Verslag, Nieuws, Concertkalender -

LuisterPost Concertkalender November 2013

Geen dag zonder concerten deze maand en meteen ook een enorm uitgebreid aanbod. Van de grootste legendes tot de meest frisse bands van het moment.

zondag 3 november 2013 23:58

Zon 3 november

Axl Peleman @ CC Ter Vesten, Beveren

Giant Giant Sand @ CC Brugge, Brugge

Julia Holter @ Botanique, Brussel

Palma Violets  @ Ancienne Belgique, Brussel

Ma 4 november

!!! @ Het Depot, Leuven

Billy Bragg @ Ancienne Belgique, Brussel

Din 5 november

Bettens @ Arenberg, Antwerpen

Josh Ritter @ Botanique, Brussel

Morcheeba @ Het Depot, Leuven

Shannon Wright @ Botanique, Brussel

Trixie Whitley @ De Roma, Borgerhout

Woe 6 november

Amparo Sánchez @ 30CC, Leuven

Bettens @ Ancienne Belgique, Brussel

Giant Giant Sand @ CCHa, Hasselt

The Valerie Solanas @ Arenberg, Antwerpen

Don 7 november

Babylon Circus @ Ancienne Belgique, Brussel

David Lemaitre @ Muziekodroom, Hasselt

De Jeugd Van Tegenwoordig @ Het Depot, Leuven

Flying Horseman @ Handelsbeurs, Gent

Giant Giant Sand @ De Warande, Turnhout

Gold Panda @ Botanique, Brussel

Madeleine Peyroux @ De Roma, Borgerhout

Reena Riot @ Nijdrop, Opwijk

Seasick Steve @ Trix, Borgerhout

Vr 8 november

Amparo Sánchez @ CC Belgica, Dendermonde

Awna Teixeira @ N9, Eeklo

De Jeugd Van Tegenwoordig @ Muziekodroom, Hasselt

Fredy Massamba @ Botanique, Brussel

Gabriel Rios @ Arenberg, Antwerpen

Giant Giant Sand @ 30CC, Leuven

Jef Neve & Liebrecht Vanbeckevoort @ CC De Werf, Aalst

Laura Veirs @ Botanique, Brussel

Lloyd Cole @ De Warande, Turnhout

Michael Nyman Band @ De Roma, Borgerhout

Mintzkov @ De Kreun, Kortrijk

Spain @ Trix, Borgerhout

The Excitements @ Het Depot, Leuven

traumahelikopter + The Red Light Rumors @ Nijdrop, Opwijk

Trentemøller @ Ancienne Belgique, Brussel

Wannes Cappelle @ CC Zwaneberg, Heist-op-den-Berg

Zappa plays Zappa @ Vooruit, Gent

Zat 9 november

Amparo Sánchez @ CC De Spil, Roeselare

Arctic Monkeys @ Vorst Nationaal, Vorst

Jamie Cullum @ Koninklijk Circus, Brussel

Maria Farantouri @ De Roma, Borgerhout

Kleinkunstfestival: Miek & Roel + De Vaganten + Dimitri van Toren + Della Bosiers @ GC De Muze Van Meise, Meise

Mintzkov @ Muziekodroom, Hasselt

The Excitements @ Cactus Club@MaZ, Brugge

Spain @ Den Amer, Diest

Zon 10 november

BANKS @ Botanique, Brussel

Bob Dylan @ Vorst Nationaal, Vorst

Lloyd Cole @ CC Belgica, Dendermonde

Mintzkov @ Trix, Borgerhout

Poco a poco @ De Roma, Borgerhout

Trixie Whitley @ Vooruit, Gent

Ma 11 november

Foals @ Koninklijk Circus, Brussel

Hanni El Khatib @ Botanique, Brussel

Wayne Shorter Quartet @ De Roma, Borgerhout

Din 12 november

The 1975 @ Botanique, Brussel

The Antler King @ Arenberg, Antwerpen

Woe 13 november

Bettens @ Vooruit, Gent

Emiliana Torrini @ Botanique, Brussel

Flip Kowlier @ 4AD, Diksmuide

Gabriel Rios @ C-mine cultuurcentrum, Genk

Lloyd Cole @ CC Het Perron, Ieper

Low @ Het Depot, Leuven

Nils Frahm @ De Roma, Borgerhout

Primal Scream @ Vooruit, Gent

Unknown Mortal Orchestra @ Ancienne Belgique, Brussel

Volcano Choir @ Koninklijk Circus, Brussel

Don 14 november

Chantal Acda + Nils Frahm @ 30CC, Leuven

Flip Kowlier @ Ancienne Belgique, Brussel

Lloyd Cole @ CC Zwaneberg, Heist-op-den-Berg

Marble Sounds @ De Casino, Sint-Niklaas

Spinvis @ Het Depot, Leuven

Vieux Farka Touré @ De Warande, Turnhout

Vr 15 november

Ólafur Arnalds @ Het Depot, Leuven

Chantal Acda + Nils Frahm @ CCHa, Hasselt

Congo Natty + Ragga Twins @ Vk*, Brussel

Dilated Peoples @ Vooruit, Gent

Flying Horseman + Ian Clement @ Nijdrop, Opwijk

John Newman @ Ancienne Belgique, Brussel

Lloyd Cole @ CC De Werf, Aalst

Mintzkov @ Vooruit, Gent

The Van Jets @ De Kreun, Kortrijk

Vieux Farka Touré @ De Roma, Borgerhout

Zat 16 november

Fai Baba @ 4AD, Diksmuide

Nils Frahm @ CC De Spil, Roeselare

Sherman – Maya’s Moving Castle @ CC Lokeren

The Heavy @ Vk*, Brussel

The National @ Vorst Nationaal, Brussel

Villagers @ Het Depot, Leuven

Zon 17 november

Ghostpoet + Hiatus Kaiyote @ Vk*, Brussel

Jimmy Eat World + Rival Schools @ Ancienne Belgique, Brussel

Lloyd Cole @ CC Ter Vesten, Beveren

Mount Kimbie @ Botanique, Brussel

Ma 18 november

Nick Cave & The Bad Seeds @ Lotto Arena, Merksem

Din 19 november

Isolde et Les Bens @ CC Brugge, Brugge

Lloyd Cole @ CC De Herbakker, Eeklo

Natives @ Trix, Borgerhout

Woe 20 november

Autumn Falls: Baths @ Botanique, Brussel

Hurts @ Ancienne Belgique, Brussel

Lloyd Cole @ Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen

Mintzkov @ Het Depot, Leuven

Night Beds @ Ancienne Belgique, Brussel

Shai Maestro Trio @ De Roma, Borgerhout

Thalia Zedek Band @ 4AD, Diksmuide

The Heliocentrics @ Handelsbeurs, Gent

Vampire Weekend @ Koninklijk Circus, Brussel

Wannes Cappelle @ Arenberg, Antwerpen

Don 21 november

Flying Horseman @ STUK, Leuven

Girls In Hawaii @ Koninklijk Circus, Brussel

Sam Amidon @ Arenberg, Antwerpen

The Jim Jones Revue @ Het Depot, Leuven

Vr 22 november

Kraakpand @ Handelsbeurs, Gent

Crystal Stilts @ De Kreun, Kortrijk

Girls in Hawaii @ Ancienne Belgique, Brussel

Lloyd Cole @ CC De Spil, Roeselare

Simple Minds @ Lotto Arena, Merksem

Spinvis @ Den Amer, Diest

Stranded Horse & Boubacar Cissokho @ Botanique, Brussel

The Van Jets  @ De Casino, Sint-Niklaas

Wolf People @ STUK, Leuven

Zat 23 november

L’Orchestre d’Hommes-Orchestres performs Kurt Weill @ De Warande, Turnhout

New Country Rehab @ N9, Eeklo

Sallie Ford & The Sound Outside @ Botanique, Brussel

Sarah Ferri @ CC De Werf, Aalst

Simple Minds @ Vorst Nationaal, Vorst

Zon 24 november

Amenra @ Trix, Borgerhout

Ma 25 november

Jake Bugg @ Koninklijk Circus, Brussel

Queens Of The Stone Age @ Sportpaleis, Merksem

Din 26 november

Autre Ne Veut @ Botanique, Brussel

Mayer Hawthorne @ Ancienne Belgique, Brussel

Riguelle @ CCHa, Hasselt

Woe 27 november

Autumn Falls: Electric Electric @ Atelier 210, Etterbeek

Disappears @ De Kreun, Kortrijk

Ivan Paduart Trio @ Rataplan, Borgerhout

Jason Isbell @ Botanique, Brussel

Linda Perhacs @ Ancienne Belgique, Brussel

Moonface + Superhumanoids @ STUK, Leuven

The Happy @ De Roma, Borgerhout

Tricky @ Trix, Borgerhout

Don 28 november

Autumn Falls: Emily Wells @ Botanique, Brussel

Autumn Falls: Madensuyu @ Ancienne Belgique, Brussel

Bell X1@ Botanique, Brussel

Mariza @ CC De Spil, Roeselare

Raymond van het Groenewoud @ CC De Kruisboog, Tienen

Spinvis @ NT Gent

Vr 29 november

Autumn Falls: Crystal Stilts @ Maison Des Musiques, Brussel

Autumn Falls: Scott Matthew @ Botanique, Brussel

Flip Kowlier @ De Roma, Borgerhout

Madensuyu @ Handelsbeurs, Gent

Mariza @ De Warande, Turnhout

Terakaft @ 4AD, Diksmuide

White Lies @ Ancienne Belgique, Brussel

Zat 30 november

Autumn Falls: Daughn Gibson @ Botanique, Brussel

Autumn Falls: Terakaft @ Beursschouwburg, Brussel

Front 242 @ De Casino, Sint-Niklaas

Mariza @ De Roma, Borgerhout

oOoOO @ Charlatan, Gent

The Holmes Brothers @ N9, Eeklo

The Opposites @ De Warande, Turnhout

White Lies @ Ancienne Belgique, Brussel

Youngblood Brass Band @ Het Depot, Leuven

dagelijkse newsletter

take down
the paywall
steun ons nu!