Cultuur, Concertkalender, Concerten in België, Concerten november -

Concerten in november

De interessantste concerten in één lijstje. Maar enkel de optredens die bij publicatie nog niet uitverkocht zijn. Klikken op de naam van de zaal, geeft verdere info over het evenement.

vrijdag 29 oktober 2010 14:35

01-11

Silje Nes @ Video, Gent

John Hiatt @ BOZAR, Brussel 

02-11
The Mighty Diamonds + Linval Thompson @ Vooruit, Gent
Xiu Xiu + Zola Jesus @ De Kreun, Bissegem
 
03-11
Feeder @ Trix, Antwerpen
John Scofield Trio @ Vooruit, Gent
Surfer Blood @ AB, Brussel
 
04-11
Jimmy Eat World en Styrofoam @ AB, Brussel
Rozaneh en Monajat Yulchieva @ Zuiderpershuis, Antwerpen
Wire @ 4AD, Diksmuide
 
05-11
Pluto festival @ Nijdrop, Opwijk
School of Seven Bells @ Handelsbeurs, Gent
An Pierlé & White Velvet @ N9, Eeklo
Kommil Foo @ Kursaal Oostende
Tcheka  @ Zuiderpershuis, Antwerpen
 
06-11
An Pierlé & White Velvet @ AB, Brussel
Archie Bronson Outfit @ Vooruit, Gent
Luka Bloom @ Cactus Club@MaZ, Brugge
Pluto festival @ Nijdrop, Opwijk
 
07-11
The Acorn @ Cactus Club@MaZ, Brugge
The Bony King Of Nowhere @ De Kreun, Bissegem
Tindersticks @ Vooruit, Gent
 
08-11
Archie Bronson Outfit @ Het Depot, Leuven
 
09-11
We Are Scientists @ Het Depot, Leuven
 
10-11
Gilles Peterson en Baloji @ Het Depot, Leuven
The Acorn @ Stuk, Leuven
 
11-11
TrioMalou @ CC Brugge
Vieux Farka Touré @ Vk*, Brussel
 
12-11
Amparo Cortés & Cristina Branco @ CC Brugge
Vieux Farka Touré @ 4AD, Diksmuide
Wavves @ AB, Brussel
 
13-11
Boban I Marko Markovic Orkestar @ CC De Spil, Roeselare
Mary Gauthier @ AB, Brussel
Natacha Atlas @ Zuiderpershuis, Antwerpen
 
14-11
Cowboy Junkies @ De Warande, Turnhout
Ska Cubano @ Vooruit, Gent
 
15-11
Kurt Wagner & Cortney Tidwell @ Arenberg, Antwerpen
 
16-11
Afrocubism @ Bozar, Brussel
The Residents @ De Kreun, Bissegem
 
17-11
Giant Sand @ Vooruit, Gent
MLCD @ Cultuurcentrum Mechelen
The Acorn @ Stuk, Leuven
Villagers @ Botanique, Brussel
Rodrigo Leao @ De Roa, Antwerpen
 
18-11
Nona Mez @ VUB Kultuurkaffee, Brussel
Balanescu Quartet @ CC Brugge
Ode Aan Wannes Van De Velde @ De Roma, Borgerhout
The Walkmen @ Trix, Antwerpen
Tokyo Police Club @ Botanique, Brussel
 
19-11
Bl!ndman @ Cultuurcentrum Mechelen
Rufus Wainwright en The Acorn @ Arenberg, Antwerpen
 
20-11
Mercury Rev @ Arenberg, Antwerpen
Play & Produce @ Vooruit, Gent
The Bony King Of Nowhere @ CC Sint-Niklaas
 
21-11
Crossing Border Festival @ Arenberg, Antwerpen
Jonsi @ Koninklijk Circus, Brussel
Les Savy Fav en Sky Larkin en Cloud Nothings @ Trix, Antwerpen
Paul Smith en Gravenhurst @ Botanique, Brussel
 
22-11
Steve Wynn & The Miracle 3 @ 4AD, Diksmuide
 
23-11
Badly Drawn Boy @ Vooruit, Gent
Kyte @ Stuk, Leuven
 
24-11
Efterklang en The Kissaway Trail @ AB, Brussel
Kiss The Anus Of A Black Cat en Eric Chenaux @ Vooruit, Gent
NoMeansNo @ Stuk, Leuven
Steve Wynn & The Miracle 3 @ Botanique, Brussel
 
25-11
A Place To Bury Strangers @ De Kreun, Bissegem
Crystal Castles @ Trix, Antwerpen
Radical Slave @ AB, Brussel
Swans @ AB, Brussel
Tortoise @ Het Depot, Leuven
Olafur Arnalds & Efterklang @ ccha, Hasselt
 
26-11
Bob Rozman @ cc Ter Vesten, Beveren
Das Pop @ De Warande, Turnhou
Efterklang en Ólafur Arnalds @ CC De Spil, Roeselare
Lambchop en Blitzen Trapper @ Koninklijk Circus, Brussel
Patricia Guerrero @ Handelsbeurs, Gent
Swans @ De Kreun, Bissegem
The Neon Judgement @ Stuk, Leuven
 
27-11
Atari Teenage Riot @ Vk*, Brussel
Patricia Guerrero @ De Roma, Borgerhout
 
28-11
Bob Brozman @ N9, Eeklo
Buscemi @ Kursaal Oostende
Drive-By Truckers @ Trix, Antwerpen
Musicians Of The Globe en Richard Thompson @ CC Brugge
Ólafur Arnalds en Peter Broderick @ Botanique, Brussel
Ravid Kahalani @ Zuiderpershuis, Antwerpen
 
29-11
Suede @ Koninklijk Circus, Brussel
Xavier Rudd @ AB, Brussel
 
30-11
Das Pop @ CC Sint-Niklaas
The Jon Spencer Blues Explosion @ Het Depot, Leuven

dagelijkse newsletter

take down
the paywall
steun ons nu!