Vr 06-01
Trixie Whitley @ Handelsbeurs, Gent (uitverkocht)
Jef Neve Solo @ Rataplan, Borgerhout (uitverkocht)
Zat 07-01
Jef Neve Solo @ Rataplan, Borgerhout (uitverkocht)
Amatorski @ c-mine, Genk
Winterfeest @ Sint-Jacobs, Gent
Zon 08-01
Kaap Kust Radio + Animalo Africanso @ STUK, Leuven
Mae – Rookie of the year – Kyoto Drive @ Muziekodroom, Hasselt
Ma 09-01
Amatorski @ CC t Vondel, Halle
Din 10-01
Admiral Freebee @ CC Hasselt
Cymbals Eat Guitars @ Botanique, Brussel
Woe 11-01
De Nieuwe Snaar @ AB, Brussel
The Computers @ Botanique, Brussel
Don 12-01
A Winged Victory For The Sullen + Sleepingdog @ De Roma, Borgerhout
De Nieuwe Snaar @ AB, Brussel
Ian Siegal @ Muziekodroom, Hasselt
Lady Linn & Her Magnificent Seven @ CC Brugge
Naná Vasconcelos – Ivan Paduart Quintet @ Vooruit, Gent
Soophs Djex @ De Casino, Sint-Niklaas
Vr 13-01
Admiral Freebee @ CC De Spil, Roeselare
De Nieuwe Snaar @ AB, Brussel (uitverkocht)
Zat 14-01
Baxter Dury @ Botanique, Brussel (uitverkocht)
Noiserv – J. Keens Balloon Flight @ 4AD, Diksmuide
Violons Barbares @ De Warande, Turnhout
Zon 15-01
The Webb Sisters @ CC Brugge
Violons Barbares @ CC De Spil, Roeselare
Din 17-01
The Pains Of Being Pure At Heart @ Botanique, Brussel
Woe 18-01
The Men @ De Kreun, Kortrijk
Don 19-01
Claire Denamur @ Botanique, Brussel
Jef Neve Trio @ De Casino, Sint-Niklaas (uitverkocht)
Victor Lazlo @ Arenberg, Antwerpen
Mira @ AB, Brussel
Vr 20-01
Dear Reader – Laura Gibson @ Botanique, Brussel
Djangofolies 2012 @ Rataplan, Borgerhout
Echo & The Bunnymen @ AB, Brussel
Jens Maurits Orchestra @ 4AD, Diksmuide
Wim Mertens Ensemble @ c-mine, Genk
Senne Guns – Spinvis @ De Casino, Sint-Niklaas (uitverkocht)
Smoove + Turrell @ Botanique, Brussel
Thomas Dutronc @ Koninklijk Circus, Brussel
Raymond van het Groenewoud @ De Roma, Borgerhout
Zat 21-01
Ansatz Der Maschine @ De Kreun, Kortrijk
Nat Baldwin @ AB, Brussel
Djangofolies 2012 @ Rataplan, Borgerhout
The Notwist @ Botanique, Brussel
The Rott Childs – Maze @ 4AD, Diksmuide
Spinvis @ De Warande, Turnhout
Raymond van het Groenewoud @ De Roma, Borgerhout
The Walkabouts @ Handelsbeurs, Gent
Zon 22-01
Djangofolies 2012 @ Rataplan, Borgerhout
Chilly Gonzales @ Botanique, Brussel (uitverkocht)
Ma 23-01
The Black Keys @ Lotto Arena, Antwerpen
Din 24-01
Bonnie Prince Billy + Susanna @ Vooruit, Gent
Box @ Arenberg, Antwerpen
Boyz II Men @ AB, Brussel
Woe 25-01
Spinvis – Senne Guns @ CC De Spil, Roeselare
Don 26-01
Alamo Race Track @ Vooruit, Gent
Uri Caine Trio @ De Roma, Borgerhout
Dropkick Murphys @ Vorst Nationaal, Brussel
Liz Green @ Botanique, Brussel
Loney Dear – Ansatz Der Maschine @ Handelsbeurs, Gent
Vr 27-01
Bjorn Berge @ AB, Brussel
Jane Birkin @ Handelsbeurs, Gent
Kapitan Korsakov @ Vooruit, Gent
Merdan Taplak @ N9, Eeklo
Pearson Sound (Ramadanman) @ Vooruit, Gent
Red Snapper @ De Roma, Borgerhout
Tommigun + Malibu Stacy @ Arenberg, Antwerpen
Zat 28-01
Bjorn Berge @ N9, Eeklo
Buurman @ Handelsbeurs, Gent
Carte Blanche Botanique met Aeroplane, BRNS… @ De Warande, Turnhout
Viktor Lazlo @ CC Brugge
Loney Dear @ AB, Brussel
Mira @ Rataplan, Borgerhout
Orelsan @ AB, Brussel (uitverkocht)
The Rhythm Junks @ De Singer, Rijkevorsel
Sunday Bell Ringers – Cape Coast Radio @ Muziekodroom, Hasselt
Zon 29-01
Amatorski @ AB, Brussel
Dans Dans @ Arenberg, Antwerpen
Duran Duran @ Vorst Nationaal, Brussel
The Beat @ Het Depot, Leuven
The Kransky Sisters & Topology @ CC Brugge
Din 31-01
Radical Face @ AB, Brussel
UB40 @ AB, Brussel