Verslag, Nieuws, Cultuur, België, Concertkalender -

LuisterPost: ConcertKalender Oktober 2013

Selectie uit de concertmaand bij uitstek.

woensdag 2 oktober 2013 07:42

Di 1 oktober

Cloud Control @ Botanique, Brussel

Peter Gabriel @ Vorst Nationaal, Vorst

Thundercat @ Vk*, Brussel

Woe 2 oktober

Connan Mockasin @ Handelsbeurs, Gent

Deer Tick @ Botanique, Brussel

Motek @ Minardschouwburg, Gent

Pixies @ AB, Brussel

Don 3 oktober

Andy Stott – Demdike Stare @ AB, Brussel

De Beren Gieren – Too Noisy Fish @ Handelsbeurs, Gent

Motorama @ Botanique, Brussel

Pixies @ AB, Brussel

Raymond van het Groenewoud @ De Roma, Borgerhout

Vr 4 oktober

DAAU @ Atelier 210, Etterbeek

David Rovics @ N9, Eeklo

De Nieuwe Snaar @ De Warande, Turnhout

Fuck Buttons @ AB, Brussel

Garland Jeffreys @ De Roma, Borgerhout

Marble Sounds @ Cultuurcentrum Mechelen

Thomas Dybdahl @ Botanique, Brussel

Vive La Fête @ Botanique, Brussel

Zat 5 oktober

Amatorski @ Flagey, Elsene

Audrey Horne – Karma To Burn – Gold – KEN mode – Unkind @ Vk*, Brussel

Oneohtrix Point Never @ De Kreun, Kortrijk

La Sieste du Dromadaire + Facundo Torres @ Molière, Brussel

Rudimental @ AB, Brussel

Vive La Fête @ Trix, Borgerhout

Wannes Cappelle @ Cultuurcentrum Mechelen

Youssou N’Dour @ BOZAR, Brussel

Zon 6 oktober

Tunng – Pinkunoizu @ Botanique, Brussel

Ma 7 oktober

Fat Freddy’s Drop @ AB, Brussel

Din 8 oktober

Joseph Arthur @ AB, Brussel

Willis Earl Beal @ AB, Brussel

Woe 9 oktober

Amatorski @ 30CC, Leuven

David Lemaitre @ Botanique, Brussel

Factory Floor @ AB, Brussel

Fleetwood Mac @ Sportpaleis, Merksem

Mark Eitzel @ Botanique, Brussel

Don 10 oktober

Amatorski @ Handelsbeurs, Gent

The Kissaway Trail @ Botanique, Brussel

Vr 11 oktober

David Murray Infinity Quartet feat. Macy Gray @ De Warande, Turnhout

De Beren Gieren @ Rataplan, Borgerhout

Mark Eitzel @ Cactus Club@MaZ, Brugge

Nouvelle Vague @ De Casino, Sint-Niklaas

Vive La Fête – Hong Kong Dong @ Nijdrop, Opwijk

Zat 12 oktober

Amatorski @ CCHa, Hasselt

Asaf Avidan @ AB, Brussel

King Krule @ Botanique, Brussel

Marc Ribot Trio @ De Warande, Turnhout

Merdan Taplak Orkestar @ De Roma, Borgerhout

Spookhuisje @ N9, Eeklo

The Mountain Goats @ Handelsbeurs, Gent

Zon 13 oktober

James Blake @ AB, Brussel

Joy Wellboy @ Botanique, Brussel

Marc Ribot Trio @ De Casino, Sint-Niklaas

Ma 14 oktober

Shaggy – Sly & Robbie @ AB, Brussel

Din 15 oktober

An Pierlé @ CCHa, Hasselt

The Fabulous Thunderbirds @ De Roma, Borgerhout

Woe 16 oktober

Atlantihda @ De Roma, Borgerhout

Don 17 oktober

Balmorhea – JBM @ STUK, Leuven

Joshua Redman Quartet @ De Roma, Borgerhout

North Mississippi Allstars @ AB, Brussel

Vr 18 oktober

An Pierlé @ Cultuurkapel De Schaduw, Ardooie

Bent Van Looy @ De Roma, Borgerhout

Bombino @ Trix, Borgerhout

Flying Horseman @ AB, Brussel

North Mississippi Allstars @ De Zwerver, Leffinge-Middelkerke

Ozark Henry @ De Kreun, Kortrijk

Sebadoh @ Botanique, Brussel

Tanel Padar & The Sun @ Botanique, Brussel

Venus In Flames – Slow Pilot @ De Casino, Sint-Niklaas

Zat 19 oktober

An Pierlé @ Cultuurcentrum Mechelen

Marble Sounds @ N9, Eeklo

Orquesta Tanguedia @ CC De Ververij, Ronse

Ozark Henry @ De Roma, Borgerhout

Wannes Cappelle @ CC Lokeren

Zon 20 oktober

Chvrches @ AB, Brussel

Ma 21 oktober

Deerhunter @ Trix, Borgerhout

Jay-Z @ Sportpaleis, Merksem

The Dirty Dozen Brass Band @ CC De Grote Post, Oostende

Trixie Whitley @ AB, Brussel

Din 22 oktober

Dirty Dozen Brass Band @ De Schouwburg, Kortrijk

Goldfrapp @ AB, Brussel

Jaga Jazzist @ Het Depot, Leuven

Luka Bloom @ CCHa, Hasselt

Tindersticks @ Koninklijk Circus, Brussel

Woe 23 oktober

Flying Horseman @ De Kreun, Kortrijk

Luka Bloom @ De Warande, Turnhout

MANdolinMAN @ CC Brugge, Brugge

The Dirty Dozen Brass Band @ Cultuurcentrum Mechelen

Vive La Fête @ Het Depot, Leuven

Don 24 oktober

DAAU @ De Casino, Sint-Niklaas

Hamilton de Holanda Trio @ De Roma, Borgerhout

Public Image @ AB, Brussel

Steven Wilson @ Het Depot, Leuven

Vr 25 oktober

Ozric Tentacles @ Botanique, Brussel

Rebekka Karijord @ CCHa, Hasselt

Seasick Steve @ Het Depot, Leuven

Yasmine Hamdan @ De Roma, Borgerhout

Zat 26 oktober

Marcus Miller @ Het Depot, Leuven

Miles Kane @ AB, Brussel

Vive La Fête @ Vooruit, Gent

Zon 27 oktober

Luka Bloom @ Handelsbeurs, Gent

Parquet Courts @ AB, Brussel

Ma 28 oktober

Texas @ AB, Brussel

Willard Grant Conspiracy @ Botanique, Brussel

Din 29 oktober

Tamikrest @ Botanique, Brussel

Woe 30 oktober

Alex Hepburn @ Botanique, Brussel

Duke Garwood – Mark Lanegan @ Flagey, Elsene

Russian Circles – Chelsea Wolfe @ Vooruit, Gent

The Dillinger Escape Plan @ Trix, Borgerhout

Don 31 oktober

Crystal Fighters @ Vooruit, Gent

Madlib @ Vk*, Brussel

Midlake @ Botanique, Brussel

Reena Riot @ Rataplan, Borgerhout

dagelijkse newsletter

take down
the paywall
steun ons nu!