Verslag, Nieuws, Cultuur, Concerten, Stef Kamil Carlens, Aimee mann -

LuisterPost Concertkalender januari 2013

Een kalme maand op concertgebied, maar toch met een stel mooie namen waaronder Aimee Mann, Mark Eitzel, Stef Kamil Carlens, Sierra Leone’s Refugee All Stars en Conor Oberst. Naast een Te Gek!?-optreden, een nieuwe reeks Djangofolies en tournees van onder meer Raymond, The Bony King Of Nowhere en Geike. Verder ander inlands schoons als Raketkanon, Tomàn, Isbells en zowaar een verrassingsoptreden (in een theaterproductie) van Tuxedo Moon.

vrijdag 11 januari 2013 15:17

Vr 11-01

The Bony King Of Nowhere @ Westrand, Dilbeek

De Nieuwe Snaar @ CC Beringen

Geike @ CC Casino Koksijde, Koksijde

Guido Belcanto @ Den Egger, Scherpenheuvel-Zichem

Lady Linn & Her Magnificent Bigband @ CC Berchem

Sioen @ CC Belgica, Dendermonde

Zat 12-01

De Nieuwe Snaar @ CC Beringen

Geike @ CC De Brouckere, Torhout

Mira @ Stadsschouwburg, Mechelen

Raymond van het Groenewoud @ C-mine cultuurcentrum, Genk

The Bony King Of Nowhere @ CC Sint-Niklaas

The Sword + Lonely Kamel @ Trix, Borgerhout

Nurettin Rencber & Devrim Kaya & Deniz Günes @ De Centrale, Gent

Zon 13-01

Belgian Bonanza @ BOZAR, Brussel

Din 15-01

Ron Pope @ Arenberg, Antwerpen

Woe 16-01

Raketkanon @ Beursschouwburg, Brussel

Don 17-01

Lady Linn & Her Magnificent Bigband @ CC De Werf, Aalst

Raymond van het Groenewoud @ CC De Bogaard, Sint-Truiden

The Rocksteady 7 @ Het Depot, Leuven

Vr 18-01

Mark Eitzel @ Het Depot, Leuven

Baden Baden @ Botanique, Brussel

De Held @ CC De Kimpel, Bilzen

Djangofolies @ De Centrale, Gent

Imaginary Family + Flying Horseman @ Beursschouwburg, Brussel

Isbells + Mad About Mountains @ CCHa, Hasselt

Michael de Jong @ N9, Eeklo

Sioen @ CC De Schakel, Waregem

The Bony King Of Nowhere @ CC Brasschaat

Vive La Fête @ Ancienne Belgique, Brussel

Zlabya + Caravana + A Contrabanda @ Muziekpublique, Brussel

Zat 19-01

Absynthe Minded @ GLS-site, Roeselare

Buenas Ondas + Eastern Standard Time @ Botanique, Brussel

Coral Vados invita Jesule de Utrera @ muziekpublique, Brussel

Peter Brötzmann + Steve Noble + Peter Jacquemyn @ Les Ateliers Claus, Brussel

Djangofolies @ De Centrale, Gent

Geike @ CC Belgica, Dendermonde

Isbells + Few Bits @ Ancienne Belgique, Brussel

Mira @ C-mine cultuurcentrum, Genk

The Bony King Of Nowhere @ CC De Brouckere, Torhout

Thierry Smiths/Cie Thor, virtuoze dans met livemuziek van Tuxedo Moon @ C-Mine Cultuurcentrum, Genk

Zon 20-01

Te Gek!? Met Isolde et Les Bens, Marcel Vanthilt, Marble Sounds, Pieter Embrechts, Amatorski, Senne Guns, Luc De Vos, Eefje De Visser, Guy Swinnen, Bernard Dewulf, Kristien Hemmerechts, De Laatste Showband @ Ancienne Belgique, Brussel

Djangofolies @ De Centrale, Gent

Mark Eitzel @ Vooruit, Gent

Ma 21-01

Asking Alexandria @ Ancienne Belgique, Brussel

Din 22-01

Get Well Soon @ Botanique, Brussel

Too Noisy Fish + Actuum @ Vooruit, Gent

Woe 23-01

Trey Songz @ Ancienne Belgique, Brussel

Don 24-01

AB Sessions: Stef Kamil Carlens + Love Like Birds + Oscar & The Wolf + Imaginary Family @ Ancienne Belgique, Brussel

De Nieuwe Snaar @ CC Sint-Niklaas

Raymond van het Groenewoud @ De Roma, Borgerhout

Felix Kubin @ Les Ateliers Claus, Brussel

Sioen @ Stadsschouwburg, Mechelen

The Bony King Of Nowhere @ De Warande, Turnhout

Too Noisy Fish @ De Casino, Sint-Niklaas

Woodpigeon @ Trix, Borgerhout

Vr 25-01

Aimee Mann @ Vooruit, Gent

Arifa @ CC Belgica, Dendermonde

De Nieuwe Snaar @ CC Sint-Niklaas

de portables + Tomàn @ Ancienne Belgique, Brussel

I Am Oak @ De Roma, Borgerhout

Paul Banks @ Ancienne Belgique, Brussel

Sam Vloemans @ De Warande, Turnhout

Shakara United @ N9, Eeklo

Absynthe Minded @ C-mine cultuurcentrum, Genk

Zat 26-01

An evening with Laika… met Andy Votel, Anthony Pateras , Evil Superstars, Fennesz, Holly Herndon, Mittland Och Leo , Samara Lubelski, William Basinski @ Ancienne Belgique, Brussel

Sierra Leone’s Refugee All Stars @ 4AD, Diksmuide

The Black Heart Rebellion @ Vooruit, Gent

The Scene @ Stadsschouwburg, Mechelen

BRZZVLL @ Arenberg, Antwerpen

Geike @ CC Sint-Niklaas, Sint-Niklaas

Isolde et Les Bens @ De Roma, Borgerhout

Zon 27-01

Black Light Burns @ Trix, Borgerhout

Enter Shikari @ Muziekodroom, Hasselt

Het Zesde Metaal @ CC De Spil, Roeselare

Equinox the peacekeeper @ dd12, Moerbeke

Woe 30-01

Conor Oberst @ Ancienne Belgique, Brussel

Cory Chisel And The Wandering Sons @ Trix, Borgerhout

El Juntacadáveres @ Arenberg, Antwerpen

Tzigani Featuring Emilia Kirova @ De Centrale, Gent

The Ruby Suns @ Beursschouwburg, Brussel

Don 31-01

The Soft Pack @ Trix, Borgerhout

Tomatito @ Ancienne Belgique, BrusselVr 11-01

dagelijkse newsletter

take down
the paywall
steun ons nu!