Verslag, Nieuws, Cultuur, Concertkalender, Concertkalender april 2012 -

LuisterPost: Concertkalender april 2012

Een bijzonder verscheiden concertmaand. Gaande van oude glories als de Nits en Therapy?, over veelbelovende jonkies Memoryhouse tot concerten van Jozef Van Wissem en Keith Fullerton Whitman. Nog meer moois: Internationals, Fence, Isbells, Great Lake Swimmers, Hype Williams, Pete Doherty, Black Box Revelation, A Brand, Michael Gira, Apparat, Madeleine Peyroux, Kadril, The Antlers, Absynthe Minded..

maandag 2 april 2012 14:50

Din 03-04

Ursula Bogner (Jan Jelinek & Andrew Pekler) – Rafael Anton Irisarri @ Les ateliers Claus, Brussel
Dark Dark Dark @ Vooruit, Gent
Los Campesinos! – Tall Ships @ Botanique, Brussel
Therapy? @ Ancienne Belgique, Brussel

Woe 04-04

Memoryhouse @ Charlatan, Gent
Om @ Ancienne Belgique, Brussel (uitverkocht)

Don 05-04

Geppetto & The Whales @ Charlatan, Gent

Vr 06-04

Binair01: Les Tzigales – Café Con Leche @ Vooruit, Gent
Internationals – 44 Rave @ Trix, Borgerhout
Kristen Cornwell @ Rataplan, Borgerhout
ZZ Ward – Allen Stone – Midnight Magic @ Beursschouwburg, Brussel

Zat 07-04

Isbells @ Muziekodroom, Hasselt
José James @ Ancienne Belgique, Brussel
Loreena McKennitt @ Koninklijk Circus, Brussel (uitverkocht)
Pneu – Ed Wood Jr @ Beursschouwburg, Brussel

Zon 08-04

Peter Kernel @ Magasin 4, Brussel
Charlie Winston @ Ancienne Belgique, Brussel (uitverkocht)
Isbells – Renée @ Cactus Club@MaZ, Brugge
Merdan Taplak @ De Casino, Sint-Niklaas
Pete Philly @ Trix, Borgerhout

Ma 09-04

Hype Williams @ De Kreun, Kortrijk
Rival Sons @ Ancienne Belgique, Brussel
Steve Aoki @ Vooruit, Gent

Din 10-04

Make Make @ STUK, Leuven
Peter Doherty @ Vooruit, Gent
Black Box Revelation @ Ancienne Belgique, Brussel

Woe 11-04

Breton @ Botanique, Brussel
Cold World @ Muziekodroom, Hasselt
Head Full Of Flames @ STUK, Leuven
Michael Gira @ De Kreun, Kortrijk
Puppetmastaz @ Vk*, Brussel
Black Box Revelation @ Ancienne Belgique, Brussel
The Samuel Jackson 5 @ Cactus Club@MaZ, Brugge

Don 12-04

‘t Hof Van Commerce – Merdan Taplak @ Trix, Borgerhout
Anton Walgrave @ Charlatan, Gent
Daniel Johnston – Tommigun @ Vooruit, Gent
Dionysos @ Botanique, Brussel (uitverkocht)
Emilie Autumn @ Vk*, Brussel
Gentlemen Of Verona @ Nijdrop, Opwijk
Lizz Wright @ De Roma, Borgerhout
Orbital @ Ancienne Belgique, Brussel (uitverkocht)
Osaka Monaurail @ De Kreun, Kortrijk
Thorbjørn Risager @ Muziekodroom, Hasselt
Toine Thys Organ Trio @ De Casino, Sint-Niklaas
Young Colour – Nina Babet @ STUK, Leuven

Vr 13-04

Chelsea Wolfe @ Magasin 4, Brussel
Flying Horseman @ Trix, Borgerhout
Hanson Brothers – Puta Madre Brothers @ 4AD, Diksmuide
Little Trouble Kids @ Nijdrop, Opwijk
The Henhouse Prowlers @ N9, Eeklo
The Strzebonsky Noizescene @ Muziekodroom, Hasselt

Zat 14-04

Jozef Van Wissem @ dd12, Moerbeke-Waas
‘t Hof Van Commerce @ Vooruit, Gent
Absynthe Minded @ De Roma, Borgerhout
Barn Owl @ Ancienne Belgique, Brussel
Chelsea Wolfe @ 4AD, Diksmuide
Fence – Bed Rugs @ Muziekodroom, Hasselt
Lizz Wright @ Ancienne Belgique, Brussel
Mark Stewart @ Vooruit, Gent
Merdan Taplak @ Vooruit, Gent

Zon 15-04

Arbouretum – Luke Roberts @ Trix, Borgerhout
Balthazar @ Vooruit, Gent
Het Zesde Metaal @ 4AD, Diksmuide
Maguaré @ Charlatan, Gent
Sick Of Sarah @ Trix, Borgerhout
Walls – Blanck Mass @ De Kreun, Kortrijk

Ma 16-04

Keith Fullerton Whitman @ Les ateliers Claus, Brussel
Great Lake Swimmers @ Botanique, Brussel (uitverkocht)
Islet @ Botanique, Brussel (uitverkocht)

Din 17-04

Andrew W.K. @ Trix, Borgerhout
Chuck Prophet And The Mission Express @ Muziekodroom, Hasselt
Great Lake Swimmers @ 4AD, Diksmuide
Marlon Roudette @ Ancienne Belgique, Brussel
Raymond van het Groenewoud @ Ancienne Belgique, Brussel
Xiu Xiu @ Botanique, Brussel

Woe 18-04

Middleman @ Nijdrop, Opwijk
Soap&Skin (with ensemble) @ Ancienne Belgique, Brussel
Willow @ Het Depot, Leuven
Xiu Xiu @ Vooruit, Gent

Don 19-04

De Held @ Music Village, Brussel
‘t Hof Van Commerce @ Het Depot, Leuven
Aka Moon @ Vooruit, Gent
Fink @ Ancienne Belgique, Brussel
Josh Rouse @ Handelsbeurs, Gent
King Dalton @ Charlatan, Gent
Stef Bos @ Arenberg, Antwerpen

Vr 20-04

Isbells – Renée @ 4AD, Diksmuide
Jools Holland @ Ancienne Belgique, Brussel
Merdan Taplak @ STUK, Leuven
Mr. Scruff @ Vk*, Brussel
Nits @ De Roma, Borgerhout
Osvaldo Hernandez Napoles @ Rataplan, Borgerhout
Rabih Abou-Khalil @ Vooruit, Gent
Sarah Ferri @ Ancienne Belgique, Brussel
The John Oates Blues Band @ Handelsbeurs, Gent
The Slackers – Internationals @ De Casino, Sint-Niklaas
Willow @ Muziekodroom, Hasselt

Zat 21-04

Dark Dark Dark @ Ancienne Belgique, Brussel
Dechen Shak-Dagsay @ Arenberg, Antwerpen
Drums Are For Parades @ Handelsbeurs, Gent
Manic Street Preachers @ Trix, Borgerhout
Method Man @ Ancienne Belgique, Brussel
Nits @ Vooruit, Gent
of Montreal @ Botanique, Brussel
Sea Of Bees @ Botanique, Brussel
The Minutes @ Charlatan, Gent
Tombs @ Vk*, Brussel
Vojasa – Söndörgo @ N9, Eeklo

Zon 22-04

Apparat Band @ Vooruit, Gent
Hayvanlar Alemi @ De Kreun, Kortrijk
Madeleine Peyroux & Band @ Ancienne Belgique, Brussel
Maps & Atlases @ Botanique, Brussel
Sarah Ferri @ Vooruit, Gent
Superlijm – JFJ @ Cactus Club@MaZ, Brugge

Ma 23-04

Boy & Bear @ Botanique, Brussel
The Antlers @ Ancienne Belgique, Brussel
Unbroken @ Muziekodroom, Hasselt

Din 24-04

Alexander Tucker – Flying Horseman @ STUK, Leuven
Tuur Florizoone @ AB, Brussel
Kadril @ Vooruit, Gent
Scott Kelly @ De Kreun, Kortrijk
Wallace Vanborn @ Handelsbeurs, Gent

Woe 25-04

De Held @ Muziekodroom, Hasselt
Of Monsters and Men @ Ancienne Belgique, Brussel (uitverkocht)
Perry Rose @ Botanique, Brussel
Radio Moscow @ Vk*, Brussel
Sax & Sound – Fatback Brass Band @ Charlatan, Gent
Toine Thys Organ Trio @ Vooruit, Gent

Don 26-04

Aka Moon @ De Casino, Sint-Niklaas
Soetkin Collier @ music village, Brussel
Dan Mangan @ Trix, Borgerhout
Reena Riot – Anton Walgrave @ STUK, Leuven
Roberto Fonseca @ Ancienne Belgique, Brussel

The Minutes @ Muziekodroom, Hasselt

Vr 27-04

Charles Bradley & His Extraordinaires @ Botanique, Brussel
Motorpsycho @ De Kreun, Kortrijk
The Dandy Warhols @ Ancienne Belgique, Brussel
The Hickey Underworld @ Nijdrop, Opwijk
The Stranglers @ Het Depot, Leuven
The Twilight Sad @ Botanique, Brussel

Zat 28-04

The Bony King Of Nowhere (solo) – The Catatonics @ dd12, Moerbeke-Waas
A Brand @ Ancienne Belgique, Brussel
Estelle @ Het Depot, Leuven
Lefties Soul Connection @ Cactus Club@MaZ, Brugge
Motorpsycho @ STUK, Leuven
The Cribs @ Botanique, Brussel
Wallace Vanborn – Horses On Fire @ 4AD, Diksmuide

Zon 29-04

2:54 @ Cactus Club@MaZ, Brugge
Marcus Miller @ Ancienne Belgique, Brussel
Patrick Watson @ Botanique, Brussel (uitverkocht)
The Lemonheads @ Trix, Borgerhout

Ma 30-04

Alabama Shakes @ Ancienne Belgique, Brussel (uitverkocht)
Isbells – Mad About Mountains @ Rataplan, Borgerhout (uitverkocht)
Michael Kiwanuka @ Ancienne Belgique, Brussel (uitverkocht)
VOLTA – Nacht Van De Arbeid met School Is Cool, Admiral Freebee… @ Vooruit, Gent

dagelijkse newsletter

take down
the paywall
steun ons nu!