Verslag, Nieuws, Cultuur, België, Concerten -

LuisterPost: Concertkalender maart 2013

Maart is op concertgebied een heel gevarieerde maand met opmerkelijke namen van diverse pluimage. The Men, Swans, Mumford & Sons, Colin Stetson, Emili Sandé, Jan Swerts, The Weeknd, Zjef Vanuytsel, Nits, Adrian Crowley, Ludovico Einaudi, Yo La Tengo, Brad Mehldau, Low Vertical… Maar kijkt u vooral zelf even.

vrijdag 1 maart 2013 11:22
Spread the love

Vrijdag 01-03

AB Bota 2013: Montevideo + The Peas Project + Roscoe + Leaf House + Joy Wellboy @ AB, Brussel

An Pierlé @ Muziekodroom, Hasselt

April Verch Band @ CC Evergem

Arno @ De Casino, Sint-Niklaas

Big Sean @ Vooruit, Gent

Eva De Roovere @ CC De Steiger, Menen

Geppetto & The Whales @ Den Amer, Diest

Isbells @ CC De Woeker, Oudenaarde

Johan Verminnen @ CC Het Gasthuis, Aarschot

Kaizers Orchestra @ Botanique, Brussel

Luc De Vos @ GC De Wildeman, Herent

Ron Sexsmith @ Botanique, Brussel

Sioen @ CC Brugge, Brugge

SX @ Trix, Borgerhout

The Black Heart Rebellion @ De Kreun, Kortrijk

The Rhythm Junks @ Arenberg, Antwerpen

Zaterdag 02-03

AB Bota 2013: Coely + Tommigun + PAON + Steak Number Eight + Geppetto & The Whales @ Botanique, Brussel

April Verch Trio @ CC Lokeren

Bliksem @ Trix, Borgerhout

Colin Stetson @ CCHa, Hasselt

Douglas Firs @ Cactus Club@MaZ, Brugge

Guy Forsyth @ De Zwerver, Leffinge-Middelkerke

Sioen @ CC Merksem, Merksem

The DeVilles @ Het Depot, Leuven

Walk The Moon @ AB, Brussel

Zita Swoon Group @ CC Sint-Niklaas, Sint-Niklaas

Zondag 03-03

Adrian Crowley @ STUK, Leuven

Cody Chesnutt @ Het Depot, Leuven

Jake Bugg @ Botanique, Brussel

Marcin Wasilewski Trio @ De Roma, Borgerhout

Ray Gelato & His Giants @ CC Brugge, Brugge

The Rhythm Junks @ Vooruit, Gent

Maandag 04-03

Chad Valley @ Botanique, Brussel

Delphic @ AB, Brussel

DJ Shadow @ Trix, Borgerhout

Dinsdag 05-03

An Pierlé @ STUK, Leuven

Dandylion @ Arenberg, Antwerpen

Dead Ghosts @ Trix, Borgerhout

Emeli Sandé @ AB, Brussel

Tape Cuts Tape @ Vooruit, Gent

The Sea And Cake @ Botanique, Brussel

Villagers @ Botanique, Brussel

Woensdag 06-03

Christopher Owens @ Botanique, Brussel

Colin Stetson @ De Kreun, Kortrijk

Gallops @ Nijdrop, Opwijk

MEHLIANA feat. Brad Mehldau & Mark Guiliana @ De Roma, Borgerhout

Rhye @ Botanique, Brussel

Yellowcard + Set It Off + Like Torches @ Trix, Borgerhout

Donderdag 07-03

Balthazar @ Handelsbeurs, Gent

De Fanfaar @ AB, Brussel

Example @ Trix, Borgerhout

Matisyahu @ Het Depot, Leuven

MEHLIANA featuring Brad Mehldau & Mark Guiliana @ AB, Brussel

Steak Number Eight @ Muziekodroom, Hasselt

Yves Peeters Group @ Vooruit, Gent

Vrijdag 08-03

De avond van het andere F***-woord met Ester Lybeer, Chantal Acda, Inne Eysermans en Ellen Schoenaerts @ Vooruit, Gent

An Pierlé @ De Zwerver, Leffinge-Middelkerke

Club Smith @ AB, Brussel

Eugene Chadbourne + The Rhythm Junks @ 4AD, Diksmuide

Geppetto & The Whales @ CC Brasschaat, Brasschaat

Keny Arkana @ AB, Brussel

Local Natives @ Trix, Borgerhout

Melody’s Echo Chamber @ Botanique, Brussel

Steak Number Eight @ De Kreun, Kortrijk

The Bony King Of Nowhere @ CC De Spil, Roeselare

Tomàn + LowVertical @MaZ, Brugge

Zjef Vanuytsel & Micheline Van Hautem @ CC Leopoldsburg, Leopoldsburg

Zaterdag 09-03

Cosmonauts @ De Zwerver, Leffinge-Middelkerke

Didier Laloy @ CC Leopoldsburg, Leopoldsburg

Everything Everything @ Botanique, Brussel

Jan Swerts @ AB, Brussel

Matisyahu @ Het Depot, Leuven

Steak Number Eight @ 4AD, Diksmuide

The Bony King Of Nowhere @ CC De Spil, Roeselare

Zondag 10-03

Allen Stone @ AB, Brussel

Dimitri Van Toren & De Vaganten @ De Roma, Borgerhout

Of Monsters And Men @ AB, Brussel

Maandag 11-03

Metz @ AB, Brussel

Dinsdag 12-03

Make Do And Mend @ AB, Brussel

Metz @ Muziekodroom, Hasselt

Nas @ AB, Brussel

Steak Number Eight @ Vooruit, Gent

Steven Wilson @ Arenberg, Antwerpen

Woensdag 13-03

An Pierlé @ Arenberg, Antwerpen

Ludovico Einaudi @ De Roma, Borgerhout

Wallace Vanborn + Mosquito @ Nijdrop, Opwijk

Walrus @ AB, Brussel

Donderdag 14-03

Bob Log III @ Het Depot, Leuven

de portables + Say Say @ STUK, Leuven

John Németh @ Muziekodroom, Hasselt

Marco Z @ De Roma, Borgerhout

The Dubtapes @ Vooruit, Gent

The Weeknd @ Koninklijk Circus, Brussel

Tift Merritt @ De Zwerver, Leffinge-Middelkerke

Two Door Cinema Club + Dog Is Dead @ AB, Brussel

Vrijdag 15-03

Egyptian Hip Hop @ AB, Brussel

Foals @ AB, Brussel

Sam Vloemans  @ CC Lokeren, Lokeren

Sigrid Moldestad + Erlend Viken @ CC Leopoldsburg, Leopoldsburg

Sir Yes Sir @ Muziekodroom, Hasselt

The Delta Saints @ 4AD, Diksmuide

The Men @ De Kreun, Kortrijk

The Sore Losers @ De Zwerver, Leffinge-Middelkerke

Wim Mertens @ Handelsbeurs, Gent

Zita Swoon Group @ CC Muze, Heusden-Zolder

Zaterdag 16-03

Amanda Palmer @ Botanique, Brussel

Brandt Brauer Frick feat. Om’Mas Keith @ Botanique, Brussel

Dirk Serries’ Microphonics @ Trix, Borgerhout

The Men @ Magasin 4, Brussel

Yo La Tengo @ AB, Brussel

Zondag 17-03

Jamie Lidell @ AB, Brussel

R. Ring @ Vooruit, Gent

Maandag 18-03

Killing Joke @ Trix, Borgerhout

Woensdag 20-03

Adam Green & Binki Shapiro @ AB, Brussel

Dean Allen Foyd @ Trix, Borgerhout

Roland & Mauro + Ganashake @ AB, Brussel

The Dubtapes @ CC Brasschaat, Brasschaat

The Van Jets @ Het Depot, Leuven

Wallace Vanborn + Raketkanon @ De Kreun, Kortrijk

Donderdag 21-03

Cristina Branco @ Stadsschouwburg, Mechelen

Huey And The New Yorkers @ Het Depot, Leuven

Matmos @ Botanique, Brussel

The Darkness @ Trix, Borgerhout

The Dubtapes @ De Casino, Sint-Niklaas

The Van Jets @ Vooruit, Gent

Vrijdag 22-03

Congo Ashanti Roy feat. Pura Vida @ N9, Eeklo

I Am Kloot @ Botanique, Brussel

The Night Time Heroes @ Nijdrop, Opwijk

The Van Jets @ Muziekodroom, Hasselt

Zara McFarlane + Matthew Halsall + Nicole Willis & The Soul Investigators @ Het Depot, Leuven

Zaterdag 23-03

Aroma di Amore @ Het Depot, Leuven

Cristina Branco @ De Warande, Turnhout

Nicole Willis & The Soul Investigators @ Handelsbeurs, Gent

Orchestre International du Vetex @ CC De Schakel, Waregem

Zita Swoon Group @ CC De Werf, Aalst

Zondag 24-03

Headphone @ De Zwerver, Leffinge-Middelkerke

Orquesta Tanguedia @ CC Ter Vesten, Beveren

Maandag 25-03

Mirrorring: Liz Harris (Grouper) en Jesy Fortino (Tiny Vipers) @ AB, Brussel

Dinsdag 26-03

Anthony B @ Vooruit, Gent

Sir Yes Sir @ Het Depot, Leuven

Woensdag 27-03

An Pierlé @ De Casino, Sint-Niklaas

Asaf Avidan @ AB, Brussel

Brussels Jazz Orchestra @ De Kortrijkse Schouwburg, Kortrijk

Clock Opera @ Botanique, Brussel

Disclosure @ AB, Brussel

Flat Earth Society @ De Kreun, Kortrijk

Orquesta Tanguedia @ CC De Mol, Lier

Donderdag 28-03

Ashton Brothers @ De Roma, Borgerhout

Brussels Jazz Orchestra @ CCHa, Hasselt

Compact Disk Dummies @ AB, Brussel

Cristina Branco @ CC De Spil, Roeselare

Flat Earth Society @ De Casino, Sint-Niklaas

Mumford & Sons @ Sportpaleis, Merksem

Vrijdag 29-03

Christina Branco @ CC Belgica, Dendermonde

Congo Ashanti Roy feat. Pura Vida @ De Casino, Sint-Niklaas

Flat Earth Society @ Nijdrop, Opwijk

Het Zesde Metaal @ CC De Plomblom, Ninove

Jacco Gardner @ De Kreun, Kortrijk

Lightnin’ Guy @ 4AD, Diksmuide

The Happy + Vincent & Jules @ Vooruit, Gent

Zita Swoon Group @ CC Brugge, Brugge

Zaterdag 30-03

Balmorhea @ Arenberg, Antwerpen

Cristina Branco @ De Roma, Borgerhout

Het Zesde Metaal @ CC De Schakel, Waregem

Nits @ CC Het Perron, Ieper

Sioen @ CC Lokeren, Lokeren

Swans @ Trix, Borgerhout

The Rhythm Junks @ CC Muze, Heusden-Zolder

dagelijkse newsletter

Unite Talks: Mohamed Barrie

This interview is one to to take your time for! 🙏 🔆 45 minutes of Mohamed Barrie!🔆 💥 Mohamed is a dedicated social worker, organizer and advocate for veganism. He shares his view on structural racism, power, exclusion and veganism. 🌏 Based on his own experiences he shines a new light on the vegan movement and on the role of racism within these movements. 〄 PS: We just started doing these interviews, so feedback is much appreciated!

Geplaatst door u:nite op Dinsdag 20 oktober 2020

take down
the paywall
steun ons nu!