LuisterPost: concertkalender april 2014
Cultuur, België -

LuisterPost: concertkalender april 2014

April als wreedste maand? T.S. Eliot had gelijk, want de keuze is op sommige dagen echt moeilijk, op concertvlak toch.

dinsdag 1 april 2014 11:43

DeWereldMorgen.be

Din 01 april

Dez Mona
@ Botanique, Brussel

Eagulls – MAAN –
Ping Pong Tactics @ 019, Gent

The
Broken Circle Bluegrass Band
@ NTGent

The Go Find @
Het Depot, Leuven

Woe 02 april

Band Of
Skulls
@ Botanique, Brussel

Cuca Roseta @ De Roma,
Borgerhout

Deep Purple @
Lotto Arena, Merksem

Dez Mona @ CC
De Grote Post, Oostende

Peggy Sue
@ Botanique, Brussel

Renée @ De
Halle, Geel

Salif Keita @ Koninklijk
Circus, Brussel

Mon Noord @
Muziekpublique, Brussel

Don 03 april

Ana Moura
@ Handelsbeurs, Gent

Lady Linn @ De Roma,
Borgerhout

Omar
Souleyman
@ Trix, Borgerhout

Rodriguez
@ AB, Brussel

School Is Cool
@ Het Depot, Leuven

Tokyo
Police Club
@ Botanique, Brussel

Vr 04 april 

Angel Olsen
@ STUK, Leuven

Bart
Defoort Quartet
@ 4AD, Diksmuide

Corvus Corax
@ Het Depot, Leuven

Matthew
And The Atlas
@ Botanique, Brussel

Rebekka
Karijord
@ Botanique, Brussel

The Soft
Hills
@ N9, Eeklo

The Subs
@ AB, Brussel

True Widow
@ De Kreun, Kortrijk

Gents’up
@ De Centrale, Gent

Cuca Roseta @
Muziekpublique, Brussel

Zat 05 april

Marble Sounds – Sunday Bell Ringers
Mad About Mountains – Sweet Little Mojo @ De Warande, Turnhout

De Temps Antan
@ Muziekpublique, Brussel

Novastar
@ N9, Eeklo

Rodriguez
@ AB, Brussel

School Is Cool @
De Zwerver, Leffinge-Middelkerke

Roma Day
@ De Centrale, Gent

Zon 06 april

Blaudzun
@ Vooruit, Gent

Forest
Swords
@ AB, Brussel

Jonathan
Wilson
@ AB, Brussel

Marc Ribot’s
Ceramic Dog
@ Handelsbeurs, Gent

Nick
Waterhouse
@ Botanique, Brussel

Din 08 april

Coasts
@ Trix, Borgerhout

The
Germans
– 30,000 Monkies – Gruppo Di Pawlowski @ Vooruit, Gent

Woe 09 april

Gruppo Di
Pawlowski
@ AB, Brussel

School Is
Cool
@ Vooruit, Gent

Shaka Ponk
@ AB, Brussel

Don 10 april

Eva De Roovere
– The Whodads @ Het Depot, Leuven

Gruppo Di
Pawlowski
@ De Kreun, Kortrijk

Madlib
– Jonwayne – Benji B @ Vooruit, Gent

Marble
Sounds
@ AB, Brussel

Noche de Flamenco
@ Muziekpublique, Brussel

Vr 11 april

Daniel
Melingo
@ Botanique, Brussel

Debademba
@ N9, Eeklo

Double Veterans – The Shovels
Mountain Bike @ Trix, Borgerhout

Ennio
Morricone
@ Paleis 12, Brussel

Locrian
@ AB, Brussel

Novastar @ Het
Depot, Leuven

Tape Cuts Tape
Mon-O-Phone @ De Casino, Sint-Niklaas

Zat 12 april

Tim Hecker
– Ben Vida @ Vooruit, Gent

Channel Zero
@ De Kreun, Kortrijk

Debademba
@ 4AD, Diksmuide

Halestorm
– The Smoking Hearts @ Trix, Borgerhout

Hauschka
@ AB, Brussel

Jaimi
Faulkner
– Matt Harlan @ N9, Eeklo

Little
Trouble Kids
@ Trix, Borgerhout

Little Waves: Girls
In Hawaii
@ C-mine cultuurcentrum, Genk

Mr. Scruff
@ Vooruit, Gent

Tinie Tempah
@ AB, Brussel

Zon 13 april

Chronixx @ Vk*,
Brussel

Howler
@ Trix, Borgerhout

Mr. Scruff @ Het
Depot, Leuven

Ma 14 april

Boogarins
@ Botanique, Brussel

Family Of The
Year
@ Het Depot, Leuven

S O H N
@ AB, Brussel

Din 15 april

Arsenal @ Het
Depot, Leuven

Wild
Beasts
@ Botanique, Brussel

Ziggy Marley
@ AB, Brussel

Woe 16 april

Support
Your Local Scene
@ STUK, Leuven

Timothée Le Net
& Martin Chapron
@ Muziekpublique, Brussel

Agnes Obel @ Koninklijk
Circus, Brussel

Stan Lee Cole
@ Het Depot, Leuven

Don 17 april

Support
Your Local Scene
@ STUK, Leuven

65daysofstatic
@ AB, Brussel

Eriksson Delcroix @ De
Roma, Borgerhout

Foreigner
@ Trix, Borgerhout

Lady Linn @ Het
Depot, Leuven

Marissa
Nadler
@ Vooruit, Gent

The
Legendary Pink Dots
@ Botanique, Brussel

Timothee Le
Net & Martin Chapron
@ De Centrale, Gent

Vr 18 april

Arzu @
De Centrale, Gent

Support
Your Local Scene
@ STUK, Leuven

Anthony
Joseph
@ Botanique, Brussel

Blood Red
Shoes
@ Botanique, Brussel

Christina
Vantzou
@ AB, Brussel

La Pegatina
@ AB, Brussel

Stef Bos @ CC
De Werft, Geel

The Body
@ De Kreun, Kortrijk

White
Mystery
– The Prospects @ Trix, Borgerhout

Zat 19 april 

Arsenal
@ Lotto Arena, Merksem

Keith
& Tex
@ N9, Eeklo

Michel Bisceglia Trio @ De
Roma, Borgerhout

Pascuala Ilabaca
y Fauna
@ Muziekpublique, Brussel

The Black
Cadillacs
– Kel Assouf @ 4AD, Diksmuide

Zon 20 april

Outlook Festival @
Vk*, Brussel

Compact Disk
Dummies
@ AB, Brussel

Black Flower
@ De Centrale, Gent

Din 22 april

Horses On Fire
@ Het Depot, Leuven

The
Strypes
@ Botanique, Brussel

Woe 23 april

Black Uhuru @ De Roma,
Borgerhout

Kaiser
Chiefs
@ Botanique, Brussel

San
Fermin
@ Botanique, Brussel

Don 24 april

Balkania
Quartet
@ De Centrale, Gent

Brussels
Jazz Orchestra
@ De Warande, Turnhout

Flip Kowlier
@ Het Depot, Leuven

Reena Riot @ Minardschouwburg,
Gent

Renée – Eefje De
Visser @ AB, Brussel

Vr 25 april

Canzoniere Grecanico
Salentino
@ De Roma, Borgerhout

Id!ots
Horses On Fire @ De Kreun, Kortrijk

Stu
Larsen
@ Botanique, Brussel

The
Sore Losers
@ Trix, Borgerhout

Zat 26 april 

Blues
Pills
– True Widow – Pontiak @ Trix, Borgerhout

Pedro Luis Ferrer
@ Muziekpublique, Brussel

Marissa
Nadler
@ Botanique, Brussel

Zon 27 april

Clutch
@ Trix, Borgerhout

Lykke Li
@ AB, Brussel

The Broken Circle Bluegrass
Band
@ De Roma, Borgerhout

Ma 28 april 

Hidden
Orchestra
@ Nijdrop, Opwijk

You Raskal You
@ Het Depot, Leuven

Din 29 april

Zeal
Records Labelnight
@ STUK, Leuven

Fatoumata
Diawara
@ AB, Brussel

Panic!
At The Disco
@ Trix, Borgerhout

Shearwater
@ Botanique, Brussel

Woe 30 april

Della Mae @ De Roma,
Borgerhout

Louis Aguilar – Fatoumata Diawara @ 4AD,
Diksmuide

Grup Tini
@ De Centrale, Gent

Of Mice
& Men
@ AB, Brussel

Renée
– Eefje De Visser @ De Warande, Turnhout

Tedeschi
Trucks Band
– Jonny Lang @ AB, Brussel

dagelijkse newsletter

take down
the paywall
steun ons nu!