Verslag, Nieuws, Cultuur -

LuisterPost: concertkalender februari 2013

Kort maar krachtig. Zo mogen we februari op concertgebied gerust titelen. Genieten doen we onder meer van Sigur Ros, Arno, Tamikrest, Sir Yes Sir, Unknown Mortal Orchestra, Calexico, Arbouretum, Orquesta Tanguedia, Adrian Crowley, John Cale, Het Zesde Metaal, Dinosaur Jr, Howe Gelb…

maandag 4 februari 2013 16:08

Ma 04-02

Darkstar – Trust @ AB, Brussel

Passenger @ Botanique, Brussel

Yasmin Levy @ Arenberg, Antwerpen

Din 05-02

Blaudzun @ AB, Brussel

Foxygen @ Botanique, Brussel

Woe 06-02

Sir Yes Sir – Stadt @ AB, Brussel

Unknown Mortal Orchestra @ Trix, Borgerhout

Zita Swoon Group @ CC Het Gasthuis, Aarschot

Don 07-02

Arno @ Het Depot, Leuven

Goose @ AB, Brussel

Howe Gelb @ Muziekodroom, Hasselt

Tweak Bird @ Trix, Borgerhout

Vr 08-02

de portables – Tomàn @ De Kreun, Kortrijk

Goose @ AB, Brussel

Killer Mike @ Trix, Borgerhout

Maya’s Moving Castle @ Nijdrop, Opwijk

Orquesta Tanguedia @ De Warande, Turnhout

The Black Heart Rebellion @ 4AD, Diksmuide

The Van Jets @ Cactus Club@MaZ, Brugge

Zat 09-02

Absynthe Minded @ Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen

De Mens @ 30CC, Leuven

Dinosaur Jr. @ Trix, Borgerhout

Goose @ AB, Brussel

Howe Gelb @ De Zwerver, Leffinge-Middelkerke

Koreless  @ Cactus Club@MaZ, Brugge

Pauwel De Meyer – Love Like Birds @ De Casino, Sint-Niklaas

Zita Swoon Group @ CC De Meent, Alsemberg

Zon 10-02

AmenRa @ De Kreun, Kortrijk

Amparo Sánchez @ Botanique, Brussel

Howe Gelb @ Arenberg, Antwerpen

Mauro @ CC De Kern, Wilrijk

The Computers @ AB, Brussel

Ma 11-02

Angus Stone @ AB, Brussel

Dinosaur Jr. @ De Kreun, Kortrijk

The Datsuns @ Trix, Borgerhout

Din 12-02

James Walsh @ Arenberg, Antwerpen

Langhorne Slim @ De Zwerver, Leffinge-Middelkerke

Woe 13-02

Actress @ STUK, Leuven

Brad @ Trix, Borgerhout

Ebo Taylor @ De Kreun, Kortrijk

James Walsh @ Het Depot, Leuven

The Black Heart Rebellion @ Beursschouwburg, Brussel

The Bony King Of Nowhere @ AB, Brussel

Don 14-02

Betty Wright @ Vooruit, Gent

King King @ Muziekodroom, Hasselt

Ragnhild Furebotten – Antti Paalanen @ De Warande, Turnhout

Vr 15-02

Esben And The Witch @ Botanique, Brussel

Forest Swords – Kiss The Anus Of A Black Cat @ STUK, Leuven

Love Like Birds – Caroline Smith @ N9, Eeklo

Olivia Ruiz @ AB, Brussel

On And On @ Botanique, Brussel

The Bony King Of Nowhere @ De Roma, Borgerhout

Zat 16-02

Absynthe Minded @ De Casino, Sint-Niklaas

Ducktails @ Botanique, Brussel

Gary Clark Jr. @ AB, Brussel

Geppetto & The Whales @ GC Kadans, Wuustwezel

Het Zesde Metaal @ CC De Kern, Wilrijk

Isbells @ CC De Werf, Aalst

Lucy Rose @ Botanique, Brussel

The Ghost Inside @ Muziekodroom, Hasselt

The Irrepressibles @ Het Depot, Leuven

Zon 17-02

Biffy Clyro @ AB, Brussel

Ebo Taylor @ Trix, Borgerhout

Ragnhild Furebotten – Antti Paalanen @ De Roma, Borgerhout

Ma 18-02

John Cale @ Vooruit, Gent

Red Snapper @ Het Depot, Leuven

The Budos Band @ AB, Brussel

Din 19-02

Het Zesde Metaal @ 30CC, Leuven

Woe 20-02

Adrian Crowley @ Trix, Borgerhout

Dan Deacon @ De Kreun, Kortrijk

Oneman @ Het Depot, Leuven

The Bony King Of Nowhere @ Vooruit, Gent

Wim Mertens @ De Roma, Borgerhout

Don 21-02

Adrian Crowley @ Nijdrop, Opwijk

Andy Stott – Vladislav Delay @ STUK, Leuven

Arno @ Vooruit, Gent

JackoBond @ De Roma, Borgerhout

Veence Hanao @ Botanique, Brussel

Vr 22-02

An Pierlé @ Botanique, Brussel

Concrete Knives @ De Zwerver, Leffinge-Middelkerke

Douglas Firs @ 4AD, Diksmuide

Fifty Foot Combo @ Vooruit, Gent

Hitsville Drunks – Sir Yes Sir @ De Warande, Turnhout

Isbells @ De Roma, Borgerhout

Maya’s Moving Castle @ Cactus Club@MaZ, Brugge

Orquesta Tanguedia @ Het Perron, Ieper

Submotion Orchestra – Daddy G @ Het Depot, Leuven

Vessel @ STUK, Leuven

Zat 23-02

Arno @ Cactus Club@MaZ, Brugge

Calexico @ Het Depot, Leuven

Ital Tek – Lone @ STUK, Leuven

Puggy @ AB, Brussel

Valgeir Sigurðsson @ STUK, Leuven

Zon 24-02

AmenRa @ Muziekodroom, Hasselt

Hitsville Drunks – Fence @ De Zwerver, Leffinge-Middelkerke

Kid Koala @ Cactus Club@MaZ, Brugge

Zita Swoon Group @ Handelsbeurs, Gent

Ma 25-02

Amy Macdonald @ AB, Brussel

Wim Mertens @ CCHa, Hasselt

Din 26-02

Absynthe Minded @ Arenberg, Antwerpen

Freaky Age @ Vooruit, Gent

Sigur Rós @ Vorst Nationaal, Vorst

Woe 27-02

Arbouretum @ Muziekodroom, Hasselt

Frank Boeijen @ Vooruit, Gent

Kodaline @ Botanique, Brussel

Zita Swoon Group @ De Roma, Borgerhout

Don 28-02

Apollo Brown & Guilty Simpson @ Vooruit, Gent

Arbouretum @ Trix, Borgerhout

Brussels Jazz Orchestra @ De Casino, Sint-Niklaas

Geppetto & The Whales @ CC De Kern, Wilrijk

Hans Mortelmans & Groep @ CC Het Gasthuis, Aarschot

Helder @ Arenberg, Antwerpen

Isbells @ Het Depot, Leuven

Sarah Ferri @ AB, Brussel

Stereo Grand @ Botanique, Brussel

The Rhythm Junks @ AB, Brussel

dagelijkse newsletter

take down
the paywall
steun ons nu!