Charlatan, Gent
C.W. Stoneking @ Arenberg, Antwerpen (UV)
Herman Dune, Alamo Race Track @ Arenberg, Antwerpen
Mother Mother @ Botanique, Brussel
SBTRKT @ AB, Brussel

Woe 12-10
The Ascent of Everest @ Cafe Video, Gent
Admiral Freebee @ Handelsbeurs, Gent
CéU @ De Warande, Turnhout
Dub Trio @ Botanique, Brussel
The King Blues @ Trix, Antwerpen
Vijay Iyer Trio @ CC De Spil, Roeselare
Robin Trower @ The Spirit of 66, Verviers

Don 13-10
Senne Guns @ Rataplan, Antwerpen
Broken Glass Heroes, Mintzkov @ Arenberg, Antwerpen
Crosby & Nash @ Koninklijk Circus, Brussel
Dub Inc @ AB, Brussel
James Harman feat. Gene Taylor @ Muziekodroom, Hasselt
Jaune Toujours vs. Gangbé Brass Band @ Handelsbeurs, Gent
True Widow @ Trix, Antwerpen
Vijay Iyer Trio @ De Roma, Antwerpen
The Ballroomquartet @ Vooruit, Gent
15 jaar urgent.fm met Peaches @ Vooruit, Gent
Lyenn @ Charlatan, Gent

Vr 14-10
Body Farm Festival @ Botanique, Brussel
Brian Fallon, Dan Adriano, Chuck Ragan, Dave House @ Trix, Antwerpen
Cheikh Lo @ 4AD, Diksmuide
DJ Dolores @ De Warande, Turnhout
Maximalist! @ Stuk, Leuven
Israel Nash Gripka & Band @ N9, Eeklo
Pete Philly @ AB, Brussel
Sam Amidon @ Vooruit, Gent
Rones @ Muziekodroom, Hasselt

Zat 15-10
Jaune Toujours & Gangbé Brass Band @ CC De Spil, Roeselare
The Bony King Of Nowhere @ De Roma, Antwerpen
Almadolorosa @ Amedee, Leuven
The Subways @ Botanique, Brussel (UV)

Zon 16-10
Jaune Toujours vs. Gangbé Brass Band @ Arenberg, Antwerpen
Charles Bradley @ Trix, Antwerpen

Ma 17-10
Ane Brun @ Botanique, Brussel
Yuck @ AB, Brussel
Charles Bradley @ Het Depot, Leuven
Morton Subotnik @ BOZAR, Brussel
The Toy Boats @ Trefpunt, Gent
New Order @ AB, Brussel (UV)

Din 18-10
Peter Murphy @ Het Depot, Leuven
Skeletons @ Vooruit, Gent
Sir Yes Sir @ Cafe Video, Gent

Woe 19-10
Bob Dylan – Mark Knopfler @ Sportpaleis, Antwerpen
Tinariwen @ AB, Brussel
Pascal Schumacher Quartet @ Arenberg, Antwerpen
Feist @ Koninklijk Circus, Brussel (UV)

Don 20-10
A Brand @ Cactus Club, Brugge
Howe Gelb @ Het Depot, Leuven
Pascal Schumacher Quartet @ AB, Brussel
Pieter Bon & John Nuyten @ AB – Music Village, Brussel
Seun Kuti & Egypt 80 @ AB, Brussel
Zita Swoon Group @ CC De Spil, Roeselare

Vr 21-10
Boo Boo Davis Band @ N9, Eeklo
Michael Franti & Spearhead @ AB, Brussel
Pete And The Pirates @ Trix, Antwerpen
Pivixki, Marco Fusinato @ AB, Brussel
Why? @ Botanique, Brussel
Dubrevolution @ Cactus Club, Brugge

Zat 22-10
Roger McGuinn @ Handelsbeurs, Gent
Scoreman @ Arenberg, Antwerpen
Lisa Ekdahl @ Koninklijk Circus, Brussel
Markéta Irglova – Sean Rowe @ Botanique, Brussel
Pete & The Pirates @ Botanique, Brussel
Real Estate @ Charlatan, Gent

Zon 23-10
Apparat Band @ AB, Brussel
Fink @ De Centrale, Gent

Din 25-10
The Joy Formidable @ Botanique, Brussel
Wanda Jackson @ AB, Brussel

Woe 26-10
Admiral Freebee @ AB, Brussel
Koen De Cauter & Zn. @ De Centrale, Gent
Phronesis @ Vooruit, Gent
Plastic Swordfish Take Away @ Café Libertad, Leuven

Don 27-10
Bon Iver @ AB, Brussel (UV)
Fatoumata Diawara @ De Roma, Antwerpen
Paper Fox @ AB – Music Village, Brussel
School Is Cool @ Trix, Antwerpen
Susanna, Silje Nes @ CC De Spil, Roeselare
Throwing Muses @ Handelsbeurs, Gent
Phronesis @ De Warande, Turnhout

Vr 28-10
Orquesta Tanguedia @ CC Belgica, Dendermonde
BOZAR electronic Weekend @ BOZAR, Brussel
Henry’s Funeral Shoe, The Feeling Of Love, Semper Fi @ 4AD, Diksmuide
Ozark Henry @ Cactus Club@MaZ, Brugge
Ryan Shaw @ De Zwerver, Leffinge
Tom Zé @ Vooruit , Gent
iLIKETRAINS @ Charlatan, Gent

Zat 29-10
BOZAR electronic Weekend @ BOZAR, Brussel
Simian Mobile Disco @ De Warande, Turnhout
Irma @ Botanique, Brussel
Sonic City curated by Liars @ De Kreun, Kortrijk (tot 30/10)
Zornik @ AB, Brussel (UV)

Zon 30-10
Sinner’s Day met Patti Smith, Psychedelic Furs, The Mission, Front 242… @ Grenslandhallen, Hasselt
Death In Vegas @ Botanique, Brussel
Gotye @ AB, Brussel (UV)
Lenny Kravitz @ Sportpaleis, Antwerpen
Mads Langer @ Botanique, Brussel
School is Cool @ AB, Brussel
Toots Thielemans @ De Roma, Antwerpen

Ma 31-10
Gardens & Villa @ AB, Brussel
McCoy Tyner Trio feat. José James & Chris Potter @ AB, Brussel
Selah Sue @ Vorst Nationaal, Brussel
The Airborne Toxic Event @ Botanique, Brussel
The Shoes @ Het Depot, Leuven

dagelijkse newsletter

take down
the paywall
steun ons nu!