Verslag, Nieuws, Cultuur, Concerten -

LuisterPost: Concertkalender mei 2013

De examens zijn in aantocht, maar eerst is er nog een propvolle meimaand met onder meer Les Nuits Botanique, Goûts de Gand en tal van andere festivals. Verder veel jong en oud op de podia. Wij kijken onder meer uit naar Orquesta Tanguedia, Bombino, Max Richter, Phosphorescent, British Sea Power, Savages, Kurt Vile, The Dream Syndicate, Dans Dans, AmenRa, Daniel Johnston, Daan, Defunkt, Low… Kortom, het kan weer niet op.

donderdag 2 mei 2013 06:14
Spread the love

Woe 1 mei

Drive Like Maria @ AB, Brussel

Motorpsycho – Bed Rugs @ Muziekodroom, Hasselt

The Bevis Frond @ Trix, Borgerhout

Don 2 mei

Capsule @ Beursschouwburg, Brussel

Carminho @ Handelsbeurs, Gent

Dez Mona @ Muziekodroom, Hasselt

Imagine Dragons @ AB, Brussel

Quimby @ vk*, Brussel

Ravi Coltrane Quintet @ De Roma, Borgerhout

Score Man @ De Casino, Sint-Niklaas

The Inbetweens @ Nijdrop, Opwijk

Vr 3 mei

Axelle Red @ AB, Brussel

Bombino @ Cactus Club@MaZ, Brugge

Boudewijn de Groot @ Lotto Arena, Merksem

Chi Coltrane @ CC Brugge

Daan @ Het Depot, Leuven

Eva De Roovere @ De Bogaard, Sint-Truiden

La Chiva Gantiva – La Pegatina @ De Roma, Borgerhout

Maïa Vidal – Mermonte @ Botanique, Brussel

Miss Kittin – Stay @ Botanique, Brussel

Orquesta Tanguedia @ De Woeker, Oudenaarde

Rachid Taha – Gaël Faye – Wild Boar & Bull Brass Band @ Botanique, Brussel

The Antler King @ ‘t Getouw, Mol

The Henhouse Prowlers @ N9, Eeklo

Khalid izri trio @ De Centrale, gent

The Jon Spencer Blues Explosion @ Trix, Borgerhout

V.O. & Box Quartet @ Botanique, Brussel

XXYYXX – Blackbird Blackbird – Slow Magic – Giraffage @ AB, Brussel

Zat 4 mei

BB Brunes @ Koninklijk Circus, Brussel

Bombino @ Trix, Borgerhout

Boudewijn de Groot @ Lotto Arena, Merksem

Christina Vantzou @ De Kreun, Kortrijk

Cold War Kids @ Botanique, Brussel

Daan @ Muziekodroom, Hasselt

How To Dress Well @ Botanique, Brussel

K-X-P @ 4AD, Diksmuide

La Pegatina @ AB, Brussel

Liesa Van Der Aa @ Handelsbeurs, Gent

Skip & Die @ Botanique, Brussel

Zon 5 mei

Dan Lacksman – Hyphen Hyphen @ Botanique, Brussel

Girls Against Boys @ Botanique, Brussel

Jamie N Commons @ Botanique, Brussel

Jean-Louis Murat @ Botanique, Brussel

The Knife @ AB, Brussel

Woodkid @ Koninklijk Circus, Brussel

Ma 6 mei

!!! @ Botanique, Brussel

Chelsea Wolfe @ Trix, Borgerhout

Chilly Gonzales & Mons Orchestra @ Koninklijk Circus, Brussel

Daan – Benjamin Schoos @ Botanique, Brussel

Dan Deacon @ Botanique, Brussel

Max Richter – Christina Vantzou @ CCHa, Hasselt

The Gaslamp Killer @ AB, Brussel

Din 7 mei

Darkstar @ Botanique, Brussel

Defunkt @ Het Depot, Leuven

Major Lazer @ AB, Brussel

Mathieu Boogaerts @ Botanique, Brussel

Rebekka Karijord @ Botanique, Brussel

Van Dyke Parks @ Arenberg, Antwerpen

Woe 8 mei

AmenRa – Briqueville @ De Casino, Sint-Niklaas

Ana Moura @ De Roma, Borgerhout

Arcángel @ Handelsbeurs, Gent

Chelsea Wolfe @ 4AD, Diksmuide

Dark Dark Dark @ Cactus Club@MaZ, Brugge

Few Bits – Mister And Mississippi @ Nijdrop, Opwijk

Low @ Koninklijk Circus, Brussel

Soldout – Joy Wellboy – BRNS – Liesa Van Der Aa – Jeronimo @ Botanique, Brussel

SX @ AB, Brussel

Don 9 mei

Sfinks Mundial, Bunderkes Boechout

Ólafur Arnalds – Valgeir Sigurðsson – Will Samson @ Koninklijk Circus, Brussel

Daan @ De Casino, Sint-Niklaas

Hook Herrera @ Muziekodroom, Hasselt

Miles Kane – Efterklang @ Botanique, Brussel

Oscar & The Wolf @ AB, Brussel

Phosphorescent – Woods @ Botanique, Brussel

Score Man @ Handelsbeurs, Gent

The Opposites @ AB, Brussel

Vr 10 mei

Bjørn Berge @ AB, Brussel

C.J. Chenier & The Red Hot Louisiana Band @ N9, Eeklo

Chvrches @ Botanique, Brussel

Orquesta Tanguedia @ Arenberg, Antwerpen

Pink Martini  @ Bozar, Brussel

Seasick Steve @ Botanique, Brussel

Winston McAnuff & Fixi @ Botanique, Brussel

Zat 11 mei

Daan @ Cactus Club@MaZ, Brugge

Ghostpoet @ Botanique, Brussel

Lumerians @ Trix, Borgerhout

Sexy Sushi – Bass Drum Of Death – Mujeres – J.C. Satàn – The K. @ Botanique, Brussel

SUUNS – Apparat – Aufgang @ Koninklijk Circus, Brussel

The Hussy – The Beards – Thee Marvin Gays @ 4AD, Diksmuide

Unknown Mortal Orchestra @ Botanique, Brussel

Veence Hanao @ Botanique, Brussel

Zon 12 mei

AlunaGeorge @ Botanique, Brussel

Blue Hawaii @ Botanique, Brussel

Brassafrik @ De Centrale, Gent

Jacco Gardner – Bed Rugs @ AB, Brussel

Lou Doillon @ Koninklijk Circus, Brussel

Mark Knopfler @ Sportpaleis, Merksem

The Nels Cline Singers @ De Kreun, Kortrijk

Tom McRae @ Botanique, Brussel

Two Gallants @ Botanique, Brussel

Ma 13 mei

Agnes Obel @ 30CC, Leuven

Dark Dark Dark @ Trix, Borgerhout

Death Grips @ De Kreun, Kortrijk

Deptford Goth @ Botanique, Brussel

FAUVE @ Botanique, Brussel

Savages @ Botanique, Brussel

Din 14 mei

Agnes Obel @ De Spil, Roeselare

DIIV – Celebration – The 1975 @ Botanique, Brussel

ERAAS – Dans Dans @ Stuk, Leuven

Godflesh @ De Kreun, Kortrijk

Protection Patrol Pinkerton @ Het Depot, Leuven

Veronica Falls @ AB, Brussel

Woe 15 mei

Angel Haze @ AB, Brussel

Craig David @ AB, Brussel

Mount Eerie @ De Kreun, Kortrijk

Don 16 mei

Agnes Obel @ De Warande, Turnhout

An Pierlé @ AB, Brussel

Bénabar @ Koninklijk Circus, Brussel

Coely – Delv!s – Billie Kawende @ Stuk, Leuven

Mount Eerie – The Haxan Cloak @ AB, Brussel

Nick Waterhouse – Jeff Hershey & The Heartbeats @ Trix, Borgerhout

The Heavy @ vk*, Brussel

Wooden Wand – Few Bits @ 4AD, Diksmuide

Vr 17 mei

Axelle Red @ De Roma, Borgerhout

Brassafrik @ 4AD, Diksmuide

Daan @ Arenberg, Antwerpen

DIIV @ Trix, Borgerhout

Ian McCulloch @ Vooruit, Gent

Nits @ De Warande, Turnhout

Orchestre International du Vetex @ N9, Eeklo

Roger Hodgson @ Koninklijk Circus, Brussel

Sir Yes Sir – Freaky Age @ CC Zwaneberg, Heist-op-den-Berg

The Bad Plus – Dans Dans @ Handelsbeurs, Gent

Tom Odell @ AB, Brussel

Watsky @ AB, Brussel

Zat 18 mei

Planet Pawlowski @ Vooruit, Gent

Ian McCulloch @ Het Depot, Leuven

Raymond van het Groenewoud @ CC Brugge

The Blockheads – The Kids @ De Roma, Borgerhout

Zon 19 mei

Dominique A @ Botanique, Brussel

Nils Frahm – Lubomyr Melnyk @ AB, Brussel

Ma 20 mei

Agnes Obel @ CCHa, Hasselt

Emmylou Harris & Rodney Crowell @ Koninklijk Circus, Brussel

Greg Haines – Poppy Ackroyd @ AB, Brussel

OMD @ AB, Brussel

Thee Oh Sees – The Intelligence – Night Beats @ Trix, Borgerhout

Din 21 mei

Deerhunter @ AB, Brussel

Woe 22 mei

Phosphorescent @ DOKBox, Gent

Crystal Fighters @ AB, Brussel

De Nieuwe Snaar @ De Woeker, Oudenaarde

Keur Gui @ Beursschouwburg, Brussel

Reena Riot @ Het Depot, Leuven

Yiannis Parios @ Koninklijk Circus, Brussel

Don 23 mei

Daniel Johnston @ Trix, Borgerhout

De Nieuwe Snaar @ De Woeker, Oudenaarde

Ozark Henry @ AB, Brussel

The Dream Syndicate @ Het Depot, Leuven

Toots Thielemans @ Arenberg, Antwerpen

Vr 24 mei

Allah-Las @ De Kreun, Kortrijk

Gianna Nannini @ AB, Brussel

Master Musicians Of Bukkake @ vk*, Brussel

Zat 25 mei

Les Goûts de Gand @ Portus Ganda, Gent

Hannelore Bedert – The Antler King @ CC Lokeren, Lokeren

Renato Borghetti Quartet @ N9, Eeklo

Wolf People @ vk*, Brussel

Zon 26 mei

AmenRa – Oathbreaker @ Stuk, Leuven

Beach Fossils @ Botanique, Brussel

CocoRosie @ Koninklijk Circus, Brussel

Do Make Say Think @ De Kreun, Kortrijk

Kurt Vile @ AB, Brussel

Selda Ba?can @ Vooruit, Gent

Ma 27 mei

Megadeth @ AB, Brussel

Zucchero @ Lotto Arena, Merksem

Din 28 mei

Animal Collective – Laurel Halo @ AB, Brussel

Nataly Dawn @ Botanique, Brussel

Tomorrow’s World @ Botanique, Brussel

Zucchero @ Vorst Nationaal, Vorst

Woe 29 mei

Bonobo @ AB, Brussel

Neko Case @ AB, Brussel

Toots Thielemans @ Arenberg, Antwerpen

Don 30 mei

Sleeping With Sirens @ AB, Brussel

Toto @ Vorst Nationaal, Vorst

Vr 31 mei

Herman van Veen @ Arenberg, Antwerpen

Josh Rouse @ Arenberg, Antwerpen

Lana Del Rey @ Vorst Nationaal, Vorst

Teresa Salgueiro @ AB, Brussel

take down
the paywall
steun ons nu!