Advertentie

maandag 18 oktober 2010

Fotoreportage: Betogers eisen verhoging laagste inkomens

DeWereldMorgen.be -
mediActivista

Het aantal armen blijft stijgen. En steeds vaker worden ook werkende mensen getroffen door armoede. Volgens de organisatoren van de actie moeten de laagste inkomens omhoog, zowel de uitkeringen als de laagste lonen.

De manifestanten stappen van het Noordstation naar het Sint-Katelijneplein in Brussel. Daar volgden nog toespraken en optredens.

Op 17 oktober, de Werelddag tegen armoede betoogden zo'n 1.500 mensen in Brussel. Tal van organisaties die zich bekommeren om de armen, maar ook de armen zelf en de vakbonden willen op deze Werelddag hun stem laten horen.

DeWereldMorgen.be -
mediActivista
DeWereldMorgen.be -
mediActivista
DeWereldMorgen.be -
mediActivista
DeWereldMorgen.be -
mediActivista
DeWereldMorgen.be -
mediActivista
DeWereldMorgen.be -
mediActivista
DeWereldMorgen.be -
mediActivista
DeWereldMorgen.be -
mediActivista
DeWereldMorgen.be -
mediActivista
DeWereldMorgen.be -
mediActivista

Vond u deze bijdrage de moeite waard? Geef ons dan uw fair share.

Klik hier om DeWereldMorgen.be te steunen via overschrijving.

Reageer (Spelregels)

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.

Reacties

NEDERLANDERS FIETSEN TEGEN ARMOEDE.

Het Antwerpse Daklozen Aktie Komitee (DAK) ontving een achttal Nederlanders die van uit Amsterdam naar Brussel fietsten om er op 17 oktober aan de manifestatie deel te nemen. De Nederlanders zijn lid van de Bijstandsbond Amsterdam. Een beweging van werklozen, armen en sociaal uitgeslotenen.

"Bijstandsbond" - http://www.bijstandsbond.org

Deze vrienden verbleven drie dagen in Antwerpen. Ze vonden onderdak bij de Verenigde Protestantse Kerken, in lokalen nabij de kerk De Olijfberg aan de Lange Winkelstraat. Ze leerden de stad kennen, vooraleer het laatste traject naar Brussel, via Mechelen af te leggen.

Voor hun vertrek uit Amsterdam werden ze geinterviewd door een plaatselijke TV zender.

"Start" (Video) - http://www.at5.nl/artikelen/49690/op-de-fiets-naar-brussel-tegen-armoede

Foto's Brussel en Gent

Hier nog wat foto's uit Brussel en Gent:

http://www.flickr.com/photos/50238356@N08/sets/72157625190276636/

(Kreeg ze hier niet upgeload)

WANNEER KOMT ER EEN

WANNEER KOMT ER EEN VERMOGENSBELASTING
SORRY MENSEN,de bankiers moeten ook nog leven,en een villa kunnen bouwen,en een laatste nieuwe auto kopen,en oons verder met onze centen ,gouden bergen beloven,en ons in zware miserie achterlaten,armen worden armer

Advertentie