Verslag, Nieuws, Cultuur, Radiohead, Lambchop, Fatoumata Diawara, Patrick Watson, Dirty projectors, Concertkalender oktober 2012, Tame Impala -

LuisterPost concertkalender oktober 2012

Meer dan 150 concerten en dat is natuurlijk nog maar het topje van de mooie maand die oktober belooft te zijn. Optredens van Tame Impala, Lambchop, Squarepusher, Radiohead, Richard Hawley, Marc Ribot, Leki (voor Afrika), Blindman, Susanna, Steve Miller Band, Fatoumata Diawara, Patrick Watson, Dirty Projectors, Chris Isaak… Sommige daarvan zijn op dit moment nog niet uitverkocht.

zondag 30 september 2012 19:32

Ma 01-10
Cave & Betunizer & Maria Goretti Quartet @ Magasin4, Brussel

Din 02-10

Tommigun @ Vooruit, Gent

Van She @ Botanique, Brussel

Woe 03-10

Frightened Rabbit @ Botanique, Brussel
Noa @ Ancienne Belgique, Brussel
NoMeansNo @ 4AD, Diksmuide

Don 04-10

Halestorm @ Trix, Borgerhout
Skip The Use @ Botanique, Brussel
Squarepusher @ Ancienne Belgique, Brussel
Jazz Brugge 2012 @ Concertgebouw – Brugge tot 07-10

Vr 05-10
Year of No Light & thisquietarmy & Hypno5e & Stories From The Lost @ Magasin4, Brussel
Bruno Vanden Broecke & De Bretellen @ De Warande, Turnhout
Doe Maar (& symfonisch orkest) @ De Roma, Borgerhout
Left Lane Cruiser @ 4AD, Diksmuide
Sarah Ferri @ De Casino, Sint-Niklaas
Play Festival @ Muziekodroom – Hasselt tot 06_10

Zat 06-10

Doe Maar (met symfonisch orkest) @ De Roma, Borgerhout
Kid Koala @ Botanique, Brussel
Tommigun @ Botanique, Brussel

Zon 07-10

Bullet @ Trix, Borgerhout
Douglas Firs @ Vooruit, Gent
Islands @ Botanique, Brussel
Kid Koala @ Vooruit, Gent

Din 09-10

Douglas Firs @ STUK, Leuven

Woe 10-10

Between The Buried And Me & The Safety Fire @ Trix, Borgerhout
Bruno Vanden Broecke & De Bretellen @ CCHa, Hasselt
Hong Kong Dong & Polaroid Fiction @ Ancienne Belgique, Brussel
The Hundred In The Hands @ Botanique, Brussel

Don 11-10

Blaudzun @ Ancienne Belgique, Brussel
Philip Catherine @ De Casino, Sint-Niklaas
Raymond van het Groenewoud @ CC De Werf, Aalst
Tommigun & Float Fall @ Nijdrop, Opwijk
Tyler Ward @ Ancienne Belgique, Brussel
Ultravox @ Trix, Borgerhout

Vr 12-10

Blaudzun @ 4AD, Diksmuide
Fu Manchu @ Trix, Borgerhout
Get Well Soon @ Ancienne Belgique, Brussel
Marc Ribot @ De Singer, Rijkevorsel
Richard Hawley @ Ancienne Belgique, Brussel
Nomad’s Land Festival: Tende Tranz @ Muziekpublique@Théâtre Molière, Elsene

Zat 13-10

Blaudzun & Flying Horseman @ Cactus Club@MaZ, Brugge
Captain Beefheart’s Magic Band @ 4AD, Diksmuide
Creature With The Atom Brain @ De Casino, Sint-Niklaas
DR Lektroluv @ De Warande, Turnhout
Get Well Soon @ Handelsbeurs, Gent
Joshua @ Ancienne Belgique, Brussel
La Chiva Gantiva @ Ancienne Belgique, Brussel
Marc Ribot @ Vooruit, Gent
Sarah Ferri @ C-mine cultuurcentrum, Genk
Stereo Grand @ Botanique, Brussel
The Scabs @ De Velinx, Tongeren
Nomad’s Land Festival: Urna & Zoltan Lantos, Afel Bocoum & Friends @ Muziekpublique@Théâtre Molière, Elsene

Zon 14-10

Chris Isaak @ Ancienne Belgique, Brussel

Din 16-10

Tame Impala @ Ancienne Belgique, Brussel
Blindman @ CCHa, Hasselt

Woe 17-10

Susanna @ Ancienne Belgique, Brussel
Tom McRae @ Handelsbeurs, Gent

Don 18-10

Blaudzun @ De Roma, Borgerhout
Bruno Vanden Broecke & De Bretellen @ C-mine cultuurcentrum, Genk
Fence & Bed Rugs @ Ancienne Belgique, Brussel
Overkill @ Trix, Borgerhout
Radiohead @ Sportpaleis, Merksem

Vr 19-10

Blaudzun @ STUK, Leuven
Teitur @ Botanique, Brussel
The Scabs @ De Roma, Borgerhout
Sparks @ Vooruit, Gent
The Vaccines @ Ancienne Belgique, Brussel
Young Guns & Your Demise @ Trix, Borgerhout

Zat 20-10

August Albert @ De Warande, Turnhout
Animals as Leaders & TesseracT @ Trix, Borgerhout
Dirty Projectors @ Ancienne Belgique, Brussel
Olivier Depardon @ Botanique, Brussel

Zon 21-10

…And You Will Know Us By The Trail Of Dead @ Trix, Borgerhout
Bill Haley Orchestra & New Comets @ De Roma, Borgerhout
The Gaslight Anthem @ Ancienne Belgique, Brussel
We Are Augustines @ Botanique, Brussel

Ma 22-10

Crybaby @ Botanique, Brussel

Din 23-10

Françoiz Breut @ Botanique, Brussel
Steve Miller Band @ Ancienne Belgique, Brussel
Zechs Marquise @ Trix, Borgerhout
Zornik @ CCHa, Hasselt

Woe 24-10

Fatoumata Diawara @ 30CC, Leuven
Lambchop @ CC De Spil, Roeselare
Zornik @ De Warande, Turnhout

Don 25-10

Antoine Hénaut @ Botanique, Brussel
Danko Jones @ Ancienne Belgique, Brussel
Lambchop @ CCHa, Hasselt

Vr 26-10

Michael Chapman @ les ateliers claus, Brussel
Emmett Tinley @ Cactus Club@MaZ, Brugge
John Scofield Trio @ De Roma, Borgerhout
Patrick Watson @ Ancienne Belgique, Brussel
Roscoe & Rover @ Botanique, Brussel
Unison @ Botanique, Brussel
Zornik @ CC De Werf, Aalst
Leki voor Afrika @ Cultureel Centrum De Bosuil, Overijse

Zat 27-10

Fatoumata Diawara @ CC Belgica, Dendermonde

Zon 28-10

August Burns Red & The Devil Wears Prada & Whitechapel @ Ancienne Belgique, Brussel
Milow @ CC De Spil, Roeselare

Ma 29-10

Crime & The City Solution featuring David Eugene Edwards & Jim White @ Vooruit, Gent
Julia Stone @ Ancienne Belgique, Brussel
Maxïmo Park @ Botanique, Brussel

Din 30-10

Jan Swerts & The Sleep Of Reason @ STUK, Leuven
Milow @ CCHa, Hasselt
The Tallest Man On Earth @ Ancienne Belgique, Brussel

Woe 31-10

Patrick Wolf @ Ancienne Belgique, Brussel

dagelijkse newsletter

take down
the paywall
steun ons nu!