Zon 2 juni
Dopethrone @ 4AD, Diksmuide
The Breeders @ Ancienne Belgique, Brussel
Ma 3 juni
Iron And Wine @ Koninklijk Circus, Brussel
Peter Murphy @ Ancienne Belgique, Brussel
Din 4 juni
Joe Satriani @ Koninklijk Circus, Brussel
Steve Earle & The Dukes @ Cactus Club@MaZ, Brugge
Woe 5 juni
Damerels @ Nijdrop, Opwijk
Guardian Alien @ 4AD, Diksmuide
Don 6 juni
Score Man @ de Roma, Borgerhout
Scout Niblett @ Botanique, Brussel
Vr 7 juni
Lucinda Williams @ Ancienne Belgique, Brussel
Roland Van Campenhout @ de Roma, Borgerhout
Zat 8 juni
Alicia Keys @ Sportmaleis, Merksem
Ivan Paduart @ Ancienne Belgique, Brussel
Neil Young & Crazy Horse @ Vorst Nationaal, Vorst
Sallie Ford & The Sound Outside @ DOK, Gent
Retie Rockt 2013 @ Gemeentepark ’t Schijf, Retie
Zon 9 juni
Andy Cairns @ Trix, Borgerhout
Gabrielle Aplin @ Ancienne Belgique, Brussel
The Abyssinians @ 4AD, Diksmuide
Ma 10 juni
Andy Cairns @ DOK, Gent
Din 11 juni
Hugh Laurie @ Koninklijk Circus, Brussel
Austra @ DOK, Gent
Woe 12 juni
Josh Groban @ Koninklijk Circus, Brussel
Don 13 juni
Andy Cairns @ Muziekodroom, Hasselt
Chelsea Light Moving @ Trix, Borgerhout
City And Colour @ Botanique, Brussel
Marc Ribot @ Vooruit, Gent
Vr 14 juni
Andy Cairns @ Botanique, Brussel
Zat 15 juni
3 Doors Down @ Ancienne Belgique, Brussel
17e Nuit Blues Charleroi @ Esplanade Solvay, Charleroi
Festi’Konkoba @ Curo Hall, Anderlecht
Zon 16 juni
Festi’Konkoba @ Curo Hall, Anderlecht
Ma 17 juni
Queens Of The Stone Age @ Koninklijk Circus, Brussel
The Babies @ De Kreun, Kortrijk
The Killers @ Vorst Nationaal, Vorst
Din 18 juni
Werchter Boutique presents Muse @ Werchter Festivalpark Werchter
Don 20 juni
Nouvelle Vague @ de Roma, Borgerhout
Vr 21 juni
The Black Crowes @ Ancienne Belgique, Brussel
la Fiesta du Rock @ Plateau des Trixhes, Flémalle
Zat 22 juni
Dead Can Dance @ Vorst Nationaal, Vorst
la Fiesta du Rock @ Plateau des Trixhes, Flémalle
Zon 23 juni
Jef Neve @ OLT Rivierenhof, Deurne
Leonard Cohen @ Sportmaleis, Merksem
Daan à la Fiesta du Rock @ Plateau des Trixhes, Flémalle
Ma 24 juni
Patti Smith @ Ancienne Belgique, Brussel
Sunbeam Festival @ Domein Zonnestraal, Diksmuide
Din 25 juni
Patti Smith @ Concertgebouw, Brugge
The Black Crowes @ Ancienne Belgique, Brussel
The National @ Koninklijk Circus, Brussel
The Tragically Hip @ OLT Rivierenhof, Deurne
Woe 26 juni
Cat Power @ Ancienne Belgique, Brussel
Pere Ubu @ Vooruit, Gent
City’Zik Festival @ Slachthuizen van Anderlecht
Don 27 juni
Frank Boeijen + Stef Bos @ OLT Rivierenhof, Deurne
Tegan and Sara @ Ancienne Belgique, Brussel
Wavves @ Botanique, Brussel
Vr 28 juni
The Scabs @ OLT Rivierenhof, Deurne
Graspop Metal Meeting @ Graspop Open Air, Dessel
Couleur Café Festival @ Tour & Taxis, Brussel
Zat 29 juni
Graspop Metal Meeting @ Graspop Open Air, Dessel
Couleur Café Festival @ Tour & Taxis, Brussel
Zon 30 juni
Leonard Cohen @ Vorst Nationaal, Vorst
Graspop Metal Meeting @ Graspop Open Air, Dessel
Couleur Café Festival @ Tour & Taxis, Brussel
Dag Oude Muziek @ Landcommanderij Alden Biesen – Bilzen