Reeds acht jaar is DeWereldMorgen.be de alternatieve en kritische stem in de Vlaamse media.

Wij zijn volledig gratis en reclamevrij.

Maar dat kan enkel via uw steun.

Steun ons nu!

Ja, ik doe een gift

about
Toon menu

LuisterPost Concertkalender November 2013

Geen dag zonder concerten deze maand en meteen ook een enorm uitgebreid aanbod. Van de grootste legendes tot de meest frisse bands van het moment.
zondag 3 november 2013

Zon 3 november

Axl Peleman @ CC Ter Vesten, Beveren

Giant Giant Sand @ CC Brugge, Brugge

Julia Holter @ Botanique, Brussel

Palma Violets  @ Ancienne Belgique, Brussel

Ma 4 november

!!! @ Het Depot, Leuven

Billy Bragg @ Ancienne Belgique, Brussel

Din 5 november

Bettens @ Arenberg, Antwerpen

Josh Ritter @ Botanique, Brussel

Morcheeba @ Het Depot, Leuven

Shannon Wright @ Botanique, Brussel

Trixie Whitley @ De Roma, Borgerhout

Woe 6 november

Amparo Sánchez @ 30CC, Leuven

Bettens @ Ancienne Belgique, Brussel

Giant Giant Sand @ CCHa, Hasselt

The Valerie Solanas @ Arenberg, Antwerpen

Don 7 november

Babylon Circus @ Ancienne Belgique, Brussel

David Lemaitre @ Muziekodroom, Hasselt

De Jeugd Van Tegenwoordig @ Het Depot, Leuven

Flying Horseman @ Handelsbeurs, Gent

Giant Giant Sand @ De Warande, Turnhout

Gold Panda @ Botanique, Brussel

Madeleine Peyroux @ De Roma, Borgerhout

Reena Riot @ Nijdrop, Opwijk

Seasick Steve @ Trix, Borgerhout

Vr 8 november

Amparo Sánchez @ CC Belgica, Dendermonde

Awna Teixeira @ N9, Eeklo

De Jeugd Van Tegenwoordig @ Muziekodroom, Hasselt

Fredy Massamba @ Botanique, Brussel

Gabriel Rios @ Arenberg, Antwerpen

Giant Giant Sand @ 30CC, Leuven

Jef Neve & Liebrecht Vanbeckevoort @ CC De Werf, Aalst

Laura Veirs @ Botanique, Brussel

Lloyd Cole @ De Warande, Turnhout

Michael Nyman Band @ De Roma, Borgerhout

Mintzkov @ De Kreun, Kortrijk

Spain @ Trix, Borgerhout

The Excitements @ Het Depot, Leuven

traumahelikopter + The Red Light Rumors @ Nijdrop, Opwijk

Trentemøller @ Ancienne Belgique, Brussel

Wannes Cappelle @ CC Zwaneberg, Heist-op-den-Berg

Zappa plays Zappa @ Vooruit, Gent

Zat 9 november

Amparo Sánchez @ CC De Spil, Roeselare

Arctic Monkeys @ Vorst Nationaal, Vorst

Jamie Cullum @ Koninklijk Circus, Brussel

Maria Farantouri @ De Roma, Borgerhout

Kleinkunstfestival: Miek & Roel + De Vaganten + Dimitri van Toren + Della Bosiers @ GC De Muze Van Meise, Meise

Mintzkov @ Muziekodroom, Hasselt

The Excitements @ Cactus Club@MaZ, Brugge

Spain @ Den Amer, Diest

Zon 10 november

BANKS @ Botanique, Brussel

Bob Dylan @ Vorst Nationaal, Vorst

Lloyd Cole @ CC Belgica, Dendermonde

Mintzkov @ Trix, Borgerhout

Poco a poco @ De Roma, Borgerhout

Trixie Whitley @ Vooruit, Gent

Ma 11 november

Foals @ Koninklijk Circus, Brussel

Hanni El Khatib @ Botanique, Brussel

Wayne Shorter Quartet @ De Roma, Borgerhout

Din 12 november

The 1975 @ Botanique, Brussel

The Antler King @ Arenberg, Antwerpen

Woe 13 november

Bettens @ Vooruit, Gent

Emiliana Torrini @ Botanique, Brussel

Flip Kowlier @ 4AD, Diksmuide

Gabriel Rios @ C-mine cultuurcentrum, Genk

Lloyd Cole @ CC Het Perron, Ieper

Low @ Het Depot, Leuven

Nils Frahm @ De Roma, Borgerhout

Primal Scream @ Vooruit, Gent

Unknown Mortal Orchestra @ Ancienne Belgique, Brussel

Volcano Choir @ Koninklijk Circus, Brussel

Don 14 november

Chantal Acda + Nils Frahm @ 30CC, Leuven

Flip Kowlier @ Ancienne Belgique, Brussel

Lloyd Cole @ CC Zwaneberg, Heist-op-den-Berg

Marble Sounds @ De Casino, Sint-Niklaas

Spinvis @ Het Depot, Leuven

Vieux Farka Touré @ De Warande, Turnhout

Vr 15 november

Ólafur Arnalds @ Het Depot, Leuven

Chantal Acda + Nils Frahm @ CCHa, Hasselt

Congo Natty + Ragga Twins @ Vk*, Brussel

Dilated Peoples @ Vooruit, Gent

Flying Horseman + Ian Clement @ Nijdrop, Opwijk

John Newman @ Ancienne Belgique, Brussel

Lloyd Cole @ CC De Werf, Aalst

Mintzkov @ Vooruit, Gent

The Van Jets @ De Kreun, Kortrijk

Vieux Farka Touré @ De Roma, Borgerhout

Zat 16 november

Fai Baba @ 4AD, Diksmuide

Nils Frahm @ CC De Spil, Roeselare

Sherman - Maya's Moving Castle @ CC Lokeren

The Heavy @ Vk*, Brussel

The National @ Vorst Nationaal, Brussel

Villagers @ Het Depot, Leuven

Zon 17 november

Ghostpoet + Hiatus Kaiyote @ Vk*, Brussel

Jimmy Eat World + Rival Schools @ Ancienne Belgique, Brussel

Lloyd Cole @ CC Ter Vesten, Beveren

Mount Kimbie @ Botanique, Brussel

Ma 18 november

Nick Cave & The Bad Seeds @ Lotto Arena, Merksem

Din 19 november

Isolde et Les Bens @ CC Brugge, Brugge

Lloyd Cole @ CC De Herbakker, Eeklo

Natives @ Trix, Borgerhout

Woe 20 november

Autumn Falls: Baths @ Botanique, Brussel

Hurts @ Ancienne Belgique, Brussel

Lloyd Cole @ Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen

Mintzkov @ Het Depot, Leuven

Night Beds @ Ancienne Belgique, Brussel

Shai Maestro Trio @ De Roma, Borgerhout

Thalia Zedek Band @ 4AD, Diksmuide

The Heliocentrics @ Handelsbeurs, Gent

Vampire Weekend @ Koninklijk Circus, Brussel

Wannes Cappelle @ Arenberg, Antwerpen

Don 21 november

Flying Horseman @ STUK, Leuven

Girls In Hawaii @ Koninklijk Circus, Brussel

Sam Amidon @ Arenberg, Antwerpen

The Jim Jones Revue @ Het Depot, Leuven

Vr 22 november

Kraakpand @ Handelsbeurs, Gent

Crystal Stilts @ De Kreun, Kortrijk

Girls in Hawaii @ Ancienne Belgique, Brussel

Lloyd Cole @ CC De Spil, Roeselare

Simple Minds @ Lotto Arena, Merksem

Spinvis @ Den Amer, Diest

Stranded Horse & Boubacar Cissokho @ Botanique, Brussel

The Van Jets  @ De Casino, Sint-Niklaas

Wolf People @ STUK, Leuven

Zat 23 november

L'Orchestre d'Hommes-Orchestres performs Kurt Weill @ De Warande, Turnhout

New Country Rehab @ N9, Eeklo

Sallie Ford & The Sound Outside @ Botanique, Brussel

Sarah Ferri @ CC De Werf, Aalst

Simple Minds @ Vorst Nationaal, Vorst

Zon 24 november

Amenra @ Trix, Borgerhout

Ma 25 november

Jake Bugg @ Koninklijk Circus, Brussel

Queens Of The Stone Age @ Sportpaleis, Merksem

Din 26 november

Autre Ne Veut @ Botanique, Brussel

Mayer Hawthorne @ Ancienne Belgique, Brussel

Riguelle @ CCHa, Hasselt

Woe 27 november

Autumn Falls: Electric Electric @ Atelier 210, Etterbeek

Disappears @ De Kreun, Kortrijk

Ivan Paduart Trio @ Rataplan, Borgerhout

Jason Isbell @ Botanique, Brussel

Linda Perhacs @ Ancienne Belgique, Brussel

Moonface + Superhumanoids @ STUK, Leuven

The Happy @ De Roma, Borgerhout

Tricky @ Trix, Borgerhout

Don 28 november

Autumn Falls: Emily Wells @ Botanique, Brussel

Autumn Falls: Madensuyu @ Ancienne Belgique, Brussel

Bell X1@ Botanique, Brussel

Mariza @ CC De Spil, Roeselare

Raymond van het Groenewoud @ CC De Kruisboog, Tienen

Spinvis @ NT Gent

Vr 29 november

Autumn Falls: Crystal Stilts @ Maison Des Musiques, Brussel

Autumn Falls: Scott Matthew @ Botanique, Brussel

Flip Kowlier @ De Roma, Borgerhout

Madensuyu @ Handelsbeurs, Gent

Mariza @ De Warande, Turnhout

Terakaft @ 4AD, Diksmuide

White Lies @ Ancienne Belgique, Brussel

Zat 30 november

Autumn Falls: Daughn Gibson @ Botanique, Brussel

Autumn Falls: Terakaft @ Beursschouwburg, Brussel

Front 242 @ De Casino, Sint-Niklaas

Mariza @ De Roma, Borgerhout

oOoOO @ Charlatan, Gent

The Holmes Brothers @ N9, Eeklo

The Opposites @ De Warande, Turnhout

White Lies @ Ancienne Belgique, Brussel

Youngblood Brass Band @ Het Depot, Leuven

Deze nieuwssite is niet-commercieel, onafhankelijk en 100% gratis dankzij uw steun. We rekenen op uw fair share. Maandelijks, Jaarlijks, Eenmalig.