Cultuur, Concertkalender -

Luisterpost: Concertkalender mei 2011

Hèt gebeuren deze muziekmaand is natuurlijk Les Nuits Botanique, maar daarnaast zijn er nog tal van interessante concerten en festivals. Klikken op de naam levert info over artiest en tickets op. Een (*) geeft aan dat dit evenement - evt. in voorverkoop -12 euro of minder kost. (**) betekent een gratis concert, (UV) betekent – helaas – uitverkocht, of wat had u gedacht?

maandag 2 mei 2011 08:25
Spread the love

Zon 01-05

Alela Diane and Wild Divine @ AB, Brussel

Angelo Branduardi @ CC De Spil, Roeselare

Youngblood Brass Band – Va Fan Fahre @ Vk*, Brussel (*)

Roots & Roses Festival met Giant Sand, David Eugene Edwards… @ Lessines

Ma 02-05 

Angelo Branduardi @ De Roma, Borgerhout

Loudon Wainwright III @ AB, Brussel

Din 03-05 

Loudon Wainwright III @ De Roma, Borgerhout

Talvin Singh @ De Centrale, Gent

Queens Of The Stone Age @ AB, Brussel (UV)

Woe 04-05 

Barn Owl @ De Kreun, Kortrijk (*)

Joe Bonamassa @ Koningin Elisabethzaal, Antwerpen

Loudon Wainwright III @ CC Brugge

Mon-o-phone @ Stuk, Leuven

Ron Sexsmith @ Handelsbeurs, Gent

Katzenjammer @ AB, Brussel (UV)

Jamie Woon @ AB, Brussel (UV)

Don 05-05 

Daan @ De Roma, Borgerhout (UV)

Earth @ Cactus Club@MaZ, Brugge

I’m Kingfisher @ Stuk, Leuven (*)

Moiano @ Handelsbeurs, Gent

Slim Cessna’s Auto Club @ Vk$, Brussel (*)

Eric Vloeimans @ CC De Spil, Roeselare

Vr 06-05 

Brandt Brauer Frick Ensemble @ Cactus @ Concertgebouw, Brugge

Gabby Young & Other Animals @ N9, Eeklo (*)

Jamie xx @ Vooruit, Gent

Metronomy @ Vk*, Brussel (UV)

Labadoux Festival met Gorki & Baloji @ Ingelmunster

Mano Mundo @ De Schorre, Boom (**)

Zat 07-05 

Eavesdropper & Dirk Serries, Hahn Rowe & Ha-Yang Kim – Scanner & Jochen Arbeit @ Vooruit, Gent (**)

Raymond @ De Roma, Borgerhout (UV)

Kraakpand 5.4 met Handsome Family – Secret Sisters @ Handelsbeurs, Gent (*)

Labadoux Festival met Moya Brennan en Arid @ Ingelmunster

Mano Mundo @ De Schorre, Boom (**)

Zon 08-05 

Slim Cessna’s Auto Club @ Trix, Antwerpen (*)

Mark Sultan – Dan Sartain – Obits @ De Kreun, Kortrijk (*)

Red Snapper @ Vk*, Brussel

Labadoux Festival met Flip Kowlier en Kadril @ Ingelmunster

Mano Mundo @ De Schorre, Boom (**)

Amorroma @ ’t Ey, Belsele (*)

Karsu Dönmez & Sibel @ De Centrale, Gent

Ma 09-05 

Fitz and The Tantrums @ AB , Brussel

Din 10-05 

Kaki King @ AB , Brussel

Les Nuits Botanique: Sufjan Stevens @ Koninklijk Circus, Brussel (UV)

Woe 11-05 

Amatorski @ Het Depot, Leuven (UV)

Mount Kimbie @ AB, Brussel (UV)

Oscar & The Wolf @ Vooruit, Gent (*)

Don 12-05 

Crystal Fighters @ AB, Brussel (UV)

Intergalactic Lovers @ Het Depot, Leuven (*)

Les Nuits Botanique: Congotronics vs Rockers @ Koninklijk Circus, Brussel

Zita Swoon Group @ Zuiderpershuis, Antwerpen (UV)

Emre Gûltekin, Wouter vandenabeele, Ertan Tekin en Joris Vanvinckenroye @  Muziekpublique, Molière, Brussel (*)

Vr 13-05 

Glasvegas @ AB, Brussel

Les Nuits Botanique met Pere Ubu, Cocoon, Black Box revelation, Three Trapped Tigers, The Bony King Of Nowhere… @ Botanique, Brussel

Reiziger @ Stuk, Leuven (*)

Steak Number Eight @ Nijdrop, Opwijk (*)

Susana Baca @ Handelsbeurs, Gent

Emre Gûltekin, Wouter vandenabeele, Ertan Tekin en Joris Vanvinckenroye @ N9, Eeklo (*)

Rakim @ Vk*, Brussel

Zita Swoon Group @ Zuiderpershuis, Antwerpen (UV)

Kokopelli Festival @ Gullegem

Zat 14-05 

Les Nuits Botanique met The Dodos (UV), Laurent Garnier, An Pierlé & White Velvet, Joseph Arthur, Thomas Dybdahl @ Botanique, Brussel

Erik Truffaz @ N9, Eeklo (*)

Luka Bloom @ Handelsbeurs, Gent

Pere Ubu perform The Annotated Modern Dance @ 4AD, Diksmuide

Zita Swoon Group @ Zuiderpershuis, Antwerpen (UV)

Kokopelli Festival @ Gullegem

Zon 15-05 

Blick Bassy @ 4AD, Diksmuide (*)

Little Dragon @ AB , Brussel (UV)

Les Nuits Botanique met Micah P Hinson & Mons Orchestra 4t, Miles Kane (UV), Villagers, Ann Pierlé & White Velvet au Grand Salon, Kiss The Anus Of A Black Cat @ Botanique, Brussel

Zita Swoon Group @ Zuiderpershuis, Antwerpen

Kokopelli Festival @ Gullegem

Emre Gûltekin, Wouter vandenabeele, Ertan Tekin en Joris Vanvinckenroye @ ’t Ey, Belsele (*)

Ma 16-05 

Das Racist @ AB , Brussel (*)

Din 17-05 

31 Knots @ Stuk, Leuven (*)

Les Nuits Botanique met Kurt Vile, Moriarty, Akron/Family, Agnes Obel (UV), Bill Callahan, Vismets @ Botanique, Brussel

Emeralds @ De Kreun, Kortrijk (*)

Group Doueh @ AB , Brussel (*)

Steak Number Eight @ Het Depot, Leuven (*)

Woe 18-05 

Akron/Family @ De Kreun, Kortrijk

Les Nuits Botanique met Animal Collective, Black Lips, Asa, The Brandt Brauer Frick Ensemble @ Botanique, Brussel

Friendly Fires @ AB , Brussel (*)

Steak Number Eight @ Nijdrop, Opwijk (*)

The Tellers @ Vooruit, Gent (**)

Don 19-05 

13&god @ Stuk, Leuven

Cat’s Eyes @ AB , Brussel (*)

Les Nuits Botanique met Third Eye Foundation, Pigeon Detectives, Dark Dark Dark @ Botanique, Brussel

Lady Linn and Her Magnificent Seven @ AB , Brussel

Sam Amidon @ Vooruit, Gent (*)

Vr 20-05 

Arsenal @ AB , Brussel (UV)

Emeralds – Floris Vanhoof – Jean D.L. @ AB , Brussel (*)

Lady Linn and Her Magnificent Seven @ Handelsbeurs, Gent

Les Nuits Botanique: Sam Amidon, Perfume Genius, The Tallest Man On Earth, Wild Beasts @ Botanique, Brussel

Reiziger @ Muziekodroom, Hasselt (*)

The Black Heart Procession @ Cactus Club@Stadsschouwburg, Brugge

Zat 21-05 

Les Nuits Botanique: Josh T. Pearson, Grant Lee Buffalo, Caribou, Vessels, Applause, Low @ Botanique, Brussel

Aldona @ N9, Eeklo (*)

Arsenal @ AB , Brussel (UV)

Steak Number Eight @ De Kreun, Kortrijk

Stef Kamil Carlens – Mamadou Diabaté – Awa Démé @ CC Brugge

The Slackers @ Vk*, Brussel

Les Gouts de Gand @ diverse lokaties, Gent (**)

Zon 22-05 

Côté Jardin @ De Bijloke (**)

Gonjasufi – Spectrum – When Saints Go Machine @ Trix, antwerpen

Les Nuits Botanique: concerten van Mercury Rev – The Walkmen – Nive Nielsen And The Deer Children – The Crookes, Papas Fritas – Twin Shadow – Esben & The Witch @ Botanique, Brussel

Ma 23-05 

Alva Noto – Ryuichi Sakamoto @ AB, Brussel 

Ariel Pink’s Haunted Graffiti @ De Kreun, Kortrijk

Les Nuits: dEUS @ Botanique, Brussel (UV)

Din 24-05 

Sulukule Roman Band @ De Centrale, Gent (*)

DYLAN 70 @ Vooruit, Gent

Explosions in The Sky @ AB , Brussel (UV)

Queens Of The Stone Age @ Trix, Antwerpen (UV)

Woe 25-05 

DJ Shadow @ Vooruit, Gent

Jóhann Jóhannsson @ AB, Brussel

Don 26-05 

Razia Saïd @ Zuiderpershuis, Antwerpen

Vr 27-05

Matmos – Oval @ Vk*, Brussel

DJ Kentaro @ Vooruit, Gent

Sulukele Roman Band @ Zuiderpershuis, Antwerpen

The Boxer Rebellion @ Nijdrop, Opwijk (*)

The Rural Alberta Advantage @ 4AD, Diksmuide

Moiano @ De Roma, Borgerhout (*)

Zat 28-05 

Balkan Brass Battle met Boban & Marko Markovic – Fanfare Ciocarlia @ Handelsbeurs, Gent

The Webb Sisters @ AB, Brussel

Dub ®evolution met Conscious Sounds @ Cactusclub@MaZ, Brugge (*)

Zon 29-05 

Thurston Moore @ AB, Brussel

Yuko – Dark Dark Dark @ Cactus Club@MaZ, Brugge (*)

Sonic Cathedral #2 met Musique Nouvelles met als gast o.m. Stephan Mathieu @ Sint-Michielskathedraal, Brussel

Ma 30-05 

Pete Yorn @ AB , Brussel (*)

Ty Segall – The Fresh And Onlys @ Trix, Antwerpen (*)

take down
the paywall
steun ons nu!