De statistieken zijn onverbiddelijk voor de eengemaakte kandidaat van links Boulos (PSOL), hij zou 33% percent van de stemmen halen terwijl de zittentende kandidaat Nunes 55% van de stemmen heeft. Toch is niets verloren tot de 27 oktoker. Het zal echter niet gemakkelijk zijn, Boulos zal alles uit de kast moeten halen.
Boulos (PSOL) is de eengemaakte kandidaat van alle partijen op links, nu ook de PSB. Hij is dus het symbool op links. Hij wilt medisch sociaal beleid doorvoeren en werken aan sociale woningen en invações.
Zijn enige kans om het te halen is om de stemmen van Lula weg te halen bij Nunes. Boulos staat extreem-linkser dan Lula en veel stemmers voor Lula hebben schrik voor Boulos. Als hij naar het centrum opschuift, meer richting de centrão zou hij het nog kunnen halen.
In São Paulo heeft sinds enkele jaren Bolsonaro veel machten en Nunes is een adept van hem.