Concerten deze maand
Nieuws, Cultuur, België, Muziek, Concertkalender, Concerten in België -

LuisterPost concertkalender november 2012

Meer dan 150 concerten, met twee intrigerende festivals (Crossing Border en Autumn Falls) en een heleboel eminente bezoekers deze maand. Daaronder Bon Iver, the xx, Lambchop, Gotye, Grizzly Bear, The Cranberries, Sam 'zetdieploataf' Sparro, alt-J, Jesus Is My Son, Godspeed You! Black Emperor, Bill Frisell, Alambama Shakes, Isbells, A Brand, Colin Stetson, Joe Jackson, Shantel, Stef Bos, Don McLean, Shackleton, Dirty Three, Zappa...

woensdag 31 oktober 2012 16:00

Don 01-11

Amanda Palmer & The Grand Theft Orchestra @ Trix, Borgerhout

Dionysos @ Ancienne Belgique, Brussel

Gotye @ Sportpaleis, Merksem

Han Bennink Trio @ Rataplan, Borgerhout

Kreator – Morbid Angel – Nile – Fueled By Fire @ Trix, Borgerhout

Lambchop @ Stadsschouwburg, Mechelen

Mujeres @ Botanique, Brussel

Steve Harley @ De Roma, Borgerhout

Vr 02-11

Bon Iver @ Lotto Arena, Merksem

Fatoumata Diawara @ De Warande, Turnhout

Flying Horsemen @ De Casino, Sint-Niklaas

Jagwa Music @ 4AD, Diksmuide

Lambchop @ De Warande, Turnhout

Liars @ Botanique, Brussel

M83 @ Ancienne Belgique, Brussel

Micachu & The Shapes @ Botanique, Brussel

Simone Felice @ Ancienne Belgique, Brussel

Steel Panther @ Trix, Borgerhout

Zat 03-11

Antwerp Gipsy Ska Orchestra @ CC Berchem

Hot Chip @ Ancienne Belgique, Brussel

Isbells @ De Kreun, Kortrijk

Talilema – Jagwa Music @ Molière¸ Brussel

Zon 04-11

Grizzly Bear @ Ancienne Belgique, Brussel

The Cranberries @ Lotto Arena, Merksem

Wintersun – Korpiklaani – Varg – Trollfest – Krampus @ Trix, Borgerhout

Ma 05-11

Opossom @ Ancienne Belgique, Brussel

Sam Sparro @ Ancienne Belgique, Brussel

Twin Shadow @ Botanique, Brussel

Flying Horseman @ dd12, Moerbeke

Din 06-11

alt-J @ Ancienne Belgique, Brussel

Kamelot @ Trix, Borgerhout

Ken Stringfellow @ Botanique, Brussel

Purity Ring @ De Kreun, Kortrijk

Sophie Hunger @ Ancienne Belgique, Brussel

Susanne Sundfør – Jesus Is My Son @ Botanique, Brussel

Woe 07-11

Godspeed You! Black Emperor @ Koninklijk Circus, Brussel

Imagine Dragons – Vegas @ Botanique, Brussel

Purity Ring @ Ancienne Belgique, Brussel

The Maccabees @ Ancienne Belgique, Brussel

Don 08-11

Bill Frisell: The Great Flood @ De Roma, Borgerhout

Daughter @ Botanique, Brussel

Efterklang @ Ancienne Belgique, Brussel

In-kata – Codasync @ Trix, Borgerhout

Lescop @ Botanique, Brussel

Sonata Arctica @ Trix, Borgerhout

Vr 09-11

Alabama Shakes @ Ancienne Belgique, Brussel

Geoff Farina @ 4AD, Diksmuide

Ifa y Xangô @ Rataplan, Borgerhout

Zat 10-11

Animal Collective @ Trix, Borgerhout

Jef Neve @ De Warande, Turnhout

Sivert Høyem @ Trix, Borgerhout

The Van Jets @ Ancienne Belgique, Brussel

Isbells @ CC Strombeek

Zehnder & Schirmer – Egschiglen @ Molière, Brussel

Zon 11-11

Pain – Moonspell – Swallow The Sun – Lake Of Tears @ Trix, Borgerhout

Royal Republic @ Trix, Borgerhout

Ma 12-11

Ariel Pink’s Haunted Graffiti @ Trix, Borgerhout

Din 13-11

Archive @ Vorst Nationaal, Vorst

DIIV @ De Kreun, Kortrijk

I Like Trains @ Nijdrop, Opwijk

The Civil Wars @ Ancienne Belgique, Brussel

Woe 14-11

A Brand – Polaroid Fiction @ Vooruit, Gent

Band Of Horses @ Trix, Borgerhout

Berlaen @ Charlatan, Gent

Colin Stetson @ Ancienne Belgique, Brussel

Joe Jackson @ De Kreun, Kortrijk

Shantel & Bucovina Club Orkestar @ Ancienne Belgique, Brussel

Stef Bos @ De Roma, Borgerhout

Still Corners – Xiu Xiu @ Trix, Borgerhout

Don 15-11

BRNS @ Vooruit, Gent

Django Django @ Ancienne Belgique, Brussel

Ian Siegal & The Mississippi Mudbloods @ Trix, Borgerhout

Shackleton @ Ancienne Belgique, Brussel

Stef Bos @ CC Ter Dilft, Bornem

Vr 16-11

Berlaen @ Ancienne Belgique, Brussel

Don McLean @ De Roma, Borgerhout

Jethro Tull @ Koninklijk Circus, Brussel

Joe Jackson @ Trix, Borgerhout

Mulatu Astatke @ Ancienne Belgique, Brussel

Zat 17-11

Crossing Border @ Arenberg, Antwerpen

fixkes @ Charlatan, Gent

Gandhi @ Ancienne Belgique, Brussel

Isbells @ De Casino, Sint-Niklaas

Keane @ Koninklijk Circus, Brussel

Zon 18-11

Crossing Border @ Arenberg, Antwerpen

Beach House @ Ancienne Belgique, Brussel

Destroyer @ Botanique, Brussel

Dirty Three – Zun Zun Egui @ Vooruit, Gent

Doro @ Trix, Borgerhout

Ma 19-11

Death – Richie Dagger @ Trix, Borgerhout

The Spinto Band @ Botanique, Brussel

Zappa plays Zappa @ Ancienne Belgique, Brussel

Din 20-11

Opeth @ Ancienne Belgique, Brussel

Stealing Sheep – Horse Feathers – Crooked Fingers @ Botanique, Brussel

The Bony King Of Nowhere @ CCHa, Hasselt

Woe 21-11

Beth Orton @ Botanique, Brussel

Octurn & Gyuto Monks @ De Roma, Borgerhout

The Human League @ Ancienne Belgique, Brussel

The xx @ Lotto Arena, Merksem

Don 22-11

Billy Hart Quartet – Atomic – Joachim Badenhorst @ Vooruit, Gent

Bratt Farrar @ Charlatan, Gent

Vr 23-11

Anne Clark @ Vooruit, Gent

Colin Stetson – Christian Wallumrød Ensemble @ Vooruit, Gent

Michael Kiwanuka @ Koninklijk Circus, Brussel

Shaka Ponk @ Ancienne Belgique, Brussel

Zygomatik @ Rataplan, Borgerhout

Zat 24-11

Ed Sheeran @ Koninklijk Circus, Brussel

Jessie Ware @ Ancienne Belgique, Brussel

Kasabian @ Vorst Nationaal, Vorst

Maya’s Moving Castle – Ynoji @ 4AD, Diksmuide

Salvatore Adamo @ Capitole Gent, Gent

Zon 25-11

Das Pop @ Vooruit, Gent

Fink @ Het Depot, Leuven

Florence and The Machine @ Lotto Arena, Merksem

Garbage @ Ancienne Belgique, Brussel

Ma 26-11

Autumn Falls met Sandro Perri, Do Make Say Think, Eric Chenaux, Julianna Barwick, Mad About Mountains, Lower Dens, Kiss The Anus Of A Black Cat, Hundred Waters, Jens Lekman, Ravens And Chimes, The Soft Moon, Lumerians, Three Mile Pilot, Joe Gideon & The Shark, Chris Cohen, Ty Segall, White Fence, Sx, Stubborn Heart, Mala In Cuba (live), Father John Misty, Shearwater, Dark Dark Dark, Deerhoof, Why?, Diiv, Clinic, Brns, Otto Von Schirach, Alec Empire, Great Lake Swimmers, Dusted, Zammuto, Mombu, Gentle Veincut, Castus, Swindle… @ diverse podia in Brussel (tot 2/12)

Shuggie Otis @ Trix, Borgerhout

The Dandy Warhols @ Vooruit, Gent

Din 27-11

Maya’s Moving Castle – Ian Clement @ Ancienne Belgique, Brussel

Rufus Wainwright @ Ancienne Belgique, Brussel

Two Gallants @ Botanique, Brussel

Ty Segall @ De Kreun, Kortrijk

Woe 28-11

Bert Joris Quartet @ Rataplan, Borgerhout

Grimes @ Botanique, Brussel

Jef Neve @ Ancienne Belgique, Brussel

Mono @ Vooruit, Gent

Don 29-11

Bat for Lashes @ Ancienne Belgique, Brussel

Blood Red Shoes @ De Kreun, Kortrijk

I Muvrini @ De Roma, Borgerhout

Ifa y Xangô @ De Casino, Sint-Niklaas

The Scene @ De Warande, Turnhout

Vr 30-11

Bjørn Berge – Dirty Harry & His Smelly Harper @ 4AD, Diksmuide

Gossip @ Lotto Arena, Merksem

Graveyard @ Trix, Borgerhout

Jef Neve @ Vooruit, Gent

Kraantje Pappie @ De Casino, Sint-Niklaas

dagelijkse newsletter

take down
the paywall
steun ons nu!