Elvis Costello treedt liefst twee keer op in ons land.
Verslag, Nieuws, Cultuur, België, Concertkalender, Concerten mei 2012 -

LuisterPost: concertkalender mei 2012

Mei belooft heel wat hoogtepunten. Zo is er het fijne Les Nuits in de Brusselse Botanique met tientallen concerten. Even goed spelen er op onze podia topacts als indiedarlings als Beach House en Sharon Van Etten, krijgen we wereldgeluiden van June Tabor en Vinicio Capossela, concerteert binnenlands talent Absynthe Minded en is er de pracht van Christina Vantzou en Nils Frahm. En nog veel meer.

zondag 29 april 2012 23:18

Din 01-05

Bowerbirds @ Trix, Borgerhout
Matthew Dear @ Ancienne Belgique, Brussel
The DeVilles @ Charlatan, Gent
Roots and Roses Festival @ CC René Magritte, Lessen
Toots 90 @ De Roma, Borgerhout
1 mei @ Rouppeplein, Brussel

Woe 02-05

June Tabor @ De Roma, Borgerhout
Matt The Electrician – Ben Caplan & The Casual Smokers @ Trix, Borgerhout
Nicely Dressed @ De Casino, Sint-Niklaas
Ryan Adams @ Koningin Elisabethzaal, Antwerpen

Don 03-05

Band of Skulls @ Ancienne Belgique, Brussel
JD McPherson @ Trix, Borgerhout
Killing Joke @ Vooruit, Gent
Russian Circles @ De Kreun, Kortrijk
Yuko – Oscar & The Wolf @ De Roma, Borgerhout

Vr 04-05

Christina Vantzou @ Netwerk, Aalst
‘t Hof Van Commerce @ De Casino, Sint-Niklaas
A Place To Bury Strangers @ Trix, Borgerhout
A Quiet Night Out: Stad Van Licht – Mad About Mountains – Benny Zen and The Syphilis Madmen – Birds That Change Colour @ de VELINX, Tongeren
António Zambujo @ De Warande, Turnhout
Birdy Nam Nam @ Ancienne Belgique, Brussel
Geike @ De Roma, Borgerhout
Katerina Tsiridou & Kompania @ N9, Eeklo
Sic Alps @ De Zwerver, Leffinge-Middelkerke
The Selecter @ Het Depot, Leuven
Puntpop @ Wuustwezel

Zat 05-05

A Place To Bury Strangers @ De Kreun, Kortrijk
Hong Kong Dong @ DOK, Gent
Jeff Lang @ N9, Eeklo
Rohan Lee & Asham Band @ DOK, Gent
Stash @ De Roma, Borgerhout
The Fools – Gorki – The Mixfitz @ Ladeuzeplein, Leuven

Zon 06-05

Alpha Blondy & The Solar System @ De Casino, Sint-Niklaas
Foster The People @ Ancienne Belgique, Brussel
Hanne Hukkelberg @ Arenberg, Antwerpen
Johan Verminnen @ De Roma, Borgerhout
Th’ Legendary Shack Shakers – Lewis Floyd Henry @ Trix, Borgerhout

Ma 07-05

Hanne Hukkelberg @ Het Depot, Leuven
Lostprophets @ Ancienne Belgique, Brussel

Din 08-05

Bowerbirds @ Ancienne Belgique, Brussel
The Black Box Revelation @ Vooruit, Gent

Woe 09-05

Aroma di Amore @ Ancienne Belgique, Brussel
Fatoumata Diawara @ Cactus Club@MaZ, Brugge
James Leg – Delaney Davidson @ De Zwerver, Leffinge
Rocket From The Tombs @ Trix, Borgerhout

Don 10-05

Bombay Bicycle Club @ Botanique, Brussel
De Puta Madre @ Ancienne Belgique, Brussel
Fence @ Charlatan, Gent
Johnny Dowd @ Cactus Club@MaZ, Brugge
Lonely Drifter Karen @ DOK, Gent
Lower Dens @ La Chocolaterie, Molenbeek

Vr 11-05

Chilly Gonzales @ Botanique, Brussel
Jamaican Jazz Orchestra @ N9, Eeklo
Laura Gibson – Maggie Björklund @ Botanique, Brussel
Neil Cowley Trio @ Ancienne Belgique, Brussel
The Experimental Tropic Blues Band @ Botanique, Brussel
The Rapture – Great Mountain Fire @ Botanique, Brussel

Zat 12-05

Mano Mundo @ De Schorre, Boom
Clare and the Reasons @ Handelsbeurs, Gent
DakhaBrakha @ 4AD, Diksmuide
Frànçois & The Atlas Mountains @ Botanique, Brussel
Laura Gibson – Maggie Björklund – Renée – Sarah Ferri @ De Zwerver, Leffinge-Middelkerke
Lianne La Havas – Lisa Hannigan @ Botanique, Brussel
Lower Dens @ DOK, Gent
Richard Buckner @ Trix, Borgerhout
Spain @ Koninklijk Circus, Brussel
The Divine Comedy @ Botanique, Brussel
Tim Hecker @ STUK, Leuven
U.S. Girls @ Botanique, Brussel
Willow @ Cactus Club@MaZ, Brugge

Zon 13-05

Vinicio Capossela @ Theater Saint Michel, Brussel
1995 @ Botanique, Brussel
Amadou & Mariam @ Koninklijk Circus, Brussel
Balkan Beat Box – Imperial Tiger Orchestra @ Vooruit, Gent
Joseph Arthur @ Cactus Club@MaZ, Brugge
Mano Mundo @ De Schorre, Boom

Ma 14-05

Half Moon Run @ STUK, Leuven
Sir Richard Bishop @ De Kreun, Kortrijk
Steven Wilson @ Ancienne Belgique, Brussel

Din 15-05

DFA Label Night: YACHT – Prinzhorn Dance School – Planningtorock @ Botanique, Brussel
Fanfarlo – Dan San @ Botanique, Brussel
Great Mountain Fire @ Botanique, Brussel
Kiss The Anus Of A Black Cat – Errors @ De Kreun, Kortrijk
Luka Bloom @ Het Depot, Leuven
Mariee Sioux – Murder @ DOK, Gent

Woe 16-05

Jeffrey Lewis & The Junkyard @ Les Ateliers Claus, Brussel
C2C – Ghostpoet @ Botanique, Brussel
Field Music – Vadoinmessico @ DOK, Gent
Intergalactic Lovers – Amatorski – Clare Louise @ Koninklijk Circus, Brussel
Luka Bloom @ De Roma, Borgerhout
Mariee Sioux – Maïa Vidal @ Botanique, Brussel
Mirel Wagner @ Vooruit, Gent
Perfume Genius @ Botanique, Brussel
Thomas Dolby @ Ancienne Belgique, Brussel
Willow – Great Mountain Fire @ Nijdrop, Opwijk

Don 17-05

Balthazar – Baxter Dury @ Botanique, Brussel
Eddie & The Hot Rods @ Nijdrop, Opwijk
Hauschka – Jóhann Jóhannsson – Dustin O’Halloran @ Ancienne Belgique, Brussel
Neon Electronics @ Charlatan, Gent

Vr 18-05

Absynthe Minded @ Botanique, Brussel
Drum To Bass feat. Logistics @ Nijdrop, Opwijk
Quantic and his Combo Bárbaro feat. Alice Russell @ Het Depot, Leuven
Revolver – Ewert and The Two Dragons – Rover @ Botanique, Brussel
Sarah Ferri @ N9, Eeklo

Zat 19-05

Choir Of Young Believers @ Cactus Club@MaZ, Brugge
Connan Mockasin – Charlotte Gainsbourg @ Koninklijk Circus, Brussel
Goose @ Botanique, Brussel
Mouse On Mars @ Botanique, Brussel
Prong @ Trix, Borgerhout
Quantic and his Combo Bárbaro feat. Alice Russell @ De Kreun, Kortrijk
S.W.A.N. – Internationals @ Ancienne Belgique, Brussel
Siskiyou @ Botanique, Brussel

Zon 20-05

Blood Red Shoes – Spector @ Botanique, Brussel
Duyster 500: Gravenhurst, Amatorski & Lanterns On The Lake @ DOK, Gent
Staff Benda Bilili @ Koninklijk Circus, Brussel

Ma 21-05

Gravenhurst @ Botanique, Brussel
Netsky @ Nijdrop, Opwijk

Din 22-05

Choir Of Young Believers @ STUK, Leuven
Cloud Nothings @ La Chocolaterie, Molenbeek
Nils Frahm – Greg Haines @ 4AD, Diksmuide

Woe 23-05

Cloud Nothings @ Charlatan, Gent
Mâäk & Albert Anagoko Ensemble @ Vooruit, Gent
Sharon Van Etten @ Ancienne Belgique, Brussel
The Paladins @ Vooruit, Gent

Don 24-05

Absynthe Minded @ Vooruit, Gent
Howler @ Trix, Borgerhout

Vr 25-05

Beach House @ De Kreun, Kortrijk
Billy Bragg @ Handelsbeurs, Gent
Dave Weld & The Imperial Flames @ N9, Eeklo
Howler @ De Zwerver, Leffinge-Middelkerke
Netsky @ Ancienne Belgique, Brussel
Sin Fang – Sóley @ De Warande, Turnhout

Zat 26-05

Duvelblues @ Hof van Coolhem, Puurs
Sondre Lerche @ DOK, Gent
Siskiyou @ Cactus Club@MaZ, Brugge
White Denim @ Ancienne Belgique, Brussel

Zon 27-05

Codeine @ Ancienne Belgique, Brussel
Garland Jeffreys @ Vooruit, Gent
Daniele Silvestri – Giacomo Lariccia @ Vk*, Brussel

Ma 28-05

Julia Holter @ Ancienne Belgique, Brussel
Sleepy Sun @ Trix, Borgerhout

Din 29-05

Mudhoney @ Het Depot, Leuven

Woe 30-05

Elvis Costello & The Imposters @ Ancienne Belgique, Brussel

Don 31-05

A Winged Victory for The Sullen Chamber Orchestra – Nils Frahm @ Ancienne Belgique, Brussel
Elvis Costello @ Koninklijk Circus, Brussel
Float Fall @ Charlatan, Gent
Rival Sons @ De Zwerver, Leffinge-Middelkerke
Youngblood Brass Band @ Trix, Borgerhout

dagelijkse newsletter

take down
the paywall
steun ons nu!