BMX Topcompetitie 2010 –  Zolder

BMX Topcompetitie 2010 – Zolder

woensdag 31 maart 2010 12:37

De eerste manche van de Bmx Topcompetite werd te Zolder op 28 Maart 2010 gereden.  Dit leverde de onderstaande resultaten op.

***

Topcompetitie BMX 2010     –     Uitslagen BMX-TC-1 Zolder

Cruisers Girls / cruisers – 16 jaar

1. Michael Bogaerts
2. Ghinio Van De Weyer
3. Dieter Willemse
4. Jeremy Geerts
5. Zenno Van Duffel

Cruisers Girls / cruisers 17-29 jaar

1. Jurg Meyer
2. Roy Van Aken
3. Nick De Proost
4. Shannen Smets
5. Kris Reenaers
6. Jill Boumon

Cruisers 30+

1. Johan Van De Velde
2. Christophe Thiry
3. Benny Schoovaerts
4. Geert Van De Brande
5. Nico Clarysse
6. Frederick Wuyts
7. Alex Goeman
8. Kurt Magdelijns
9. Sammy Deschepper
10. Koen Van Duffel
11. Nico Willems
12. Tom Gilles

Girls 5-7 jaar

1. Kjelle Poets
2. Jenna Vebraeken
3. Emma Dekkers
4. Sarah Castelijns
5. Thessa Van Saen
6. Fiebe Dens
7. Lieza Coppens
8. Nette Coppens

Girls 8-9 jaar

1. Marthe Goossens
2. Tessa Zwaenepoel
3. Nieke Coppens
4. Jinke Verbraeken
5. Dina Turelinckx
6. Denise Neefs
7. DNS
8. Mirre Caers
9. Sarie De Corte

Girls 10-11 jaar

1. Yentl Nijs
2. Lina Gorrens
3. Evy Fontaine
4. Celien Coppens
5. Chloe Lauryssen
6. Ilana Pollefliet
7. Jolien Mertens
8. –
9. Enid Vermeulen
10. Thyra Claessens

Boys 5-6 jaar

1. Iben Noël
2. Seppe Laenen
3. Wannes Magdelijns
4. Kai Fretin
5. Yari Bellens
6. Liam Everts
7. Toon Rosiers
8. Rico Coeckelbergs
9. Jorben Thomassen
10. Lode De Winter
11. Thomas Willems
12. Luka Van Steenbergen
13. Aurelien Vaessen
14. Louis Verherstraeten
15. Hannu Brits
16. DNS

Boys 7 jaar


1. Willem De Ceulaer
2. Kenneth Willems
3. Senne Hulsmans
4. Scott Jacobs
5. Wannes Mariën
6. Robbert Van Staeyen
7. Brent Blommen
8. Senne Willems
9. Gebbe Sauvillers
10. Lander Liekens
11. Beau De Coninck
12. Jarne Peremans
13. Raf Segers
14. Joppe Rynders
15. Mauro Vranckx
16. Gianni Vermaelen

Boys 8 jaar

1. Siebe Deweirdt
2. Jarne Serneels
3. Robbe Meerts
4. Gianluca Pollefliet
5. Senne Buysen
6. Axel Dekkers
7. Dante De vrij
8. Dorian Geurten
9. Renzy Simsek
10. Thomas Jamar
11. Rhune Clynen
12. Kjentill Bartels
13. Nick Moeseke
14. Jonas Mertens
15. Lennert Loockx
16. Robbe Lenseclaes

Boys 9 jaar


1. Wout Geukens
2. Mathieu Mossay
3. Thibaut Stoffels
4. Milan Fretin
5. Mats De Proost
6. Jari Waeyenberge
7. Siebe Francken
8. Jonathan Put
9. Lennik Van Der Smissen
10. Jarne Noyens
11. Michael Bervoets
12. Gianni Gybels
13. Senne Poets
14. Vincent Balrak
15. Lennert Theys
16. Christophe Ibens

Boys 10 jaar

1. Pjotr Paeshuyse
2. Robbe Verschueren
3. Seppe Caers
4. Ruben Woestenburg
5. Jarno Bellens
6. Len Dejonghe
7. Sybren Geens
8. Mitchell Wijnants
9. Maarten Verhoeven
10. Lorenz Kokke
11. Yannick Wolf
12. Jens Muyldermans
13. Seppe Van Der Linden
14. Rico Van De Voorde
15. Jochen Peremans

Boys 11 jaar


1. Sil Huysmans
2. Brett Jacobs
3. Dennis Steemans
4. Marnicq Janssens
5. Dean Wouters
6. Thomas Van Laar
7. Theo Smets
8. Lieven Van Gool
9. Simon Goossens
10. Flor Vervoort
11. Senne Peeters
12. Seppe Broeckx
13. Timoté Meessen
14. Wout Van Der Keelen
15. Stef Neefs
16. DNS

Girls 12-14 jaar
1. Marie Mossay
2. Ynske Van Tichelt
3. Lisse Adams
4. Karo Vertessen
5. Sanne Koyen
6. Kimberly Ruts
7. Sien Van Oijen
8. Myrthe De Rijk
9. Nomi Van de Voorde
10. Jone Vangoidsenhoven
11. Ynke Matheussen
12. Loren Coppens

Girls 15-16 jaar
1. Stefhanie Kokke
2. Joyce Van Duffel
3. Shana Vanheel
4. Keshia Verbeeck
5. Jessica Sels
6. Sarah Neys
7. Jill Boumon

Boys 12 jaar

1. Ruben Gommers
2. Jordi Goovaerts
3. Neal Willems
4. Sander Habex
5. Steve Martin
6. Abel Van De Velde
7. Dylan Meznar
8. Zenno Van Duffel
9. Andy Ruts
10. Stef Lauwers
11. Sergio De Rijk
12. Tom Timmermans
13. Jens Bouts
14. Nick Verachtert
15. Thor Claessens
16. Bram Bleys

Boys 13 jaar

1. Mathijs Verhoeven
2. Jitte Nijs
3. Scott Meunier
4. Jasper Nevelsteen
5. Joran De Proost
6. Svendsen Goeman
7. Jelle Meert
8. Seppe Willems
9. Dieter Van Ginneken
10. Jordi Lambregts
11. Jeroen Van De Berg
12. Ritchie Wijnants
13. Wannes Van Oijen
14. Stef Van Mechelen
15. Andrew Bidonnet
16. Thomas Lysgaard

Boys 14 jaar


1. Joffrey Wouters
2. Romain Schaqueue
3. Arne Van Steenbergen
4. Massimo Ledock
5. Kobe Vervoort
6. Brecht Put
7. Florent Lempereur
8. Wouter Segers
9. Robbe Nijs

10. Dominique Cuypers
11. Jordy Bouts
12. Jason Baeten
13. Jonas Van Herck
14. Seppe Beijens
15. Jari Cammans

Boys 15 jaar

1. Donny Van Osch
2. Sander Vermeiren
3. Seppe Gorrens
4. Maarten Van Hoof
5. Brent Clé
6. Lauren Stevens
7. Joran Mertens
8. Lawrence Van De Weerd
9. Dieter Willemse
10. Sam Steegmans
11. Arne Maes
12. Glenn De Kleyn
13. Johan Civino
14. Gilles Roberti
15. Jaan Naets
16. Reno Van Heel

Boys 16 jaar


1. Rowdy Van Harsel
2. Ghinio Van De Weyer
3. Steven De Gueldre
4. Michael Bogaerts
5. Cedrik Somers
6. Jeroen Torfs
7. Kristoffer Lysgaard
8. Jens Michiels
9. Sam Bastiaansen
10. Brent Smeyers
11. Jeremy Geerts
12. Dennis Van Der Auwera
13. Yergon Vaes

Boys 17+

1. Jelle Van Den Elzen
2. Jochem Van Lieshout
3. Sam Teelen
4. Davy Maes
5. Julien Hossay
6. Axl Haest
7. Seppe Tuytelaers
8. Philippe Stabel
9. Stijn Ducro
10. Nico Meuris
11. Julien Leruth

Masters 30+
1. Benny Schoovaerts
2. Nico Van Dartel
3. Geert Van Den Brande
4. Laurent Naisse
5. DNS

Junior-Elite women

1. Elke Vanhoof
2. Tori Van De Perre
3. Shannen Smets
4. Nele Vanhoof
5. Femke Aerts
6. Melanie Schynts
7. Nikki Smolders

Junior-Elite men


1. Toon Jacobs
2. Jerome Lange
3. Harm Van Brussel
4. Mathias Somers
5. Kevin Van Benthem
6. Mike Van Mierlo
7. Frederic Lange
8. Geoffrey Van Den Eynde
9. Bryan Warnier
10. Rens Van Haandel
11. Chiel Claessen
12. Roy Van Aken
13. Mike Lambregts
14. Wouter Michiels
15. Olivier De Gueldre
16. DNS

dagelijkse newsletter

take down
the paywall
steun ons nu!