Din 01-11
Dirty Beaches @ Trix, Antwerpen
DJ Tudo & Sua Gente De Todo Lugar Vs Steven De Bruyn @ De Centrale, Gent
Miles Kane @ Botanique, Brussel (uitverkocht)
Woe 02-11
Bill Wells & Aidan Moffat @ Botanique, Brussel
Braziliaanse Forro Voor Accordeon Met Ricardo Prado En Dj Tudo Aka Alfredo Bello @ De Centrale, Gent
Chatham County Line @ AB, Brussel
Don 03-11
Black Box Revelation @ AB, Brussel (uitverkocht)
Geike @ De Warande, Turnhout
School Is Cool @ Cactus Club@MaZ, Brugge
Vr 04-11
Veronica Falls, Sunday Bell Ringers @ Charlatan, Gent
Stephan Micus @ de Warande, Turnhout
United Vibrations @ Arenberg, Antwerpen
Pluto Festival @ Nijdrop, Opwijk
Black Box Revelation @ AB, Brussel (uitverkocht)
Zat 05-11
Braids @ Botanique, Brussel
Eefje de Visser @ AB, Brussel
Drum ‘n’ Bassment @ Cactus Club@MaZ, Brugge
Elbow @ Vorst Nationaal, Brussel (uitverkocht)
Ryan Adams @ Koninklijk Circus, Brussel
Guitar Wolf @ Charlatan, Gent
Pluto Festival @ Nijdrop, Opwijk
Siskiyou, Little Elmo @ 4AD, Diksmuide
Ryuichi Sakamoto Trio @ BOZAR, Brussel
Zon 06-11
Dum Dum Girls @ Botanique, Brussel
Elbow @ Lotto Arena, Antwerpen
Pluto Festival @ Nijdrop, Opwijk
Hypnotic Brass Ensemble @ De Kreun, Kortrijk
Kaiser Chiefs @ AB, Brussel (uitverkocht)
Ma 07-11
Braids @ De Kreun, Kortrijk
Cowboy Junkies @ CC Brugge
Fountains Of Wayne @ Botanique, Brussel
Kaiser Chiefs @ AB, Brussel (uitverkocht)
Din 08-11
Alex Winston, Ann Arbor @ Botanique, Brussel
Gillian Welch @ Arenberg, Antwerpen
Lanterns On The Lake @ Botanique, Brussel
Milow @ Koninklijk Circus, Brussel
Silver Apples @ Trix, Antwerpen
Wild Beasts, Dutch Uncles @ Botanique, Brussel
Woe 09-11
Bass Drum Of Death @ Trix, Antwerpen
Elvis Costello @ Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Eilen Jewell @ Manuscript, Oostende
Little Dragon @ Botanique, Brussel
One Night Only @ Botanique, Brussel
Orquesta Tangedeia @ cc Hasselt
Othin Spake, BRZZVLL @ AB, Brussel
Black Cassette, Maxon Blewitt @ Charlatan, Gent
Don 10-11
Brugges Festival @ Stadsschouwburg, Brugge
I Got You On Tape @ Vooruit, Gent
Lulu Gainsbourg @ Koninklijk Circus, Brussel
Urge Overkill @ Charlatan, Gent
Othin Spake, C Spencer Yeh, Dennis Tyfus & Joachim Badenhorst @ Netwerk, Aalst
Milow @ AB, Brussel (uitverkocht)
My Morning Jacket @ Trix, Antwerpen (uitverkocht)
Vr 11-11
Brugges Festival met Misia @ Stadsschouwburg, Brugge
School Is Cool @ Vooruit, Gent
Shining @ Stuk, Leuven
William Elliott Whitmore @ Botanique, Brussel
Zat 12-11
Brugges Festival met Clannad @ Stadsschouwburg, Brugge
Orchestre International Du Vetex @ De Kreun, Kortrijk
Rival Sons @ Trix, Antwerpen
Zon 13-11
Oorsmeer @ Handelsbeurs, Gent
K’s Choice @ Het Depot, Leuven
Othin Spake @ Stuk, Leuven
Ma 14-11
Cults @ Trix, Antwerpen
Kid Koala’s Space Cadet Experience @ Minnemeers, Gent
Puggy, Kiss & Drive @ KC, Brussel (uitverkocht)
The Rapture @ Botanique, Brussel (uitverkocht)
Din 15-11
Girls @ Trix, Antwerpen
Sharon Corr @ Handelsbeurs, Gent
Stephen Malkmus & The Jicks @ Trix, Antwerpen
Richard Buckner @ Drongendreef 12, Moerbeke-Waas
The Wombats @ Botanique, Brussel (uitverkocht)
Twin Sister @ Botanique, Brussel
Kid Koala’s Space Cadet Experience @ Minnemeers, Gent
Customs @ AB, Brussel (uitverkocht)
Woe 16-11
Arsenal @ De Kreun, Kortrijk
Caged Animals @ Botanique, Brussel
Jonathan Wilson @ AB, Brussel
School Is Cool @ Het Depot, Leuven
The Taj Mahal Trio @ Handelsbeurs, Gent
Vieux Farka Touré, Tamikrest @ AB, Brussel
Don 17-11
Cant, Blood Orange @ Botanique, Brussel
Elvis Costello, Larkin Poe @ Koninklijk Circus, Brussel
Laura Marling @ Botanique, Brussel (uitverkocht)
Sleep?Over, Pure X @ AB, Brussel
Familia Assad @ BOZAR, Brussel
Suarez @ AB, Brussel (uitverkocht)
Jazz & Sounds Festival @ Vooruit, Gent
Vr 18-11
Adam Cohen @ AB, Brussel
Arsenal @ Lotto Arena, Antwerpen
Familia Assad @ De Centrale, Gent
Barn Owl, Köhn @ Stuk, Leuven
Jazz & Sounds Festival @ Vooruit, Gent
Group Inerane @ De Kreun, Kortrijk
Moddi @ N9
Alexi Murdoch @ Handelsbeurs, Gent
Nieuwe Muziek voor Oude Instrumenten met Jozef van Wissem @ Netwerk, Aalst
The Ukelele Orchestra of Great Britain @ CC Brugge
Wiz Khalifa @ AB, Brussel (uitverkocht)
Zat 19-11
Crossing Border met Gavin Friday, Heather Nova, Joan as Police Woman, Josh T. Pearson… @ arenberg en Bourla, Antwerpen
Stevie Jackson @ Charlatan, Gent
Jazz & Sounds Festival @ Vooruit, Gent
Foster The People, Unknown Mortal Orchestra @ Botanique, Brussel (uitverkocht)
Nevermind De Kuub: Geppetto & the Whales, School Is Cool, Tamikrest @ De Warande, Turnhout, Turnhout
Muzikantendag @ AB, Brussel
Explosions In The Sky @ De Kreun, Kortrijk (uitverkocht)
Zon 20-11
Crossing Border met CAKE, Wye Oak, Patrick Wolf, James Vincent McMorrow, The Low Anthem @ Arenberg & Bourla, Antwerpen
Stevie Jackson, The Wellgreen @ Botanique, Brussel
Sade @ Lotto Arena, Antwerpen
Ma 21-11
Amatorski @ Botanique, Brussel (uitverkocht)
James Blake @ AB, Brussel (uitverkocht)
Din 22-11
Agnès Obel @ Koninklijk Circus, Brussel
Dub Syndicate @ Het Depot, Leuven
The Antlers @ Botanique, Brussel (uitverkocht)
Woe 23-11
Acordeões Do Brasil: Renato Borghetti, Olivinho, Lulinha Alencar @ Cactus@Stadsschouwburg, Brugge
Agnès Obel @ Koninklijk Circus, Brussel
Givers @ Botanique, Brussel
Heideroosjes @ Het Depot, Leuven (uitverkocht)
Moddi @ Vooruit, Gent
Shabazz Palaces @ Trix, Antwerpen
Spinvis @ AB, Brussel
Yuko, Sleepingdog @ CC Hasselt
Don 24-11
Autumn Falls: Low, Pinback, Bill Callahan @ Koninklijk Circus, Brussel
Bass Drum Of Death @ De Zwerver, Leffinge
Customs @ Het Depot, Leuven
Flat Earth Society: Hearsee @ Vooruit, Gent
Heideroosjes @ De Kreun, Kortrijk
Loney Dear @ Botanique, Brussel
Mintzkov @ De Warande, Turnhout
The Besnard Lakes @ Vooruit, Gent
Vr 25-11
Autumn Falls: Okkervil River, Gross Magic, Sunday Bell Ringers @ Botanique, Brussel
Amatorski @ De Zwerver, Leffinge
Balkan XL met Ivo Papasov – Balkanfestival @ Arenberg, Antwerpen
Fatoumata Diawara & Band @ N9, Eeklo
Autumn Falls: Matthew Herbert @ AB, Brussel
Sivert Høyem @ Het Depot, Leuven
Loney Dear @ Drongendreef 12, Moerbeke
Suuns @ Cactus Club@MaZ, Brugge
Zat 26-11
Autumn Falls: Pink Mountaintops, Siskiyou, Califone, She Keeps Bees… @ Botanique, Brussel
Autumn Falls: Metronomy, SX, Tarwater, Holloys, Babe Rainbow @ AB, Brussel (uitverkocht)
Scott Matthew @ Cactus Club@MaZ, Brugge
The Kills @ Koninklijk Circus, Brussel
4×4: Pinback, Black Cassette, Ed Wood Jr @ De Kreun, Kortrijk
Acordeões do Brasil @ BOZAR, Brussel
Benefit 4 Backline @ N9, Eeklo
Zon 27-11
Autumn Falls: Scott Matthew, Still Corners, A Winged Victory for The Sullen , Marissa Nadler… @ Botanique, Brussel
Ernest Ranglin @ Vooruit, Gent
Justin Townes Earle @ AB, Brussel
The Sonics @ Het Depot, Leuven
Nacht van de Akoestische Gitaar @ BOZAR, Brussel
Ma 28-11
Colin Stetson @ AB, Brussel
My Brightest Diamond, Victoire @ Stuk, Leuven
Panda Bear, Gang Gang Dance @ Botanique, Brussel
Zola Jesus @ Botanique, Brussel
Din 29-11
David Bartholomé @ Botanique, Brussel
Flat Earth Society @ CC Brugge
Dona Cila E Seus Pupilos @ De Centrale, Gent
Woe 30-11
Amatorski @ Vooruit, Gent
Bombay Bicycle Club, Lucy Rose @ Botanique, Brussel (uitverkocht)
David Bartholomé @ Botanique, Brussel
Eleanor Friedberger @ Botanique, Brussel
Eva De Roovere @ Arenberg, Antwerpen
Fleet Foxes @ Vorst Nationaal, Brussel