concerten april 2015

LuisterPost: Concertkalender April 2015

De lente trekt aan en het is opnieuw Record Store Day. Verder optredens van Godspeed You! Black Emperor, Ryley Walker, Arno, A Winged Victory For The Sullen, Marcus Miller, Eliades Ochoa, Colin Stetson, Oscar & The Wolf, Flying Lotus, Grouper…

zaterdag 4 april 2015 00:18
Spread the love

zaterdag 4 april 
Matt Watts +
New Rising Sun @ Trefpunt Concertzaal, Gent
Madeon @
Botanique, Brussel
Instant Karma Curated By
The Van Jets @ De Zwerver, Oostende
Dans Dans
+ Hanggai @ 4AD, Diksmuide
Pias Nites met BRNS, Oscar
& The Wolf
, The Spectors… @ P12, Brussel
Roosbeef
+ Case Mayfield @ Vooruit, Gent

zondag 5 april
Arno @ AB,
Brussel

maandag 6 april 
Therapy? @
AB, Brussel

dinsdag 7 april 
Rival Sons
@ AB, Brussel

woensdag 8 april 
Purity Ring
+ Born Gold @ Botanique, Brussel
20 Jaar Starflam
‘À L’ancienne’ @Vooruit, Gent
Tutu Puoane:
Ilanga @ AB, Brussel

donderdag 9 april 
The
Districts
@ Botanique, Brussel
Bony King
@ AB, Brussel
Sheila E @
Het Depot, Leuven
Tweak Bird
@ Cactus, Brugge

vrijdag 10 april 
Raketkanon @ Nijdrop,
Opwijk
Fyfe @ Botanique,
Brussel
Johnny Dowd @ N9,
Eeklo
Fanfare
Ciocarlia
+ Café Con Leche @ 4AD, Diksmuide
Scott H Biram
@ Trefpunt, Gent

zaterdag 11 april 
The
Sha-La-Lee’s
@ Muziekodroom, Hasselt

zondag 12 april 
Paul Weller
@ Cactus, Brugge
A Winged Victory For The Sullen
+ Ben Frost + Illuminine @ AB, Brussel

maandag 13 april
Lieven Tavernier
@ Trefpunt, Gent

dinsdag 14 april 
Will Butler
@ AB, Brussel

woensdag 15 april 
More Music @
Concertgebouw, Brugge
Domè @ N9, Eeklo

donderdag 16 april 
More Music @
Concertgebouw, Brugge
Roni Size / Reprazent @ AB,
Brussel

vrijdag 17 april 
Sharon van
Etten
+ Sam Amidon @ Botanique, Brussel
Douglas Firs @ N9,
Eeklo
More Music @
Concertgebouw, Brugge
Big Next: Ryley
Walker
+ Daniel Bachman @ Club de Loge, Gent
The Hickey
Underworld
+ White Jazz @ Vooruit, Gent

zaterdag 18 april 
More Music @
Concertgebouw, Brugge
Paul Weller @ AB, Brussel
Record Store
Day
: Bony King, Het Zesde Metaal, Mauro, Walace Vanborn, Isolde et les
Bens, Pruikduif, Meuris, King Hiss, Nordmann, Manngold, Het Zesde Metaal,
Marble Sounds vs Yuko, I Will, I Swear vs. Illuminine @ Vooruit, Gent
Record Store
Day:
(vanaf 10.00u in deze volgorde:) Arbeid Adelt!, Douglas Firs,
Biezen,  Marco Z, St. Grandson,
Geppetto & The Whales, Nordmann, Bony king, Jan De Smet, Marble Sounds,
Tiny Legs Tim @ Coffee & Vinyl, Antwerpen

zondag 19 april 
Orquesta Tanguedia
@ 30CC/Schouwburg, Leuven

maandag 20 april 
The Pains of Being Pure At
Heart
@ De Zwerver, Oostende

woensdag 22 april 
Marcus Miller
@ AB, Brussel
Bony King
@ Handelsbeurs, Gent

donderdag 23 april 
Perry Rose
@ Botanique, Brussel
Matthew E. White
@ AB, Brussel
A Place To Bury Strangers
@ De Kreun, Kortrijk
Spinvis
@ Muziekodroom, Hasselt

vrijdag 24 april 
Ninja Tune presents… Solid Steel: Dj Food, DK, Om Unit, Illum
Sphere @ Vooruit, Gent
Eliades Ochoa
@ AB, Brussel
Kris Dane @
Trefpunt, Gent
The
Sha-La-Lees
@ Trix, Antwerpen

zaterdag 25 april
Christina Vantzou
& The Chamber Players @ Schouwburg Kortrijk
Moon Duo
@ Botanique, Brussel
The Antler King  @ Trefpunt, Gent
The Veils + Daniel
Lanois
@ 4AD, Diksmuide

zondag 26 april 
Russian
Circles
@ AB, Brussel
Flying
Lotus
+ Shabazz Palaces @ Koninklijk Circus, Brussel

maandag 27 april
Calexico @
AB, Brussel

dinsdag 28 april 
Chantal Acda, Isbells
@ 30CC/Schouwburg, Leuven
Colin Stetson
@ Handelsbeurs, Gent

woensdag 29 april 
Godspeed
You! Black Emperor
@ Koninklijk Circus, Brussel
Eliades Ochoa
@ Handelsbeurs, Gent
Grouper @
Vooruit, Gent
Bony King @ De Roma,
Antwerpen

dagelijkse newsletter

take down
the paywall
steun ons nu!