Reportage, Nieuws, Cultuur, België, Concertkalender -

Luisterpost: Concertkalender December 2011

De laatste maand vol optredens van onder meer Amatorski, Dez Mona, Absynthe Minded, Geike, Eliades Ochoa, Raymond, Battles, Lamb, Stereo MC’s, The Vaccines, Goran Bregovic , Cape Coast Radio, Rustie, Spinvis, Thurston Moore, Wouter Vandenabeele, Rodrigo Leao, K's Choice, Shantel, A Winged Victory For The Sullen, The Horrors, Orquesta Tanguedia, dEUS… Duidelijk Belgisch gekleurd.

vrijdag 2 december 2011 08:01

Don 01-12
Ben Howard @ De Zwerver, Leffinge
Bruce Bherman @ AB, Brussel
High Places @ De Kreun, Kortrijk
Noel Gallagher’s High Flying Birds @ AB, Brussel (uitverkocht)
You Me At Six @ Muziekodroom, Hasselt
David Bartholomé @ Botanique, Brussel (uitverkocht)

Vr 02-12
Bruce Bherman @ AB, Brussel
Raymond Van Het Groenewoud @ De Zwerver, Leffinge
The Gladiators, Jah Inspiration Sound @ 4AD, Diksmuide
I Muvrini @ De Warande, Turnhout
Chico Pinheiro @ de Centrale, Gent
Channel Zero @ Trix, Antwerpen (uitverkocht)
Intergalactic Lovers @ AB, Brussel (uitverkocht)

Zat 03-12

Eliades Ochoa Septet @ Arenberg, Antwerpen
Goldie @ Vooruit, Gent
Sam Vloemans @ Rataplan, Borgerhout
Ben Howard @ AB, Brussel (uitverkocht)

Zon 04-12
Das Racist @ De Kreun, Kortrijk

Ma 05-12

Wannes Cappelle Solo (Het Zesde Metaal) @ Cafe Video, Gent
CSS @ Botanique, Brussel
Ellil @ Trefpunt Café, Gent
Kimmo Pohjonen, Proton Quartet , Samuli Kosminen: Uniko @ AB, Brussel

Din 06-12
Little Dragon @ Botanique, Brussel
Sallie Ford And The Sound Outside @ Botanique, Brussel
Vetiver @ Vooruit, Gent
Wolf Gang @ AB, Brussel
Ludovico Einaudi @ De Roma, Borgerhout (uitverkocht)

Woe 07-12

Amatorski @ Arenberg, Antwerpen
Das Racist @ Trix, Antwerpen
William Fitzsimmons @ Koninklijk Circus, Brussel
Samba Chula de Sao Braz @ AB, Brussel (uitverkocht)
Crystal Fighters @ AB, Brussel (uitverkocht)

Don 08-12
Battles @ De Kreun, Kortrijk
Caribou @ Vooruit, Gent
Grant Hart @ AB, Brussel
K’s Choice @ CC Hasselt
Neal Black & The Healers @ Muziekodroom, Hasselt
The Horrors @ AB, Brussel
Channel Zero @ Het Depot, Leuven (uitverkocht)

Vr 09-12

A Winged Victory For The Sullen @ 4AD, Diksmuide
Amatorski @ CC t Vondel, Halle
Arbeid Adelt! @ De Warande, Turnhout
Arid @ Handelsbeurs, Gent
Ludovico Einaudi @ AB, Brussel (uitverkocht)
Grupo Uakti (Minas Gerais) Vs Tuur Florizoone @ de Centrale, Gent
Rodrigo Leao @ cc Mechelen
Orquesta Tanguedia: Alfonsina @ De Roma, Borgerhout
Rones, Elvis Black Stars @ AB, Brussel
The Ex feat. Getatchew Mekuria @ De Kreun
Zion Train @ Vooruit, Gent

Zat 10-12
The Japanese Popstars @ AB, Brussel
Rodrigo Leao & Cinéma Ensemble @ CC Hasselt
Nguzunguzu, SoulForce, Turntable Dubbers @ Petrol, Antwerpen

Zon 11-12

Bløf @ AB, Brussel
Customs @ Vooruit, Gent
Fruit Bats, Gold Leaves @ Trix, Antwerpen
Glenn Branca Ensemble @ 4AD, Diksmuide
Samba Chula De São Braz @ de Centrale, Gent

Ma 12-12
Shantel & Bucovina Club Orkestar @ AB, Brussel
Trixie Whitley @ De Roma, Borgerhout (uitverkocht)

Din 13-12

Africappella @ CC Hasselt
Geike @ Botanique, Brussel
Smith & Burrows @ AB, Brussel
The Dodos @ De Kreun, Kortrijk
Thurston Moore @ Vooruit, Gent

Woe 14-12
Cascadeur @ Botanique, Brussel
Geike @ Het Depot, Leuven
The Felice Brothers @ AB, Brussel

Don 15-12

K’s Choice @ De Warande, Turnhout
Music for Life Benefit 2011: Absynthe Minded, Mintzkov, Teddiedrum, Jim Cole @ AB, Brussel
School Is Cool @ Muziekodroom, Hasselt
Spinvis @ Handelsbeurs, Gent (uitverkocht)
Teme Tan @ Trix, Antwerpen

The Dodos @ STUK, Leuven

Wouter Vandenabeele, Emre Gültekin, Joris Vanvinckenroye & Ertan Tekin : Chansons Pour La Fin D’ Un Jour @ de Centrale, Gent

Värttinä @ Arenberg, Antwerpen

Vr 16-12
Arid @ De Warande, Turnhout
dEUS @ Lotto Arena, Antwerpen (uitverkocht)
Front 242 @ Trix, Antwerpen
Malibu Stacy @ Botanique, Brussel
Raymond Van Het Groenewoud @ Het Depot, Leuven
Sleepingdog, Jonas David @ Cultuurcentrum Mechelen
Soprano @ AB, Brussel (uitverkocht)
Glimps festival @ Gent
Spinvis @ CC Brugge
Wouter Vandenabeele @ Rataplan, Borgerhout

Zat 17-12
Moneim Adwan Ensemble @ De Bijloke, Gent
Bill Carrothers Trio @ Rataplan, Borgerhout
Clock DVA @ Trix, Antwerpen
Glimps festival @ Gent
dEUS @ Vorst Nationaal, Brussel
Femi Kuti and The Positive Force: Africa for Africa @ De Roma, Borgerhout
Geike @ Cactus Club@MaZ, Brugge
Hurtmold, UTZ @ Botanique, Brussel
Rustie @ Petrol, Antwerpen
Värttinä @ AB, Brussel

Zon 18-12
K’s Choice @ CC Brugge
La Pegatina @ Cactus Club@MaZ, Brugge
The Boxer Rebellion @ Botanique, Brussel

Coldplay @ Sportpaleis, Antwerpen (uitverkocht)

Ma 19-12
Lamb @ Botanique, Brussel
Stereo Mc’s @ Trix, Antwerpen
The Vaccines @ AB, Brussel

Din 20-12
Dez Mona feat. BOX: Saga – Benefietconcert Music For Life @ AMUZ, Antwerpen

Lamb @ Botanique, Brussel
Together met School Is Cool, Puggy… @ AB, Brussel
Rev Horton Heat @ Trix, Antwerpen

Woe 21-12
Balkan XL met Goran Bregovic @ Arenberg, Antwerpen
Jamie Woon @ AB, Brussel (uitverkocht)
Lamb @ Botanique, Brussel
Trixie Whitley @ Vrijstaat O, Oostende
Soweto Gospel Choir @ De Warande, Turnhout
Violeiros do Brasil @ CC Hasselt

Don 22-12
Balkan XL feat. Goran Bregovic @ De Warande, Turnhout
School Is Cool, Cape Coast Radio @ Terminus, Ooostende
RinneRadio @ Vooruit, Gent
Chilly Gonzales @ Botanique, Brussel (uitverkocht)

Vr 23-12
Geike @ Vooruit, Gent
James Taylor Quartet @ Vooruit, Gent

dagelijkse newsletter

take down
the paywall
steun ons nu!